Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот popokutepetel » 25 окт 2020 17:17

bsz1916 написа:За пръв път виждам " собственици " на отбор , които не дават пари за издръжката му , а непрекъснато агитират други ( които не са собственици ) да даряват средства за спасяването му . Тия пък които имат да получават пари по договорите си са агитирани да се откажат от дължимото им , а ако откажат биват обявявани за врагове . Връх на безочието е , че и при това положение така наречените " собственици " продължават да се натискат да бъдат такива , вместо да отстъпят " собствеността " на хора , които имат финансов и интелектуален капацитет да спасят отбора и да го върнат там , където би трябвало да бъде .


Няма нищо случайно. Тези бяха командировани в Левски да замажат и тушират напрежението. В нито един момент не са имали сериозни намерения да спасяват каквото и да е. Въпросът беше да няма бунтове.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот popokutepetel » 25 окт 2020 17:21

Вълчан написа:Аз мисля че на този етап наистина трябва да се гони само оцеляване.Да се забравят загуби и слаби игри. Не го бях проумял досега но явно това е положението.Да се намерят пари и спонсори и догодина нов късмет. Явно това е начина и пътя на Левски. Труден...неприятен но в краина сметка правилен.


То догодина както вървят нещата ще сме в Б група. Единственият начин да не изпаднем е Етър и Ботевъ да фалират преди нас.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот metodito » 25 окт 2020 17:22

Само глупак би се цанил в момента за тренер. Дано освен глупак и да разбира от треньорстване.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот popokutepetel » 25 окт 2020 17:24

vlong написа:Успокойте се ,бе хора.Не играхме супер ,но до техният гол си бяхме добре за сегашното състояние.Имаха две положения и си ги вкараха.Ние имахме две,вкарахме едно.Това е истината.
Това,че не можем да обръщаме мач не е от вчера.До преди два месеца говорихме за фалит,и нямахме футболисти,сега започнахме да мечтаем.Друг лош факт е контузията на Цоневи.Капитанът на отбора трябва да е сред футболистите,а не вратар.Той даже не може и да поиска обяснение от съдията,камо ли да вдигне партньорите си във щурм.
Две фатални лични грешки решиха мача.От началото на сезона изгубихме поне 10 точки заради грешки.Ами това е ситуацията.
Снощи ми беше ужасно криво,сега съм по-добре.Времето лекува всичко.
Търпение му е макята.Ще има Слънце и за нас.


Колко добре да сме стояли? Два много слаби отбора, а ние за цяло първо полувреме имахме всичко на всичко един удар към вратата. Второто просто не е за коментар - с човек повече бяхме смешни. Тия при по-голяма концентрация можеше да ни вкарат и петица.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот popokutepetel » 25 окт 2020 17:25

metodito написа:Само глупак би се цанил в момента за тренер. Дано освен глупак и да разбира от треньорстване.


Кокълът, Жадното и Овчътъ глъвъ са на линия. Може и Лаптопът да се навие. В краен случай може и Титито да поеме отбора. То и без това това което играем е някаква неясна игра с топка.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот metodito » 25 окт 2020 17:33

popokutepetel написа:
metodito написа:Само глупак би се цанил в момента за тренер. Дано освен глупак и да разбира от треньорстване.


Кокълът, Жадното и Овчътъ глъвъ са на линия. Може и Лаптопът да се навие. В краен случай може и Титито да поеме отбора. То и без това това което играем е някаква неясна игра с топка.

Аз съм за Лаптопа. Може и Кокала, но предпочитам първия пред двамата. И да, и двамата не пращят от мозък, но разбират от треньорстване.
Иначе бих искал някой между Йока, Мъри и Яската, но е абсурд.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот rhaegar » 25 окт 2020 17:53

Лаптопа разбирал от треньорстване, то личи от постиженията в кариерата му и отборите, които е водил. Да звъннат на Шенсой направо, както сме я подкарали.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

vlong
Мнения: 4547
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 25 окт 2020 17:59

popokutepetel написа:
vlong написа:Успокойте се ,бе хора.Не играхме супер ,но до техният гол си бяхме добре за сегашното състояние.Имаха две положения и си ги вкараха.Ние имахме две,вкарахме едно.Това е истината.
Това,че не можем да обръщаме мач не е от вчера.До преди два месеца говорихме за фалит,и нямахме футболисти,сега започнахме да мечтаем.Друг лош факт е контузията на Цоневи.Капитанът на отбора трябва да е сред футболистите,а не вратар.Той даже не може и да поиска обяснение от съдията,камо ли да вдигне партньорите си във щурм.
Две фатални лични грешки решиха мача.От началото на сезона изгубихме поне 10 точки заради грешки.Ами това е ситуацията.
Снощи ми беше ужасно криво,сега съм по-добре.Времето лекува всичко.
Търпение му е макята.Ще има Слънце и за нас.


Колко добре да сме стояли? Два много слаби отбора, а ние за цяло първо полувреме имахме всичко на всичко един удар към вратата. Второто просто не е за коментар - с човек повече бяхме смешни. Тия при по-голяма концентрация можеше да ни вкарат и петица.

А те колко удара във вратата имаха?От къде щеше да дойде тази петица?
Две фрапантни грешки,това е разликата.
Ами те и нашите ,ако бяха концентрирани- еехеей.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот koisa » 25 окт 2020 19:16

bsz1916 написа:... вместо да отстъпят " собствеността " на хора , които имат финансов и интелектуален капацитет да спасят отбора и да го върнат там , където би трябвало да бъде .

Светни ни кои са тези хора с финансов и интелектуален капацитет готови да спасят и върнат отбора където трябва да бъде?
Че аз нещо не виждам опашка от такива... Не опашка, даже един желаещ не виждам. Къде са и кои са? :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот realno » 25 окт 2020 19:18

Футболистите, които играха снощи са възпитаници на Тодоров като юноши. След като не ги е научил да спират и подават топката, защо им се ядосва. Те нямат вина. Вината е в този, който не ги научили на елементарни неща. Най - важното е да се инвестира в треньор преди да се инвестира във футболисти. Ако и другите ни треньори в школата ни са като Тодоров нищо хубаво не ни чака. Ако пък са по - добри да поемат мъжкия отбор.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, bubka, CSKA_99, Dobri, I_Tuk_Froid_Pobedi, mikata, olimpi, tmanolov и 139 госта