Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
tmanolov
Мнения: 4179
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 15 апр 2024 16:30

vvessel написа:Преди две години нямаше никакви пари, нито от УЕФА, нито от продажби, от нищо. Играчи бяха събрани от Б група, от трета бразилска, свободни агенти и т.н. Преди две години бихме Лудогорец в два мача, като не само ги бихме и двата, ами ги надиграхме. След това на финала тирето нямаха удар в очертанията.
Сега с милиони приходи, с играчи които играят от поне две години в отбора , както и селектирани такива , купени с трансферна сума , след две подготовки, да ни бият като маче у дирек и да ни обясняват, че това е нормално, щото сме си платили НАП, е крайно малоумно. Или тези които казват, че всичко е точно са малоумни, или нас ни имат за малоумни.
Но ако перифразирам една статия - лошото е , че най-лошото тепърва предстои. Няма пари от Европа. Ще се вземат поне петима нови. Вероятно с качествата на Фадига и Куршума. Ще им се плащат заплати и след това обезщетения за разтрогване, а Кольо ще философства и ще иска журналистите да му задават по-лесно въпроси. Мажоритарят ще открива нови орбити и ще чертае бъдещето с пръст на пясъка, а вълните не действителността ще ги изтриват за поредна година, докато не се измисли някаква нова кукичка от сорта на Диксън, Шолак, арабски фонд и т.н.

Спокойно, г.з. обеща ЕКТ, така че очаквам БХ да натисне Велбъжд и те да ни клекнат пак с нещо от сорта на миналогодишното 0:3. Въпросът е дали пак ще ни върже ултра късметът в ЕКТ - вероятността да сме поставени във евнтуален втори кръг е малка, т.е. може да си тръгнем още след първите 2 мача. И тогава ще стане тя, каквато ще стане. Ако изобщо се класираме за ЕКТ де, че може и БХ да се направи на приятно разсеян :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Киро Пора
Мнения: 339
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 15 апр 2024 16:33

groti написа:
Киро Пора написа:
groti написа:Кольо е виновен..да. Нямаме 3 нормални резерви и два кинта за нови футболисти, ама Кольо е виновен. Всъщност и той има вина. Явно още не може да разбере, че в БГ не се тренира толкова, колкото в Украйна. И тук идват футболисти едно ниво надолу и не трябва да тичат толкова, че влизат в "червената зона". Иначе ако му осигурят играчи и не продават всеки, който ритне топката правилно повече от два пъти може и след година да направи добър отбор, който да може да тича и пресира, както иска той. Всъщност съм сигурен, че ако е в Лудогорец и му се даде време след година ще са още едно ниво нагоре. Илиев също го изгонихте вие, специалистите. Не БГЛ-тата. И Херо и него. И Роси.. И Хубчев. Можем да продължаваме дълго така. Треньорите, които станаха жертва на мажоритари и фенове са много. Иконата на правилния футбол е единственият, на когото феновете и собствениците дадоха време да работи.


Еми, онзи ден завършваме мача с 1 смяна. Морето направиха 5 промени - 4-те си офанзивни играчи и 1 дефанзивен халф.

Фадига беше твърд титуляр миналия полусезон, селектиран, трениран и развиван от Костов и "футболната експертиза" на Дани Бо, Йовов и Сираков. Във Варна, при все че имаме право на 4 промени до края на мача, Фадига си остава на пейката.

За чии им беше да пускат Ивелин Попов за без пари при жълтите? Ние поискахме 31 годишния Колев от Крумовград, ама те не са балъци като нас и ни поискаха трансферна сума. Същото и за Охене, поискаха ни пари и ние ги платихме - за 30 годишен играч. Ама Попов, го пускаме без претенции, щот сме "пичуи".

Краев подтичва с втория отбор, ние нямаме халфове, през средата на терена е като магистрала. С тирето няма кой да направи един фаул за жълт картон.

И после "няма играчи, чуек", "кой да влезе?". Ми да бяхме взели истински футболист, не Фадига. Да не бяхме пускали Попов за без пари. Да си ползваме Краев, щом му плащаме заплатата. И изведнъж, "автомагически" ще се събере група от играчи.

Ми Да бяха взели бе. Да не бяха пускали Попов без пари (май сектор Б го освиркваше по едно време, пък сега крокодилски сълзи роним?). Сигурен съм, че Кольо е настоявал за Фадига! Слагал е ултиматуми като Иконата на правилния футбол. Или ми взимате оня безработния, или си тръгвам преди мача с числото! Сигурно Кольо е изгонил Краев? Той изгони и маймуната отдясно нали? Не знам защо приписваш решенията на ръководството на Кольо. Той сигурно с удоволствие се отказва от играчи дето му вършат работа. Голям кеф да играе с три резерви и да няма кой да пусне срещу ЧМ. Ти кой би пуснал там срещу ония ръгачи? Разбрах за Фадига. Кой друг? Той е виновен само, че реши да разбута схемата и се опита да играе футбол, който тези не могат. Ако той имаше времето, което Илиев в ЧМ сигурно щеше да се получи, но тук няма. Работа сигурно биха ни свършили само Джуджето, Хубчев и Роси...може и Херо, ама изненада.., всичките ги изгониха специалистите.


Ми като е послушко и "йес мен", да си сърба попарата сега, бе!

Само че ни черпи и нас и записваме исторически резултати, благодарение на това, че Костов е ОК да си трайка. Когато се върнаха от Турция, Костов, каза че са гледаЛИ много видео клипове с предложени играчи. Тъй че явно и той има думата за селекцията, колкото и да е удобно тезата, че Николай "само ги тренира".

Съвсем друг е въпросът, какво тренират - половината се изпоконтузиха след подготовката, сал един Марин Петков имаме, който изглежда да е вдигнал нивото, другите или тъпчат на едно място или регресират. Пък като тръгнем да изнасяме топката през нашето наказателно половината ставаме силно вярващи.

Костов като не е настоявал за Фадига, за какво го пускаше като титуляр цяла есен? Щото е много добър? И ако е толкова добър, какво стана, че онзи ден, при все никой на пейката, даже и като резерва не влезе.

Изобщо Костов, за какво е в клуба? Излиза че нищо не прави - този не бил го взел той, онзи не го махнал от него.

Да сме оставели Костов 6-7 години, като Илиян в Черно море, направо да се прекръстим на Славия и да не се мъчим, няма ли да е по-лесно? Кой ще го чака, Костов 6 години, да ни шият с исторически резултати?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 15 апр 2024 16:34

Последните години най-добре играехме при Люпко.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32950
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 15 апр 2024 16:37

Кой ще чака Костов, кой ще чака Херо, кой ще чака Илиан, кой ще чака Хубчев и т.н.

Махаме ги наред и виждаме колко много постигнахме в последните 15 години, но очевидно на някои фенове им харесва това. Да не говорим, че някои ги уволняваме още преди да са поели ПФК Левски, защото са ги споменали по медиите, че уж ще ни поемат.

Няма смисъл да се дава по 1 сезон на треньор, нека срока вече да е 3 мача, ако не е победил с 15-0 г.р. в тях, значи да идва нов.

Това с контузиите го има и в още някои европейски отбори, не виждам смисъл да се изтъква толкова пъти. Напълно излишно е, след като си го повтарял вече 100 пъти.
Последна промяна от 1914.1902 на 15 апр 2024 16:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 15 апр 2024 16:40

Бихте ли се върнал в Левски със сегашното ръководство - Наско Сираков, Даниел Боримиров и същия спонсор, ако седнете и се разберете за нещата, с които не сте бил съгласен?

- Когато поставях условията, никой не ме чуваше. Оттук нататък обаче няма да поставям условия, приключих с тях. Мога да съм фен, може да съм на трибуните, мисля за Левски, фен съм на Левски, уважавам Левски. За втори път създавам отбор, който е уникален и втори път никой не искаше да станем шампион тази година. Те искаха да ни няма. Както се казва: "Оправяйте се!".
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32950
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 15 апр 2024 16:41

На Фифата можеше и да мине Лудогорец, но в реалността няма как да му се получи, защото той не беше готов даже да мине тимът, който уж се е страхувал от неговия Левски.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32950
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 15 апр 2024 16:44

Огромните успехи през последните години, може сами да си направите списък колко треньори сменихме в този период, но явно най-хубаво е да се сменят, защото постигаме невероятни неща с това:

2022/2023 Първа лига 4 място
2021/2022 Първа лига 4 място
2020/2021 Първа лига 8 място
2019/2020 Първа лига 4 място
2018/2019 Първа лига 3 място
2017/2018 Първа лига 3 място
2016/2017 Първа лига 3 място
2015/2016 "А" група 2 място
2014/2015 "А" група 7 място
2013/2014 "А" група 5 място
2012/2013 ''А'' група 2 място
2011/2012 ''А'' група 3 място
2010/2011 ''А'' група 2 място
2009/2010 ''А'' група 3 място

vvessel
Мнения: 4373
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 15 апр 2024 16:46

tmanolov написа:
vvessel написа:Преди две години нямаше никакви пари, нито от УЕФА, нито от продажби, от нищо. Играчи бяха събрани от Б група, от трета бразилска, свободни агенти и т.н. Преди две години бихме Лудогорец в два мача, като не само ги бихме и двата, ами ги надиграхме. След това на финала тирето нямаха удар в очертанията.
Сега с милиони приходи, с играчи които играят от поне две години в отбора , както и селектирани такива , купени с трансферна сума , след две подготовки, да ни бият като маче у дирек и да ни обясняват, че това е нормално, щото сме си платили НАП, е крайно малоумно. Или тези които казват, че всичко е точно са малоумни, или нас ни имат за малоумни.
Но ако перифразирам една статия - лошото е , че най-лошото тепърва предстои. Няма пари от Европа. Ще се вземат поне петима нови. Вероятно с качествата на Фадига и Куршума. Ще им се плащат заплати и след това обезщетения за разтрогване, а Кольо ще философства и ще иска журналистите да му задават по-лесно въпроси. Мажоритарят ще открива нови орбити и ще чертае бъдещето с пръст на пясъка, а вълните не действителността ще ги изтриват за поредна година, докато не се измисли някаква нова кукичка от сорта на Диксън, Шолак, арабски фонд и т.н.

Спокойно, г.з. обеща ЕКТ, така че очаквам БХ да натисне Велбъжд и те да ни клекнат пак с нещо от сорта на миналогодишното 0:3. Въпросът е дали пак ще ни върже ултра късметът в ЕКТ - вероятността да сме поставени във евнтуален втори кръг е малка, т.е. може да си тръгнем още след първите 2 мача. И тогава ще стане тя, каквато ще стане. Ако изобщо се класираме за ЕКТ де, че може и БХ да се направи на приятно разсеян :lol:

Ами освен тях трябва да бием и други пет отбора, три от които ни размазаха с 2:10. Освен и Лц да ни върне жеста за миналата година, а Локомотив да нареди само загуби. Между другото някои броят мача с Берое за сигурен, ама като гледах репортажа им с Локото, направо си ги изпуснаха, така че следващият мач като нищо може да е четвърта поредна. Ще бъде интересно до края. Вече спрях да се ядосвам и гледам сеир. То какво друго му остава на човек.

На линия
tmanolov
Мнения: 4179
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 15 апр 2024 16:50

modor написа:Бихте ли се върнал в Левски със сегашното ръководство - Наско Сираков, Даниел Боримиров и същия спонсор, ако седнете и се разберете за нещата, с които не сте бил съгласен?

- Когато поставях условията, никой не ме чуваше. Оттук нататък обаче няма да поставям условия, приключих с тях. Мога да съм фен, може да съм на трибуните, мисля за Левски, фен съм на Левски, уважавам Левски. За втори път създавам отбор, който е уникален и втори път никой не искаше да станем шампион тази година. Те искаха да ни няма. Както се казва: "Оправяйте се!".

Бегай пък и ти с тоя "рибар" :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vvessel
Мнения: 4373
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 15 апр 2024 16:50

1914.1902 написа:Огромните успехи през последните години, може сами да си направите списък колко треньори сменихме в този период, но явно най-хубаво е да се сменят, защото постигаме невероятни неща с това:

2022/2023 Първа лига 4 място
2021/2022 Първа лига 4 място
2020/2021 Първа лига 8 място
2019/2020 Първа лига 4 място
2018/2019 Първа лига 3 място
2017/2018 Първа лига 3 място
2016/2017 Първа лига 3 място
2015/2016 "А" група 2 място
2014/2015 "А" група 7 място
2013/2014 "А" група 5 място
2012/2013 ''А'' група 2 място
2011/2012 ''А'' група 3 място
2010/2011 ''А'' група 2 място
2009/2010 ''А'' група 3 място

Що не извадишюи списък на треньорите на Лц последните 13 години, да видим все с един ли са карали. А пък все шампиони стават. Ако се вадят такива произволни примери, аз може да предложа да играем с друг цвят фланелки . С тези явно не ни върви напоследък ;)
п.п. Това е като вица за оня дето ръсел със сол по улицата и като го питали защо, казал че е против крокодили. Ами то няма крокодили, казали му, а той - няма щото ръся ;)
Та и при нас. Дай да не сменяме треньора, щото като сменяме все няма файда.
А за Стоилов беше ЗА да се сменя, нали. Между другото и аз бях.
Последна промяна от vvessel на 15 апр 2024 16:56, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, ikar, miro_rz, tmanolov и 57 госта