Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 10 юни 2021 15:46

Ами тва поне на мен, ми е бая съмнително...
Колко ти е ясно на теб, че стане е друг въпрос
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ros » 10 юни 2021 15:46

Нали започвате да навързвате... "Ще питам феновете за сделката"... Благо му обяснявал за историята и феновете на Левски. Вие сте на ход и дупе да ви е яко
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 502
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 10 юни 2021 15:48

Warped написа:Ами тва поне на мен, ми е бая съмнително...
Колко ти е ясно на теб, че стане е друг въпрос

Не съм казал, че ще се осъществи. Казвам, че това е идеята. Една стабилна част от бюджета да се връзва от приходите от мола, оттам още няколко малки спонсора и нещата заспиват (теоретично)

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 10 юни 2021 15:48

groti написа:Тия се опитват да го захапят яко.. С кой си се виждал, що си се виждал, тоя си ги слага на дик...съна. Не знам. Аз съм умерен песимист

Задават му въпроси на които за които не са му дадени реплики и веднага пролича по агресивната му реакция.
Като цяло говори общи приказки и вади по някой лозунг, но стигне ли се до доказателства и конкретика - трябва да му се вярва на честна дума.
Много ми е интересно дали някой освен ръководството на Левски, което е от двама човека, е виждал прословутата банкова гаранция. Защото за всичко каквото го питаха отговора беше или - не казвам, или - ръководството знае.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 10 юни 2021 15:51

Аз предлагам, някой от форума утре да го проследи на летището, за къде ще се качи.. :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1384
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот olimpi » 10 юни 2021 15:51

Оптимистично ставаме като ФК Чукотка и газим наред...песимистично хлопваме кепенците,

Реалистично - този младеж е по-неуверен от аспиранта ми, който е от градче на 20 км от Глазгоу и за човек, който яе инвестира четвърт млр. гущера да си губи толкова времето и да се държи така е несериозно. Същевременно си го слага на всичките мисири - не отговори конкретно на НИТО един въпрос.

В закл. песимистичният вариант ще ни се види оптимистичен - тук смърди на перем и пеем на некви мръсни пари дъл от Чечения или кока по Америчко, но нещата хич не изглеждат добре.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот шивача » 10 юни 2021 15:53

Warped написа:Аз предлагам, някой от форума утре да го проследи на летището, за къде ще се качи.. :)

Къв самолет бе братле, тоя е велосипедист от класа :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 10 юни 2021 15:57

Както каза ще го съдим по делата. Пожелавам му успех на този младеж и дано Левски се озове там където е бил, а инвестицията му се окаже преуспешна и клуба успява да се самоиздържа.
Последна промяна от realno на 10 юни 2021 17:24, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 10 юни 2021 15:59

Lasciate ogni speranza!

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот helic » 10 юни 2021 15:59

vvessel написа:
groti написа:Тия се опитват да го захапят яко.. С кой си се виждал, що си се виждал, тоя си ги слага на дик...съна. Не знам. Аз съм умерен песимист

Задават му въпроси на които за които не са му дадени реплики и веднага пролича по агресивната му реакция.
Като цяло говори общи приказки и вади по някой лозунг, но стигне ли се до доказателства и конкретика - трябва да му се вярва на честна дума.
Много ми е интересно дали някой освен ръководството на Левски, което е от двама човека, е виждал прословутата банкова гаранция. Защото за всичко каквото го питаха отговора беше или - не казвам, или - ръководството знае.

Значи неграмотните журналя повтарят като латерна банкова гаранция, ама това предоставеното не е и няма как да бъде банкова гаранция. Обикновено е банково писмо или друг тип proof of funding, с което се казва - банка Х ви уведомява, че дружеството Y ( купувача) има еди си колко милиона пари на сметка при нас. И толкова.
Аз лично конкретика не очаквах. И продължавам да съм доста скептичен. Въпреки че надеждата умирала последна казват.....


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98 и 136 госта