Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 16 мар 2024 12:27

Само си представете, Гонзича, пуснал перките( ръцете) като среден клас батка на Слънчака и отива да лобира за интересите на футбола ни в Нион.... С минус английски!!!! За съжаление, нищо няма да де промени, няма против него, но си е лимитиран като човек. Дано ме опровергае!!!!

tamkuan
Мнения: 265
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tamkuan » 16 мар 2024 12:41

Г-н Бербатов изгуби на първия конгрес, на който се яви. Цитирам по памет Атанас Сираков (какъвто и да е за повечето съфорумци тука е безкрайно прав) ,, Неможе да се явяваш за кандидат на БФС и да не потърсиш пряк контакт с ПФК ЛЕВСКИ 1914 АД''
Каквото такова , оттук нататък всички Левскари би трябвало да се обединим и да подкрепим Георги Иванов-ГОНЗО и Левскарите по-високите етажи да му напомнят , че ние искаме промени, защото не сме някакъв демос, а мислещи хора.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 мар 2024 17:59

Нямам какво да кажа по въпросът с "Гонзо", освен това, че едни от най-големите лайнарщини срещу Клуба ни, са сторени именно от "левскари".
Боби какъв беше ?

Хич не съм оптимист, че нещата за Левски, с Г. Иванов като президент на БФС, ще се подобрят.
Бих се радвал поне да не ни се отнемат точки, от "некадърни" рефери ( всъщност са доста кадърни в нЕкои отношения ) ... Които сме си заслужавали с представянето си в даден мач.
Ако циничните резачки продължат... к'во като е "Гонзо" ??
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 16 мар 2024 20:01

scooool написа:Само си представете, Гонзича, пуснал перките( ръцете) като среден клас батка на Слънчака и отива да лобира за интересите на футбола ни в Нион.... С минус английски!!!! За съжаление, нищо няма да де промени, няма против него, но си е лимитиран като човек. Дано ме опровергае!!!!


Като човек или като ръководител?
САМО ЛЕВСКИ!

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 16 мар 2024 20:37

vlong написа:
scooool написа:Само си представете, Гонзича, пуснал перките( ръцете) като среден клас батка на Слънчака и отива да лобира за интересите на футбола ни в Нион.... С минус английски!!!! За съжаление, нищо няма да де промени, няма против него, но си е лимитиран като човек. Дано ме опровергае!!!!


Като човек или като ръководител?

И като двете, според мен е лимитиран чисто интелигентно и образователно!!!! Беше добър футболист… сърцат, но толкова мога да кажа, след това се провали навсякъде.

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 16 мар 2024 21:38

scooool написа:И като двете, според мен е лимитиран чисто интелигентно и образователно!!!! Беше добър футболист… сърцат, но толкова мога да кажа, след това се провали навсякъде.

След като непрекъснато се говори за образованието на Гонзо, Бербатов какво образование има? Не съм чул да е учил нещо или може би съм пропуснал. А що се отнася до езика, за това си има преводачи. Дали Батето е говорил английски? Не. А беше великан спрямо тези след него.
Не казвам че Гонзо ще бъде добър управник, но поне има опит и си мисля че в Левски се справи не лошо. Докато Бербатквта става за инфлуенсър и рекламни лице. За друго няма данни. Да не забравяме, че и на него му подхожда прякора "перуката".

На линия
Serafim
Мнения: 5227
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 17 мар 2024 09:43

Великан.. странни са разбиранията ни. Великан наричаме един човек, който е журналист и после по брак и партийна линия изстрелва кариерата си като директор на БНТ, на Левски, БОК, МОК, всички знаем за скандалите, за корупцията, считан за агент на ДС...
Ако не друго, явно имаше приемственост, защото Михайлов даваше интервюта почерпен, като него и с ирония говореше как футбола ни си е добре.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3388
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 17 мар 2024 13:38

Аз така и не разбрах каква е толкова драмата кой ще бъде президент на БФС? БФС винаги ще е в услуга на силния и богатия на деня. Сега са гелосаната мастия и микренското джудже. Утре ако ББ каже и дойде някой богат бизнесмен ще е в наша услуга и прочие. Абсолютно нелепо е да смятаме, че БФС е независим политически и финансово орган, който определя бъдещето на футбола.То чак смешно ми става как се дръглявят хората. Някой дори помни ли кой беше ръководител на БФС в силните години на БГ футбола? Надали. Говорят каква промяна щял да бъде Бербатов.. С братчето наркоразпространител на свобода? Той ли е промяната? С Петър Ганев? С разните кметове - Костадин Димитров (ГЕРБ-ер) и Методи Байкушев? Евем ти и промените.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 17 мар 2024 14:13

Serafim написа:Великан.. странни са разбиранията ни. Великан наричаме един човек, който е журналист и после по брак и партийна линия изстрелва кариерата си като директор на БНТ, на Левски, БОК, МОК, всички знаем за скандалите, за корупцията, считан за агент на ДС...
Ако не друго, явно имаше приемственост, защото Михайлов даваше интервюта почерпен, като него и с ирония говореше как футбола ни си е добре.

Батето може и по партийна и роднинска линия да е изстрелян, но беше кадърен и интелигентен. Където и с който и да е работил, каквото и да е правил, никой не е казал лоша дума за него, дори напротив . И понеже беше изключително неудобен, англичаните му спретнаха активно мероприятие и го набедиха в корупция. А това че бил агент на ДС и подобни глупости си го пиши в графата очерняне.
Та кой от тези ритнитопковци, четвъртите в света, може да му стъпи дори на малкия пръст на Батето? По какъвто и да е показател. Ако беше жив даже и на пиене щеше да ги бие, което е основната им дисциплина.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 17 мар 2024 15:08

Е как не спретнаха на някого друг, как избраха точно Батето?
За справка - Батето е бил шеф на футбола ни след американското лято. Преди него (лятото) са били Валентин Михов (1993 – 1994) и Христо Данов (1994 – 1995). Иван Славков е от 1995 до 2005. Какъв ни е напредъкът по негово време? И какви са му заслугите за четвъртото място?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, Serafim, TristaNNN, vasilnv, W84me и 100 госта