Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22838
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 04 фев 2024 01:19

В новите адидас фанелки - мачови, тренировъчни, за свободното време...има долу вдясно набит етикет с нашето Л с англиски надпис, че е официален продукт. Това с колко вдига цената им?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21480
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 04 фев 2024 02:51

Kotooshu написа:
metodito написа:Не разбирам. Кои да не са "онези"? Фейсбук страница, модерирана от кого? От някой си там.


Тази страница я следя от няколко години и позицията им няма нищо общо с господата наркоси-СЗ .

Пак да попитам. Какво лошо има?

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 04 фев 2024 08:08

metodito написа:
Kotooshu написа:
metodito написа:Не разбирам. Кои да не са "онези"? Фейсбук страница, модерирана от кого? От някой си там.


Тази страница я следя от няколко години и позицията им няма нищо общо с господата наркоси-СЗ .

Пак да попитам. Какво лошо има?


Ако ти не виждаш нищо лошо и си ок, нямам никакво намерение да те убеждавам в обратното.
Но за едно съм сигурен, голяма част от левскарите не бихме си щракнали фото с въпросното "знаме"!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4305
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 04 фев 2024 10:46

Kotooshu написа:
metodito написа:
Kotooshu написа:
metodito написа:Не разбирам. Кои да не са "онези"? Фейсбук страница, модерирана от кого? От някой си там.


Тази страница я следя от няколко години и позицията им няма нищо общо с господата наркоси-СЗ .

Пак да попитам. Какво лошо има?


Ако ти не виждаш нищо лошо и си ок, нямам никакво намерение да те убеждавам в обратното.
Но за едно съм сигурен, голяма част от левскарите не бихме си щракнали фото с въпросното "знаме"!

Тая истеризация малко отива към woke culture.

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 04 фев 2024 11:20

Пичове... Феновете на Левски са станали нещо отвратително... Честно. Тия, които се опитват да подкрепят отбора, да ходят на някой и друг мач, да купят някоя тениска, шал и тн. биват отблъснати от всичкото разединение и черногледство. Общо-взето от една година става нетърпимо да си покрай левскари.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 04 фев 2024 11:44

[offtopic]
LoveAndPeace написа:
Kotooshu написа:
metodito написа:
Kotooshu написа:
metodito написа:Не разбирам. Кои да не са "онези"? Фейсбук страница, модерирана от кого? От някой си там.


Тази страница я следя от няколко години и позицията им няма нищо общо с господата наркоси-СЗ .

Пак да попитам. Какво лошо има?


Ако ти не виждаш нищо лошо и си ок, нямам никакво намерение да те убеждавам в обратното.
Но за едно съм сигурен, голяма част от левскарите не бихме си щракнали фото с въпросното "знаме"!

Тая истеризация малко отива към woke culture.
[/offtopic]

[offtopic]Не смятам да го дъвча повече Пепи, и без това тази тема е се превърна във всекидневната на Мъри.
Все пак ще му отговоря на Мето.

1. Меко казано е проява на лош вкус.
2.История.
3. Фен култура.[/offtopic]
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

icemanbg33
Мнения: 1596
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 04 фев 2024 12:04

Пичове, тази истерия покрай Мъри вече преминава всякакви граници.

Изглежда сякаш, Мъри ни е забравил вече и се чувства страхотно в новия си отбор. Ние още тъжим по него сякаш е патрона на клуба. Да, най-успешния треньор е от новото време на Левски, но с цялото ми уважене, та те за Фърги не реваха толкова.

Аз гледам със насмешка на знамето от тези фенове и най-вероятно е чиста доза провокация. Не виждам смисъл от такива неща в този момент. И не разбирам как отиваш да викаш за втородивизонен Турски отбор и защо ако го правиш това трябва да слагаш знамето на Левски на същото знаме? Смисъл (демек), в сърцето ти има два отбора, Левски, и втородивизионния турски Гюзтепе? Дори да съм фен на Ливърпул или Барселона, аз никога не бих ги поставил на същото знаме като това на Левски. За мен, Левски е светиня над всички други, а Стоилов е просто треньор който е имаш шанса да се докосне до тази светиня. Не е обратното, а именно, че едва ли не Левски без Мъри е просто клуб.

Смятам повече да не не коментирам тази тема и според мен е правилно феновете на Левски да спрат да обръщат вниание на такива имбецили.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32950
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 04 фев 2024 14:35

Няма как да тъжа за човек, който ми говори за битка за титла и влизане в групи на ЛК, а се проваля тотално още в средата на сезона и записва две срамни страници в историята на клуба.

След това пък ми говори за хегемония с халф като Чандъров. :D

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5172
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 04 фев 2024 17:05

Kotooshu написа:Но за едно съм сигурен, голяма част от левскарите не бихме си щракнали фото с въпросното "знаме"!

А, бихте ли се щракнали с някой, който носи чипици с надпис "Гунди"? И защо не застанахте в началото на януари на летището да възпрепятствате отбора да излети за Турция? Отбор, който носи името на Апостола не бива да се свързва с нищо турско, нали така? Значи няма място за подготовка на турска земя... :oops: Или само избирателно гледаме на нещата... за едно може, за друго не!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8899
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 04 фев 2024 17:32

Простотията българска е доста необятна.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, orlando7, Sstefanov, vvessel и 39 госта