Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5172
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 04 фев 2024 18:18

icemanbg33 написа:Пичове, тази истерия покрай Мъри вече преминава всякакви граници.

Изглежда сякаш, Мъри ни е забравил вече и се чувства страхотно в новия си отбор. Ние още тъжим по него сякаш е патрона на клуба. Да, най-успешния треньор е от новото време на Левски, но с цялото ми уважене, та те за Фърги не реваха толкова.

Аз гледам със насмешка на знамето от тези фенове и най-вероятно е чиста доза провокация. Не виждам смисъл от такива неща в този момент. И не разбирам как отиваш да викаш за втородивизонен Турски отбор и защо ако го правиш това трябва да слагаш знамето на Левски на същото знаме? Смисъл (демек), в сърцето ти има два отбора, Левски, и втородивизионния турски Гюзтепе? Дори да съм фен на Ливърпул или Барселона, аз никога не бих ги поставил на същото знаме като това на Левски. За мен, Левски е светиня над всички други, а Стоилов е просто треньор който е имаш шанса да се докосне до тази светиня. Не е обратното, а именно, че едва ли не Левски без Мъри е просто клуб.

Смятам повече да не не коментирам тази тема и според мен е правилно феновете на Левски да спрат да обръщат вниание на такива имбецили.

Преминава границите, защото няма игра, няма успехи и го няма онова чувство, което го имаше при Мъри, че дори временно да има лоши резултати, непременно ще дойдат и добрите след това.

Абе, да ти кажа доста фенове на САФ все още плачат за него и всеки нов треньор (дори Жозе Моуриньо) е сравняван с него.

Не знам дали Мъри е просто треньор, но виждам, че където и да отиде, стадионите се пълнят, публиката с нетърпение очаква следващите мачове и се радва на играта. България, Казахстан, Турция - не е случайна тази работа. (:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 04 фев 2024 18:31

koisa написа:
Kotooshu написа:Но за едно съм сигурен, голяма част от левскарите не бихме си щракнали фото с въпросното "знаме"!

А, бихте ли се щракнали с някой, който носи чипици с надпис "Гунди"? И защо не застанахте в началото на януари на летището да възпрепятствате отбора да излети за Турция? Отбор, който носи името на Апостола не бива да се свързва с нищо турско, нали така? Значи няма място за подготовка на турска земя... :oops: Или само избирателно гледаме на нещата... за едно може, за друго не!


Каква мозъчна диария си написал, идея си нямаш.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32951
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 04 фев 2024 18:35

Нека продължава да си ги пише, аз лично не спирам да се смея на всяко негово мнение. Не очаквах, че някой може да падне толкова ниско, но той всеки ден изумява.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5172
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 04 фев 2024 20:10

Kotooshu написа:
Каква мозъчна диария си написал, идея си нямаш.

Вероятно когато не можеш да отговориш на определени въпроси, то те стават "мозъчна диария". Типично за някои екземпляри тук във форума!
Както и за един обсебен, който чака някой като теб да напише, че написаното от мен е еди-какво си, за да изпълзи и да надраска колко много се смеел, без да осъзнава, че на него тройно му се смеят. :lol: :lol: :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21483
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 04 фев 2024 20:27

Kotooshu написа:
metodito написа:
Kotooshu написа:
metodito написа:Не разбирам. Кои да не са "онези"? Фейсбук страница, модерирана от кого? От някой си там.


Тази страница я следя от няколко години и позицията им няма нищо общо с господата наркоси-СЗ .

Пак да попитам. Какво лошо има?


Ако ти не виждаш нищо лошо и си ок, нямам никакво намерение да те убеждавам в обратното.
Но за едно съм сигурен, голяма част от левскарите не бихме си щракнали фото с въпросното "знаме"!

Ако имаше полумесец нямаше да те питам. Щях да съм бесен. Но така...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21483
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 04 фев 2024 20:55

koisa написа: Значи няма място за подготовка на турска земя...
[/quote]
В контекста на малоумния спор, този въпрос е доста на място. Той е малко като този с руския газ и нефт. Къде може да се проведе подготовката зимата? Испания, Португалия, за Гърция не съм сигурен... Южна Франция, Сардиния... Защо не? Щатите?
Шегата настрана, но в Щатите има толкова българи, че сигурно ще платят една подготовка на "Левски" без проблем. :lol:

vlong
Мнения: 4691
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 04 фев 2024 21:36

Преди две години ,по време на еуфорията ,може би,ама сега ,едва ли.
То и в България сума ти мелеонери левскари ,ама хаир не сме видяли.
Тука сме 15 участника и сме разделени на поне три лагера
САМО ЛЕВСКИ!

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 04 фев 2024 21:38

NOMER14 написа:В новите адидас фанелки - мачови, тренировъчни, за свободното време...има долу вдясно набит етикет с нашето Л с англиски надпис, че е официален продукт. Това с колко вдига цената им?

Тези етикети са гаранция, че купуваш оригинален продукт, част от парите от който ще отидат в клуба. Не вдига себестойност на фланелка. Една фланелка едва ли има себестойност повече от 5 лева. От там нагоре вече производител и клуб товарят колкото решат. За да се обоснова за цената ще ти дам пример, че преди време говорих с човек, който внася стоки от Китай и ми каза, че получил един контейнер ризи, които му излезли 2,50 лева на риза. Това е крайна цена за него. Смятай колко е струвала ризата на производителя, при положение че в една риза, в която има копчета и яка, има повече шиене от една фланелка. И това е цената с доставката.
Та и според мен печалбата от една фланелка е минимум 50% за отбора.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22838
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 04 фев 2024 21:45

Няма лошо.
Лошото, че военната хунта в Китай експлоатира жестоко китайчетата, за да имаме евтини дрешки и електроники.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22838
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 04 фев 2024 21:47

Само да припомня, че Дякона е обесен преди 151 години, а Турция съществува от 100 години.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: veni__85 и 48 госта