Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 07 ное 2023 19:39

Отивам за риба.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот parvanoff » 07 ное 2023 20:05

blue avalanche написа:На пръв поглед, за да изчезнат едни 30-на милиона дългове, които висят като воденичен камък и, които никой не иска да плаща.
На мен ми се струват като 30 милиона добри причини за едно тире.
Ако някой си мисли, че с купуване на фланелки се избиват 30 милиона, да отиде да се прегледа.
ПП. "Съпоставката със Севиля" не беше бюджет на Левски :arrow: бюджет на Севиля. Който разбрал-разбрал.

Не съм икономист, не ми се и рови, защото няма смисъл, но има два варианта. Първият е, че Сираков в лично качество не дължи тези 30 милиона, така че ми кажи ти какъв е смисълът да се набутва да го мразят още повече хора, като сложи тире? Вторият случай е евентуално да отговаря с имущество, когато дойде синдикът като притежател на акциите. В такъв случай няма пък никакъв смисъл да иска тире...
Дали Левски може да избие 30 милиона от фланелки не мога да кажа, но този отбор, който даде за пример със сигурност може. ;) Ето колко ти е релевантен примерът. Иначе е ясно, че правиш сравнение с други по-богати отбори и това ми е пределно ясно, но на теб не ти стана ясно, че не можеш да ни сравняваш с клуб, който има бюджет от 250 милиона евро. Това е все едно да сравняваш литър с килограм-да, за водата може да е приблизително вярно, но не и за други неща. ;) Та, който разбрал, разбрал... Все пак един жокер да те улесня. Прецени сам какъв майстор трябва да си да откриеш таланти с почти 0 лева за трансфери и какъв майстор трябва да си, за да откриеш футболисти с примерно 32 милиона евро за трансфери /не е случайна тази сума/... За заплатите няма да говоря...


koisa написа:...

[offtopic]Първо-ясно е, че им пука иначе нямаше да е такава бройката привърженици, както спомена. И Венци не знам дали си спомняш, но ги направи шампиони след 53 години пауза... Факт! Но това очевидно не е важен факт за теб...
Относно втория цитат. Какво значи примирявам се да не сме шампион или да сме в борбата за титлата? Ти прочете ли другите неща, които съм написал? За мен много по-трагичен е въпросът със собствениците ни и най-вече с черепухин... Ако търсех шампионски титли сигурно щях да стана фен на цска... И според мен точно това би трябвало да ни отличава от привържениците на другите отбори, всеки от които иска да е шампион неговият отбор и затова са с камерна публика. Моето мнение, че изключение сме само ние и пловдивските отбори и то не на голям процент-не говоря за 100% от привържениците и за другите отбори. Баща ми е бил фен на Левски, когато цска има 10 поредни шампионски титли. Бил е от Монтана и е ходил на всички мачове на Левски с мотор Балкан, имал е и карта. Не се е отказал. Така че не ми казвай какво е било преди 15 години... Тогава са били истинските фенове, а не преди 15 години, когато след един мач с Жилина не можех да си тръгна от стадиона, защото полицията ни затвори вътре, а от вън ни замеряха феновете с камъни, бутилки и дървени колове и изпочупиха де що има около стадиона-добре, че бях паркирал по-надалеч... И тук да включа и третият цитат, защото ти незнайно защо си помисли, че трябва да ходиш да пушиш пурички със Сираков. Както бях споменал по-назад тук няма гражданско общество и ти го доказваш. Вместо да си помислиш за протест, където му е мястото, ти си мислиш за кафенца и пурички... И да добавя към третия цитат-Левски има един генерален спонсор, но не един спонсор-нека да не изкривяваме фактите... И да добавя-не съм се примирил със загубите-нито съм се отказал да гледам отбора, нито да го подпомагам, както мога, за да стане по-добър-това е моят начин, твоят очевидно е да критикуваш по форумите... И да, това е форум, за да си изкажем мненията, както и ние, които не сме съгласни с вашите, нали? Да не говорим, че пишете по хиляда пъти едно и също... Добре, разбрахме-Костов е слаб треньор, играчите са некадърници, собственикът е ... и той..-още колко ще го повтаряме? Нещо ново? Да не говорим, че на повечето като им дадеш някой факт се изпокриват и после пак си пишат същите неща, като някоя латерна... Тук пак не визирам точно теб, да не се объркаш. ;)
Относно четвъртия цитат-да, не трябва бюджет. ;) Затова отбора на Домусчиев е супурнайсе пъти шампион на България... Да ти имам фактите...
За петия цитат-никой не те е слагал теб в кюпа-щом не си го правил, тези думи не се отнасят за теб! Същото се отнася и за част от шестия цитат.
За шестия цитат-това си е твое мнение. Аз предпочитам красивата загуба пред грозната победа и за мен да искаш грозна победа е "славизация". За мен Левски означава други неща...[/offtopic]

tmanolov написа:Ама вярно ли сте се хванали да обяснявате елементарни истини на Парванов? Ми момчето е много виден фен на толупа от Банкя - считам, че това е достатъчно, за да обясни позицията му!


Може би имаш роднини доносници и си прихванал от тях. Да си ме видял, ни в клин, ни в ръкав да пиша нещо за Борисов в спортен форум? А на теб всяко второ мнение /условно/ ти е за него-дали си фен на някой негов конкурент или антифен на самия него ми е все тая, но това е спортен форум-сигурно го пиша за 100-тен път /пак условно/, но на някои хора изглежда и 1000 пъти да им го напишеш няма да има значение... И така и не съм видял някъде да си защитил елементарните си истини... За сметка на това 100 /така е думата/ пъти се похвали на какви екскурзии ще ходиш-очевидно си умрял от бедност под управлението на този "тОлуп" ;) ... Иначе си прав за прозрачноста-ами отиди си я изискай, като я искаш, но и тук да уточня-не да ходиш да пушиш пурички. ;) И съм Първанов-не знам къде си виждал това име Парванов. ;)
П.П. Не стига, че пари нямаме, че и съдиите ни режат, че и грам късмет нямаме /знам, че не всичко е късмет за тези, които ще ме репликират, но поне малко от малко да му се не види/.
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 08 ное 2023 12:25

До момента се движим с почти идентичен график от сезон 2014/2015, но тогава имаше 12 отбора в групата и завършихме на 7-о място.
Сега имаме всички предпоставки и шансове да "надградим" и евентуално да ударим някакво ново дъно - било по брой на загубите, било за най-ниско класиране, сиреч след 8-о място.

ПП: А абсолютното дъно в историята на нашият любим клуб е от сезон 2020/2021 с 13 загуби и 8-о място.
Странно или не, но това дъно съвпада с идването на мажоритарят, който ни обеща Левски да стане най-прозрачният клуб и да ни казва само истината.
Тя, истината, а също така и прозрачността, 3,5 години след идването му струят изобилно и всички ние можем свободно да им се насладим.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 08 ное 2023 16:31

Някой знае ли дали Бари ИЗОБЩО ще играе някога за нас?
Защото, предполагам, се харчат едни пари за лечение, операции... Сигурно и заплатата върви...

vlong
Мнения: 4642
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 08 ное 2023 18:51

Сега пък Бари ли Ви стана проблем?
Кажете дали сте участвали финансово в тези три четири години в спасяването на клуба.
Имате ли право да мрънкате?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4274
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 08 ное 2023 20:34

blue avalanche написа:Някой знае ли дали Бари ИЗОБЩО ще играе някога за нас?
Защото, предполагам, се харчат едни пари за лечение, операции... Сигурно и заплатата върви...

До колкото мож да им се вярва :lol: казаха , че БИ трябвало да започне зимната подготовка наравно с останалите.
Но след толкова дълго извън терена неговата подготовка ще си е целия пролетен дял на шампионата.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 08 ное 2023 23:07

vlong написа:Сега пък Бари ли Ви стана проблем?
Кажете дали сте участвали финансово в тези три четири години в спасяването на клуба.
Имате ли право да мрънкате?

Всеки има право да мрънка. Това е България. Българите сме едни от най-мрънкащите хора в световен мащаб.

Иначе да те попитам, сега понеже спрях да давам пари, няма да си подновя и членските карти, вече няма да имам право да мрънкам според теб, така ли?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 09 ное 2023 01:07

Понеже усещам, че някои пак са извадили "лев"-омера, за да измерват привързаността към клуба, та да попитам:
Привържениците на Левски от ПРЕДИ ерата на фенмагазините, членските карти и даренията как ще ги мерим? Какво ще ги правим? В концлагер? Лустрация?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12383
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 09 ное 2023 08:18

rane написа:.... сега понеже спрях да давам пари, няма да си подновя и членските карти, вече няма да имам право да мрънкам според теб, така ли?

Аз взех абсолютно същото решение като теб, но в крайна сметка си купих официалната мачова фланелка и така си възстанових правото да мрънкам. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4642
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 09 ное 2023 08:42

Ако си давал и си спрял е друго.Все пак си давал през мрачните години,докато за бразилеца подозирам ,че една стотинка не е дал,което е цинично и гадно,а иначе устата му не спира.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, darkblue67, ivo55, olimpi и 52 госта