Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Aronaks
Мнения: 838
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 13 фев 2023 13:33

soulfly1948 написа:Що за размер са тези дългове, щом милиардер като Шолак се отказа?


Не става въпрос за размера на дълговете, а затова на кой се дължат тези пари.

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 13 фев 2023 13:38

Aronaks написа:
soulfly1948 написа:Що за размер са тези дългове, щом милиардер като Шолак се отказа?


Не става въпрос за размера на дълговете, а затова на кой се дължат тези пари.

На който и да се дължат, парите са си пари.
Какво значение има на кой?
По-скоро някъде другаде е заровено кучето.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 13 фев 2023 13:40

ros написа:
Eminem написа:Няма как да отказваш над 2.2 млн евро и след това да просиш от феновете! Така че, сега това ръководство да намери пари. То така всеки може да е собственик на клуба.


Не му вярвате на Сираков, че ще Ви изведе в друга орбита, а сте сигурни, че някой дава 2,2 милиона и той ги отказва. Както няма луд който да си хвърли парите на вятъра, каквато би била инвестиция в клуб с такива дългове и обвързаности, така и няма луд който да извади 2,2 милиона.

Те сами си казват, че са отказали оферти за милион, че и за милиони за някои играчи. Ако лъжат си е техен проблем и вината им остава, защото ще има последици като напр. демотивация да дариш пари.
Последна промяна от Eminem на 13 фев 2023 13:41, променено общо 1 път.

icemanbg33
Мнения: 1570
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 13 фев 2023 13:41

vvessel написа:
Aronaks написа:
soulfly1948 написа:Що за размер са тези дългове, щом милиардер като Шолак се отказа?


Не става въпрос за размера на дълговете, а затова на кой се дължат тези пари.

На който и да се дължат, парите са си пари.
Какво значение има на кой?
По-скоро някъде другаде е заровено кучето.



Виж сега, милиардерите стават милиардери защото имат бизнес нюх. Милиардерите остават такива защото не си позволяват никога да инвестират в проекти от които не могат да извлекат пари. Елементарна аритметика при която 1-2=-1. Защо му е на Шолак да набива кинти, ако не може да си ги върне, та той да не е Левскар човек?

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ros » 13 фев 2023 13:45

Eminem написа:
ros написа:
Eminem написа:Няма как да отказваш над 2.2 млн евро и след това да просиш от феновете! Така че, сега това ръководство да намери пари. То така всеки може да е собственик на клуба.


Не му вярвате на Сираков, че ще Ви изведе в друга орбита, а сте сигурни, че някой дава 2,2 милиона и той ги отказва. Както няма луд който да си хвърли парите на вятъра, каквато би била инвестиция в клуб с такива дългове и обвързаности, така и няма луд който да извади 2,2 милиона.

Те сами си казват, че са отказали оферти за милион и отгоре за някои техни играчи. Ако лъжат си е техен проблем и вината им остава, защото ще има последици като напр. демотивация да дариш пари.

Точно това имам предвид... лъжат Ви за всичко и всички клакьорки, които издигат "купули" и "похлупаци" разнасят лъжите им за пред вярващите.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот helic » 13 фев 2023 13:46

добре де - нищо ново под слънцето - пак ще трябва да разчитаме на себе си.
Колкото по-бързо оставим тази сага зад гърба си, толкова по-добре.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 13 фев 2023 13:50

ros написа:Точно това имам предвид... лъжат Ви за всичко и всички клакьорки, които издигат "купули" и "похлупаци" разнасят лъжите им за пред вярващите.

То пък щото досега действията на Стоилов и Сираков са много адекватни и не дават вид, че са способни на такава простотия, нали? Няма нищо изненадващо ако са си повярвали, че с класиране в ЕКТ цената му ще се вдигне. Но при нашето положение, рискът е огромен и нелогичен.

Колко са 4 млн лева за руски или шведски отбор? Дали опциите за по-евтин и добър вариант са толкова много? Все пак се вдигна шум около него и покрай държавата му. Сякаш не виждаме всеки сезон как отборите изливат десетки милиони за медийни балони.

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 13 фев 2023 14:37

Никога не съм вярвал и без това! Божков никога няма да се върне и знае, че няма да си вземе парите обратно, той даже няколко пъти каза, че ще го опише. Тук въпроса е дали на Наско не му харесва клуба да е негов и затова да отложи пътуването до Дубай на което е няколко пъти канен доколкото знам!

filcolins
Мнения: 509
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот filcolins » 13 фев 2023 14:47

Нищо ново от Раев. Клуба остава политически обвързан и обречен на гибел.

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 13 фев 2023 14:50

Цялата работа се върти около концесията на стадиона, според мен. Появи се първо оня шуньо Диксън и завъртяха веднага стадиона в евтини анимации. Видя се бързо, че е бай Никой и работата се разсъхна. Сега се появи истински бизнесмен с проверяема история и веднага почнаха проучвания за концесията. В момента в който се задвижиха нещата, Шолак необяснимо си би камшика, въпреки че преди това бяха правили одити и т.н. и се оправда с дългове.
Сега очаквам, след като концесията е възможна да се появи истинския купувач, който ще "спаси" клуба като вземе стадиона. Вероятно няма да е толкова обществено приемлив за да се разиграват тия циркове, но пък ще е бащицата-благодетел. Вероятно ще се скрие зад някоя фирма, но рано или късно ще се разбере.
Това са си мои разсъждения и не знам дали са верни, но натам сочи логиката.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта