Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5141
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 02 фев 2024 22:08

THE G.A.M.E написа:А дали Мъри не си би камшика, щото знаеше, че най-добрите играчи ще бъдат продадени, и няма как да ги задържим за 3-4 години ?

Едва ли това е причината...
Не виждам какво би попречило на Мъри да намери други най-добри играчи в случай, че въпросните бъдат продадени.
Според мен неразбирателството между Мъри, Ивков и Милото + това, че Сираков застана на страната на Милото е главната причина да напусне. Втората причина я виждам в това, че не се случи сделката с Юнайтед груп. Тоест Мъри е осъзнал след провалената сделка, че нещата ще си останат същите и е безсмислено да работи в подобна отровна обстановка.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21423
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 02 фев 2024 22:14

THE G.A.M.E написа:А дали Мъри не си би камшика, щото знаеше, че най-добрите играчи ще бъдат продадени, и няма как да ги задържим за 3-4 години ?

Една от причините, поради които си тръгна е защото те НЕ БЯХА продадени. На него му пука за "Левски". Там е разликата.
Няма да спра да го повтарям: явно Мъри като треньор никога не е трябвало да се появява! Щяхме сега да си приказваме как е било по времето на Муслин и Грозни.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 03 фев 2024 08:21

ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32704
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 03 фев 2024 08:40

А преди се пееше всички чорбари в Турция, като имаше какви ли не плакати в това отношение ....

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 03 фев 2024 09:53

LoveAndPeace написа:Той алчния рибар дезертьор го каза - ФУТБОЛЕН БИЗНЕС
Това и беше най-големият успех , накара хора , които не знаеха кой сектор е Б и кой В да отидат на мач. Други , които знаеха кой сектор кой е , да вземат със себе си още хора.
Един ще купи шал , втори тениска , трети ще се запали и вземе абонамент.
Колко бяха абонаментите при предишния треньор и колко са при сегашния ? Направо не смея да питам колко смяташ , че ще са следващия сезон..........ако имаме следващ.

Напълно съм съгласен с теб. Направеното от Левски по времето на Мъри са няколко крачки в правилната посока . Апропо защо всички пропускат ,че магазина беше зареден от ..... Палмите. Като те имаха идеи да направят и фен шопове в цялата страна.
Но като говорим за ФУТБОЛЕН БИЗНЕС - най-голямото и сочно парче от баницата наречена ФУТБОЛЕН БИЗНЕС са тв и интернет правата. Примерно от 10 000 продадени фланелки клубове ,клуба печели малко над 200 хияди лева.
Според няколко направени социологически проучвания около 40-45% от всички фенове на българския футбол са привърженици на Левски ,и в момента върви някаква подобна анкета,която не е представителна в , в "Спортал" и там резултатите са приблизително същите. Според мен е напълно нормално в такъв случай ФК Левски да получава и 40% от приходите . Това може да стане , но трябва да се промени ЗФВС . Нещо което при желание може да стане изключително лесно. Но това значи големите клубове,на първо място Левски , да станат финансови независими , а дали наистина това иска краля Слънце от Банкя и неговите подлоги от СЗ/Сдружението.


Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 03 фев 2024 09:54

Знамена на Тепето в Турция, тия хора мръднаха...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 03 фев 2024 10:06

koisa написа:
THE G.A.M.E написа:А дали Мъри не си би камшика, щото знаеше, че най-добрите играчи ще бъдат продадени, и няма как да ги задържим за 3-4 години ?

Едва ли това е причината...
Не виждам какво би попречило на Мъри да намери други най-добри играчи в случай, че въпросните бъдат продадени.
Според мен неразбирателството между Мъри, Ивков и Милото + това, че Сираков застана на страната на Милото е главната причина да напусне. Втората причина я виждам в това, че не се случи сделката с Юнайтед груп. Тоест Мъри е осъзнал след провалената сделка, че нещата ще си останат същите и е безсмислено да работи в подобна отровна обстановка.

По-скоро Мъри застана на страната на т.н. Сдружение(което на практика е София Запад). Сдружението беше създадено с цел да придобие собствеността на Левски и аз бях един от най-големите радетели на тази идея. Идеята беше при достигане на едни 50 000 члена , то да стане собственик и да осигурява бюджета на Левски. Като идея - супер. само дето сдружението на практика стана едно и също със София Запад( аз лично никога не съм каквито и да е било проблеми с някой от СЗ), а огромната част от левскарите не искат да имат нищо общо със СЗ. И цялата инициатива със Сдружението се провали с гръм и трясък. Но това не попречи да поиска собствеността на Левски,а Мъри и Иво Ивков станаха техни лица. Всеки сам да реши какво иска Левски с Мъри начело и управляван от СЗ ( между другото вече няма как да стане понеже Мъри е треньор на друг отбор), или Левски с НС и финансиран от Палмите,които много вероятно в близко бъдеще да се оттеглят. На мен лично и двата варианта не ми харесват.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9331
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 03 фев 2024 10:24

Крими контингента от запада не си помага с последните прояви.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 03 фев 2024 11:06

Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта