Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 10 юни 2021 16:00

Изглежда като братовчед на сър Лоурънс.
Аматьорщина отвсякъде. Този юнак като какъв дава пресконференция на стадиона? Ако искаше да говори спокойно можеше да го направи някъде другаде. В момента по никакъв начин не е обвързан с клуба, но в същото време дава пресконференция на Герена.
Този когото трябваше да отговаря на въпросите се покри.
Все повече се обеждавам, че се опитват да ни прекарат в някаква схема.
Поведението на тоя пребозал с белото юнак е доста странно за лице опериращо с милиарди.
Но преводачката беше топ. Единственото хубаво нещо на пресконференцията.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 10 юни 2021 16:01

Без артистичната и сладка преводачка, това щеше да е пропиляно време. Дано все нея да канят.

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот nikiobicata » 10 юни 2021 16:02

Няма угодия :lol: :lol: :lol:
Вече нищо не може да ме учуди… припознавачите целуват “чистите” пари на Ганчев (и не само) , а ние се чудим тоя на кой е подставено лице :lol: :lol: :lol:

Абе кой от богаташите има нормална визия? Зукърбърг, Безос, Кук? Какво в крайна сметка очаквахте от пресконференцията? Нещата ще станат просто както каза и Сиркова “този сезон също го отписваме”. Да се надяваме другата година всичко да е по нормално

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 663
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Beloev » 10 юни 2021 16:03

Не знам защо Боко и Перевски се мъчат да ни правят на наивни балъци!!! Момчето си е подставено лице отвсякъде! Наско няма очи да излезе пред всички отново!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 10 юни 2021 16:04

Поначало, в България в момента се случват тектонични промени. През годините хунтата неведнъж е спъвала западни компании да влязат у нас. Явно обаче Шиши и Боко са настъпили някой американец много сериозно и им се случват случки. Пичът говори за инвестиция, която във времето на хунтата нямаше как да стане. Но хунтата вече я няма и... Дано съм прав. "Левски" нищо не губи. Клубът се беше запътил към отвъдното, така че при отрицателен развой на събитията, най-лошото, което ще му се случи е просто нищо да не се промени и да си заминем по живо, по здраво. Така мисля.
Последна промяна от metodito на 10 юни 2021 16:08, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 10 юни 2021 16:07

Типичен надут Инглизин... Лично мен след тази му пресконференция ме кара повече да се съмнявам, отколкото преди това.
Но както той сам каза: Ще го съдим по делата!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот drvasko98 » 10 юни 2021 16:10

metodito написа:Поначало, в България в момента се случват тектонични промени. През годините хунтата неведнъж е спъвала западни компании да влязат у нас. Явно обаче Шиши и Боко са настъпили някой американец много сериозно и им се случват случки. Пичът говори за инвестиция, която във времето на хунтата нямаше как да стане. Но хунтата вече я няма и... Дано съм прав. "Левски" нищо не губи. Клубът се беше запътил към отвъдното, така че при отрицателен развой на събитията, най-лошото, което ще му се случи е просто нищо да не се промени и да си заминем по живо, по здраво. Така мисля.


Хич не вярвам, ама дано е така. Не че искам да виждам и твърде много американци (и руснаци) у нас...

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 10 юни 2021 16:11

И аз си мисля, че е смешно някой си Васил да пита ми кой седи зад вас и довечера по всички медии да тръбят имената на тоя и оня. Аз като инвеститор не бих желал. Има си лице, което представлява другите и това е. Хората зад него са в сянка. Някой да знае нещо за лицата седящи зад Мол Сердика? Знаем за името на фонда.
Както и да е.. И аз съм песимист, но така или иначе сме пред фалит. Мисирката не успя да обясни защо Диксън е тук ако не за да инвестира. Ако някой от вас знае, нека сподели
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ros » 10 юни 2021 16:20

Пичове, не че нещо, но страхотен ден са избрали за пресконференцията. Днес е Спасовден или Възнесение... Та дали ще се възнесете или ще заченете греховно, каквато е идеята по народната традиция ще видим
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Red_Neck » 10 юни 2021 16:28

Диксъна ви превъртя водомера :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 95 госта