Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22673
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 15 мар 2024 23:28

Феновете на най-мафиотския клуб плачат за Бербо. Те били промяната. Тцъ-тцъ-тцъ...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2024 08:28

Нищо не твърдя. Просто обобщавам мненията на колегите и ги съпоставям със събитията от изминалите дни, докато се опитвам да разбера какво ми убягва в цялата картинка. Достатъчно добре съм описал противоречията, надявам се.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
de.bil
Мнения: 367
Регистриран на: 04 дек 2008 16:00
Местоположение: Polaris
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот de.bil » 16 мар 2024 08:49

"Новоизбраният президент на БФС Георги Иванов - Гонзо посочи 15-те членове на своя изпълком, а те успешно бяха гласувани от мнозиството останали клубове на конгреса.

Сред избраните са двама кметове - този на Велико Търново Даниел Панов и този на враца Калин Каменов, като и двамата са членове на ГЕРБ."
Дано да стане ясно кой зад кой е, тотален провал, 36 години един простак сложен начело, 35 години "преход", 20 години един глупак с маркуч е всеки ден в новините и се изживява като водач на нацията, а сега един тотален некадърник и смешник ще променя нещо във футбола? Не ви ли писна? А що се отнася за Бербатов и компания- това за тях в чисто личностен план беше най-доброто развитие на нещата, иначе щяха да бъдат употребени и омаскарени, а Мъпет героя е ясен, самодоволен простак , но с амбиции, такива с лопата да ги ринеш

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4239
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 16 мар 2024 09:33

Kotooshu написа:Всеки с правото си да обобщава каквото си иска!

В едни други времена бих ти припомнил как започна кампанията на Берба с Крадлев , последните изказвания, че нямало нищо лошо да се срещат с политици, кметове в УС ... та до тези фотоси... със сигурност пропускам много от последните 3 години.

Kotooshu написа:Има ли нещо неясно за днешния конгрес на ГЕРБ-ДПС ?

Изображение

Изображение


А има ли смисъл да коментираме , дали Тиквата играе с два Коня?
Защо му е на Стенли да се щрака с ББ, няколко часа преди гласуването?
Чудя се за всички където искаха да е Бербо защо не се възмутихте :?

За останалото написано не виждам никакъв смисъл да коментирам, та твоя идол Бибочето ти го каза, че ние сме една безгласна буква!

TristaNNN, само един въпрос ще си позволя. Ти смяташ, че Берба е без протекции от мафията?
Мерси

Единственият сигурен начин да си на печелившата страна е да подкрепиш всички.
Нещо като стария рефрен - И да паднем и да бием , пак ще се напием.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4405
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 16 мар 2024 10:19

LoveAndPeace написа:
Kotooshu написа:Всеки с правото си да обобщава каквото си иска!

В едни други времена бих ти припомнил как започна кампанията на Берба с Крадлев , последните изказвания, че нямало нищо лошо да се срещат с политици, кметове в УС ... та до тези фотоси... със сигурност пропускам много от последните 3 години.

Kotooshu написа:Има ли нещо неясно за днешния конгрес на ГЕРБ-ДПС ?

Изображение

Изображение


А има ли смисъл да коментираме , дали Тиквата играе с два Коня?
Защо му е на Стенли да се щрака с ББ, няколко часа преди гласуването?
Чудя се за всички където искаха да е Бербо защо не се възмутихте :?

За останалото написано не виждам никакъв смисъл да коментирам, та твоя идол Бибочето ти го каза, че ние сме една безгласна буква!

TristaNNN, само един въпрос ще си позволя. Ти смяташ, че Берба е без протекции от мафията?
Мерси

Единственият сигурен начин да си на печелившата страна е да подкрепиш всички.
Нещо като стария рефрен - И да паднем и да бием , пак ще се напием.


Чудя се, защо изобщо се обяснявам за очевадни неща.
Ако не си чел коментарите под снимката на Стенли във фейса, прочети. Хората го правят на гАз и пишат за Бербо и статуквото! Даже жал ми стана за Стенли!
Ето го Гонзича, уж с ДПС , ама вкарва двама мръсни гебреаста у изпълкома за сега... а, за мен, ДПС-ГЕРБ винаги са вървели заедно... свинщина!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4239
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 16 мар 2024 10:32

Kotooshu написа:Чудя се, защо изобщо се обяснявам за очевадни неща.
Ако не си чел коментарите под снимката на Стенли във фейса, прочети. Хората го правят на гАз и пишат за Бербо и статуквото! Даже жал ми стана за Стенли!
Ето го Гонзича, уж с ДПС , ама вкарва двама мръсни гебреаста у изпълкома за сега... а, за мен, ДПС-ГЕРБ винаги са вървели заедно... свинщина!

Когато направят някакъв елементарен тест преди да позволят да пишеш коментар в лицетокнига ......като да решем - Колко е 3 по 4 + 6 или коя буква следва Е :? тогава ще почна да им обръщам внимание на коментарите там.
Баси истеризацията настъпи с този избор. Все едно нещо би се променило ако беше друг.
Нищо няма да се промени , Баце може би веднъж в скапания си животец е бил прав за нещо , а то е - Ма'тряла е скапан.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4405
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 16 мар 2024 10:40

LoveAndPeace написа:
Kotooshu написа:Чудя се, защо изобщо се обяснявам за очевадни неща.
Ако не си чел коментарите под снимката на Стенли във фейса, прочети. Хората го правят на гАз и пишат за Бербо и статуквото! Даже жал ми стана за Стенли!
Ето го Гонзича, уж с ДПС , ама вкарва двама мръсни гебреаста у изпълкома за сега... а, за мен, ДПС-ГЕРБ винаги са вървели заедно... свинщина!

Когато направят някакъв елементарен тест преди да позволят да пишеш коментар в лицетокнига ......като да решем - Колко е 3 по 4 + 6 или коя буква следва Е :? тогава ще почна да им обръщам внимание на коментарите там.
Баси истеризацията настъпи с този избор. Все едно нещо би се променило ако беше друг.
Нищо няма да се промени , Баце може би веднъж в скапания си животец е бил прав за нещо , а то е - Ма'тряла е скапан.


Коментарите в неговия фейс са хора които го подкрепят здраво, тотално са разочаровани... иначе, фейса си е много токсична среда.
Между другото вчера попрегледах и уж демократичните джурналя .... яко псуване по Гонзича и задкулисието, ама и те се правят на ударени със затворени очи за политическата подкрепа към Барби!
А говедата как се карат .... баси и наивниците!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 16 мар 2024 11:01

vvessel написа:Сега вече разбрах. И си го мисля отдавна че има нещо гнило в тяхната половинчата позиция. Но не направих връзка с рекламната им кампания за Бербатов.

Един джокер - кой е основния спонсор на дспорт? - Валтер Папазки. На кой отбор е собственик/спонсор?
Кой е клуба ,който стои за кандидатурата на Бербатов?
Направили ти впечатление ,че вездесъщите велики журналисти от дспорт( наистина са много добри журналисти) никога не зададоха неудобни въпроси на Бербатов свързани с:
- брат ,осъден за наркоразпостранение
-тъст разследван за злоупотреби с обществени средства
-"лайнарщината"
- образование
- по какъв начин реално може да се подобри състоянието на българския футбол
- корупцията в българския футбол

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19938
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Drunken_Master » 16 мар 2024 11:04

honda написа:
vvessel написа:Сега вече разбрах. И си го мисля отдавна че има нещо гнило в тяхната половинчата позиция. Но не направих връзка с рекламната им кампания за Бербатов.

Един джокер - кой е основния спонсор на дспорт? - Валтер Папазки. На кой отбор е собственик/спонсор?
Кой е клуба ,който стои за кандидатурата на Бербатов?
Направили ти впечатление ,че вездесъщите велики журналисти от дспорт( наистина са много добри журналисти) никога не зададоха неудобни въпроси на Бербатов свързани с:
- брат ,осъден за наркоразпостранение
-тъст разследван за злоупотреби с обществени средства
-"лайнарщината"
- образование
- по какъв начин реално може да се подобри състоянието на българския футбол
- корупцията в българския футбол

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: honda

Мнениеот Странджата » 16 мар 2024 11:14

Комплекси ми създаде с този рафиниран сарказъм "те наистина са много добри журналисти"....


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivo55 и 105 госта