Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4247
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 17 апр 2024 17:50

Мило Борисов и Тити - СПАСИТЕЛИТЕ НА ЛЕВСКИ!!!
Без тях Левски нямаше да го има.

Ваш Н.Сираков

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 17 апр 2024 17:54

futbolqga написа:Понеже стана дума за Сдружението, пък колегата Тристан така и не каза какви ги вършат там..... .

И друг път съм те питал защо си мислиш, че колегата Тристан е длъжен да храни хорския глад за клюки във форума?
Явно трябва да припомня, че когато споделях това-онова, сетне ми се налагаше да чета страници с полюциите на БГЛ, за кефа на палмсбрикчии и сдружемразци. Аре, баста! Който истински се вълнува от делата в организацията, е свободен да се запише като член. От друга страна всеки също така е свободен да си пише каквото му е кеф, включително да си прави бакалските сметки, което иде да покаже на какво всъщност се крепи интересът към сдружението.
Понякога е по-забавно просто да гледаш отстрани хорските напъни. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Киро Пора
Мнения: 326
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 17 апр 2024 18:02

futbolqga написа:Сираков току-що потвърди, че Кордоба е пътник. Един от двамата футболисти в този отбор изчезва. Остава да видим Маринчо...


Е Кордоба се налага да го продадем, защото едва ли ще преподпише и в противен случай ще го докараме като Краев, да си тръгне без да вземем нещо. Дано успеем да му вземем добри пари.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2834
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 17 апр 2024 18:04

TristaNNN написа:
futbolqga написа:Понеже стана дума за Сдружението, пък колегата Тристан така и не каза какви ги вършат там..... .

И друг път съм те питал защо си мислиш, че колегата Тристан е длъжен да храни хорския глад за клюки във форума?

Не си дочел изречението, което цитираш :) Разбирам, че не искаш да коментираш пътниците, така че сам си направих труда да извадя няколко прости факта. Не очаквам повече от никого :)

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2834
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 17 апр 2024 18:11

Киро Пора написа:
futbolqga написа:Сираков току-що потвърди, че Кордоба е пътник. Един от двамата футболисти в този отбор изчезва. Остава да видим Маринчо...


Е Кордоба се налага да го продадем, защото едва ли ще преподпише и в противен случай ще го докараме като Краев, да си тръгне без да вземем нещо. Дано успеем да му вземем добри пари.

Разбирам го, но това е по вина на ръководството, по лично мое мнение. Не знам как ти виждаш нещата, но за мен от първите му месеци в отбора е ясно, че Кордоба ни е сред най-конвертируемите футболисти и колкото повече наближава краят на договора му, толкова по-трудно ще преподпише. Между другото, той вече веднъж получи увеличение на заплатата миналата зима - колко трудно да е било тогава да вземат да му сложат и поне още един сезон отгоре.

В този ред на мисли, закъсняваме и с преговорите с Марин. Сираков сега каза, че едва вчера са провели първи разговор за удължаване. Това нормално ли е?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 17 апр 2024 18:12

futbolqga написа:
TristaNNN написа:
futbolqga написа:Понеже стана дума за Сдружението, пък колегата Тристан така и не каза какви ги вършат там..... .

И друг път съм те питал защо си мислиш, че колегата Тристан е длъжен да храни хорския глад за клюки във форума?

Не си дочел изречението, което цитираш :) Разбирам, че не искаш да коментираш пътниците, така че сам си направих труда да извадя няколко прости факта. Не очаквам повече от никого :)

Прочел съм всичко и както казах - понякога е по-забавно да гледаш отстрани хорските напъни. :)
Но след като твърдите, че са пътници, защо са тези напъни да ги коментирате? :))
Последна промяна от TristaNNN на 17 апр 2024 18:25, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9320
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 17 апр 2024 18:15

Не се убедих,че Марин ще преподпише като слушах Сираков.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

tamkuan
Мнения: 265
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tamkuan » 17 апр 2024 18:32

Ми норманлно интервю, единственото притеснително е че за толкова години не се научиха от Левски , че сме 1 млн. Левскари и всичко което излиза официално от тях ще бъде разпарчетосано не само от нас , но и от 5-6 други фен агитки. За плюенето по спонсори съм съгласен , обаче палмите вместо да яхнат гребена на вълната се стиснаха и това е положението. Няма фирма чието ръководство да не допуска грешки, обаче тези се затриха с действия и сега ще се наложи да се ребрандират, и Левски позитиви от това няма да има. Спешно нов генерален спонсор с визия за печалба от клуба след поне 4-5 години.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9320
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 17 апр 2024 18:36

Сираков се прави на отворен защото лятото ще влязат още 6 -7млн. от трансферите на Мъри.И ще закърпи сезона.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vvessel
Мнения: 4325
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 17 апр 2024 19:48

Беше ли зададен въпросът за 10-те процента на Палмите и парите които им дължим, че не ми се слуша Насо Лъжеца цели 30 минути. Интересно ми е има ли топки Стефан Стоянов да зададе неудобни въпроси. Предполагам Русев точно затова не води интервюто, защото знае какво трябва да пита но не му стиска.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, olimpi и 47 госта