Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9325
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 16 апр 2024 11:57

Нарочно не я вкара боклука :evil:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

tmanolov
Мнения: 4061
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 16 апр 2024 12:09

gdlk написа:Стига с тоя Попе! Какво точно направи за Левски, та рев до небесата за него...
Само къде изпорти дузпата срещу тирето..

а дали я изпорти, или имаше нещо друго :lol: Помисли си защо си тръгна толкова ядосан от Левски - дали не е трябвало и другата страна да изпълни нешо по договорката между тях :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Киро Пора
Мнения: 327
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 16 апр 2024 12:24

groti написа:
gdlk написа:А дали Митков не се превърна в най-важната фигура за Левски в момента? Всички го нападаха че прави грешки, но момчето играеше най-често с топката и може да се каже че връзваше играта на отбора.
От както се контузи, забуксувахме в центъра.
Не случайно и Костов го цени толкова много.

Моето мнение е, че Митков за годините си е много качествен играч. Прави много грешки, но не скатава и поема отговорност. Отделно ми се струва, че е има правилния манталитет. Докато не се изруси, де... Изглежда мисли за футбол повече отколкото какъв цвят да са бутонките му. Грешките ще ги изчисти с времето, а характерът си остава. Сега е малко недолюбван (както беше и Попето) и ако вземе, че духне нанякъде специалистите ще се разреват как гадното ръководство е изпуснало такъв играч.


Аз съм на същото мнение - Митков с правилна работа, може да се превърне в много добър халф и да играе в прилично първенство. Жалко само, че изглежда чуплив и често е извън строя заради неприятни контузии. И докато сме на темата, сега е моментът да му подновим договорът, щото иначе след 6-7 месеца ще си говорим "какъв предател е, и как е забил нож в гърба на Наско". :cry:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 16 апр 2024 13:15

Попето си е гаден характер. Какво има да се разбира? Като не може да се впише в съблекалнята по-добре да си ходи. Токсичен типаж.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3406
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 16 апр 2024 15:16

Киро Пора написа:
groti написа:
gdlk написа:А дали Митков не се превърна в най-важната фигура за Левски в момента? Всички го нападаха че прави грешки, но момчето играеше най-често с топката и може да се каже че връзваше играта на отбора.
От както се контузи, забуксувахме в центъра.
Не случайно и Костов го цени толкова много.

Моето мнение е, че Митков за годините си е много качествен играч. Прави много грешки, но не скатава и поема отговорност. Отделно ми се струва, че е има правилния манталитет. Докато не се изруси, де... Изглежда мисли за футбол повече отколкото какъв цвят да са бутонките му. Грешките ще ги изчисти с времето, а характерът си остава. Сега е малко недолюбван (както беше и Попето) и ако вземе, че духне нанякъде специалистите ще се разреват как гадното ръководство е изпуснало такъв играч.


Аз съм на същото мнение - Митков с правилна работа, може да се превърне в много добър халф и да играе в прилично първенство. Жалко само, че изглежда чуплив и често е извън строя заради неприятни контузии. И докато сме на темата, сега е моментът да му подновим договорът, щото иначе след 6-7 месеца ще си говорим "какъв предател е, и как е забил нож в гърба на Наско". :cry:

Да преподпише, ама гледай, че Маринчо ни отряза. Та ние може да искаме, ама дали и те искат... Отказваме е и 2ри отбор да имаме за да плащаме към СО. Явно това е новият най-важен мач.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4251
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 16 апр 2024 15:23

rhaegar написа:
Testa_di_Legno написа:
LoveAndPeace написа:Левски ще е на левскарите , а те с демократично проведени избори ще решат кой да бъде президент на Левски за определен срок. Този президент по презумция трябва при обявяването на кандидатурата си да каже - Имам 1 генерален спонсор и 2 малки. Това ми е бюджета , толкова очаквам от болети , толкова от артикули , толкова от ТВ. Програмата ми е такава и такава и очаквам да стане еди какво си. Смятам да харчим само пари , които имаме или очакваме. Смятам да ползваме кредити за еди какво си и еди какво си.

Този модел от вълшебните приказки ми се вижда абсолютно неприложим в България и "Левски" (както и който да е друг клуб for that matter).


Мда, нещо такова щях да напиша и аз. Твърде хубаво звучи, в нормалните държави е донякъде приложимо, но при нас е 99.99% вероятност да се опорочи.

Наясно съм , че звучи прекалено НЕбългарско. Просто отговорих на част от въпросите и че Левски да е на левскарите НЕ означава да го караме на собствени средства без спонсори.
Дали ще е приложимо ?? Знае ли човек ? Божков като си би камшиците и Павката Колев каза , че в касата има 700 лева , бяхме ли сигурни че ще издрапаме до днес ?

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 16 апр 2024 15:37

tmanolov написа:
mikata написа:Западняците ще пускат ли нормалните фенове в Б или ще ставаме пак за смях?

Нормални фенове в Б няма :lol:

Вярно е. С теб не бяхме ли в лъвчето на Б сектор на мача с немците :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12331
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 16 апр 2024 15:40

Маринчо ли е на ред да бъде хвърлен на кучетата (БГЛ)?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9325
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 16 апр 2024 15:42

За Ловеч 35млн.за нас дедовия.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

tmanolov
Мнения: 4061
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 16 апр 2024 16:44

modor написа:
tmanolov написа:
mikata написа:Западняците ще пускат ли нормалните фенове в Б или ще ставаме пак за смях?

Нормални фенове в Б няма :lol:

Вярно е. С теб не бяхме ли в лъвчето на Б сектор на мача с немците :mrgreen:

подробности :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 39 госта