Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21375
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 27 май 2019 17:55

Warped написа:ЦСКА няма шанс да бъде изваден от ППЛ. В България сме и такива схеми отминават за 3 дни.

Това е единственото сигурно в цялата ситуация. И да е верно и да не е, все тая. Както казваш - 3 дни.

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Гонзо » 27 май 2019 18:25

delqnski47 написа:
atanasovt048 написа:Пиша го тук, защото в другия форум ще ми го изтрият. Цялата история с играчите на ЧМ е ИСТИНА! Говорил съм с когото трябва и където трябва, нещата са точно такива. Сумата е 100 000 лева. Тепърва предстоят панаирите.

Така ли?А защо Томето,Стефан Стоянов и всички останали току що казаха по Дарик,че напускат Гонг в подкрепа на Ники Александров и заради някаква "намеса" в тяхната работа :roll: Да те светна ли за кои "новини" става въпрос?!?


Знам, че ще ме баннеш или ще ми изтриеш мнението. Това ти е редовния номер, но нека погледнем доказателствата.

1. Собственик на ЦСКА-София е Гриша Ганчев. Човек, който е купувал титла за Литекс и си го е признавал в интервю. Има и видеозапис.

2. На 23.05 се освобождават играчите на Черно Море и казват, че ръководството се съмнява в продаване на мачове.Направен е детектор на лъжата на заподозряните на 23.05. На 24.05 излиза уж същият детектор на лъжата и трябваше нещата да се успокоят. Датите не излизат. Уж на 23.05, а после излиза, че е на 24.05.

3. Излиза, че гореспоменатия детектор на лъжата е с фалшиво ЕИК.

4. Резултатите на няколко от играчите са 1:1 като че ли на копи пейст правени.

5. На същия детектор на лъжата няма т.нар. контролни въпроси, които би трябвало да са задължително за да се направи калибрация на апарата.

6. След като се развонява това нещо се казва, че това е втори детектор на лъжата. Защо за бога си правят 1-ви детектор на лъжата. Явно детектора на лъжата на МВР е показал нещо друго. Както казах по-нагоре резултатите от вторият детектор на лъжата са с фалшифицирани резултати.

7. Ръководителите на ЧМ и феновете на ЧМ не излизат в защита на футболистите си в продължение на 7 дена. Най-малкото, което би трябвало ръководството да направи при положение,че са невинни е да излезе с остра декларация нападаща слухове.

8. Пълно мълчание и от БФС.

9. След изхвърлянето на Верея, УЕФА обявяват, че мачът им с ЦСКА-София е един от съмнителните мачове.

10. (непотвърдена информация). Седмица преди мачът с Левски най-важните групировки са извикани в офиса на ГГ и е имало бой над най-голямата им плодвидвска групировка. Обявяват, че преустановяват ходенето по мачове. Причината за спирането на ходене на мачове няма как да е слаби резултати, защото борбата за титлата е в разгара си. Носи се слух, че боя е свързан с гореспоменатите мачове с ЧМ и Берое.

11. ЦСКА-София обявяват, че ще съдят медиите разпростаняващи новините за уредените мачове, но така и не предприемат съдебни действия.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ivo55 » 27 май 2019 18:42

Как пък не написа нещо вярно и от първа ръка. Нещо, което да знаеш лично, а не украсен от теб слух.
А специално за полиграфа, накрая в протоколите се вписват само релевантните въпроси, естествено. И ти го казвам от първа ръка, умните от вашите ще ти го потвърдят. Иначе трябва да е роман пълен с глупости, от типа на въпроса "обичате ли майка си?", защото естествените реакции се улавят (прословутото калибриране) с подобни въпроси.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 27 май 2019 18:44

ralka_levskarka написа:
atanasovt048 написа:Пиша го тук, защото в другия форум ще ми го изтрият. Цялата история с играчите на ЧМ е ИСТИНА! Говорил съм с когото трябва и където трябва, нещата са точно такива. Сумата е 100 000 лева. Тепърва предстоят панаирите.


От фен на Черно Море Варна:

”Утре ще видим какво ще изнесе като доказателства ръководството, но преди да правят каквото и да било е говорено с адвокати, има запитвания и в етичната комисия на УЕФА как да се процедира, за да не пострада Черно Море накрая. Съвета от там е бил заподозрените да бъдат моментално изгонени от отбора и доказателствата предадени. Което е и направено. Очаквайте панаири, но е сигурно, че ЦСКА ще бъда изваден от А група и ЕКТ на секундата. Ганчев и Стоилов като уличени няма да се занимават повече с футбол и освен всичкото отиват и в прокуратурата. Ганчев затова яко се нап*шкал и скрил.”



Това ако е вярно... Точно затова дори феновете на другите отбори бяха разочаровани, че "червените" избраха точно проекта на Ганчевия Литекс, за да има последовател на Цска в първенството. Знае се, че хора като Ганчев и Стоилов са ретроградни и живеят в мутренски филми от първите им титли, които вече не минават никъде. Т.е. беше много вероятно да направят подобна простотия и да пострада първенството като цяло.

Между другото, като се има пред вид че в момента Божков кара влака, има едни съмнения за последното дерби, изгубено след нелепи голове. Защо всъщност второто полувреме нямахме удар? Едва ли мача в Разград ги беше уморил чак толкова. Това безконтролно фаулиране на съперници пред наказателното поле, при втория гол статично поведение на защитата. Не ми се ще да има дори съмнения за такова нещо, но нямаше логика второто полувреме да спрем срещу противник, който стоеше по-зле през първата част.

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Гонзо » 27 май 2019 18:46

ivo55 написа:Как пък не написа нещо вярно и от първа ръка. Нещо, което да знаеш лично, а не украсен от теб слух.
А специално за полиграфа, накрая в протоколите се вписват само релевантните въпроси, естествено. И ти го казвам от първа ръка, умните от вашите ще ти го потвърдят. Иначе трябва да е роман пълен с глупости, от типа на въпроса "обичате ли майка си?", защото естествените реакции се улавят (прословутото калибриране) с подобни въпроси.


Точно 1 точка ти казах, че е слух и съм написал, че е слух. Другото си е точно така. Кое точно е препредавана информация?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23771
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот delqnski47 » 27 май 2019 18:47

Гонзо написа:
delqnski47 написа:
atanasovt048 написа:Пиша го тук, защото в другия форум ще ми го изтрият. Цялата история с играчите на ЧМ е ИСТИНА! Говорил съм с когото трябва и където трябва, нещата са точно такива. Сумата е 100 000 лева. Тепърва предстоят панаирите.

Така ли?А защо Томето,Стефан Стоянов и всички останали току що казаха по Дарик,че напускат Гонг в подкрепа на Ники Александров и заради някаква "намеса" в тяхната работа :roll: Да те светна ли за кои "новини" става въпрос?!?


Знам, че ще ме баннеш или ще ми изтриеш мнението. Това ти е редовния номер, но нека погледнем доказателствата.

1. Собственик на ЦСКА-София е Гриша Ганчев. Човек, който е купувал титла за Литекс и си го е признавал в интервю. Има и видеозапис.

2. На 23.05 се освобождават играчите на Черно Море и казват, че ръководството се съмнява в продаване на мачове.Направен е детектор на лъжата на заподозряните на 23.05. На 24.05 излиза уж същият детектор на лъжата и трябваше нещата да се успокоят. Датите не излизат. Уж на 23.05, а после излиза, че е на 24.05.

3. Излиза, че гореспоменатия детектор на лъжата е с фалшиво ЕИК.

4. Резултатите на няколко от играчите са 1:1 като че ли на копи пейст правени.

5. На същия детектор на лъжата няма т.нар. контролни въпроси, които би трябвало да са задължително за да се направи калибрация на апарата.

6. След като се развонява това нещо се казва, че това е втори детектор на лъжата. Защо за бога си правят 1-ви детектор на лъжата. Явно детектора на лъжата на МВР е показал нещо друго. Както казах по-нагоре резултатите от вторият детектор на лъжата са с фалшифицирани резултати.

7. Ръководителите на ЧМ и феновете на ЧМ не излизат в защита на футболистите си в продължение на 7 дена. Най-малкото, което би трябвало ръководството да направи при положение,че са невинни е да излезе с остра декларация нападаща слухове.

8. Пълно мълчание и от БФС.

9. След изхвърлянето на Верея, УЕФА обявяват, че мачът им с ЦСКА-София е един от съмнителните мачове.

10. (непотвърдена информация). Седмица преди мачът с Левски най-важните групировки са извикани в офиса на ГГ и е имало бой над най-голямата им плодвидвска групировка. Обявяват, че преустановяват ходенето по мачове. Причината за спирането на ходене на мачове няма как да е слаби резултати, защото борбата за титлата е в разгара си. Носи се слух, че боя е свързан с гореспоменатите мачове с ЧМ и Берое.

11. ЦСКА-София обявяват, че ще съдят медиите разпростаняващи новините за уредените мачове, но така и не предприемат съдебни действия.

Само не разбрах кое е вярно :arrow:
1.Гошо Илиев се е продал за.... 12-13 000 лева.(дадени са общо 100 000) при средна заплата да речем... 10 000.
2.Гришата се е изръсил с 1 500 000 - 2 000 000 лева за 3 сигурни точки и то в момент,в който ние сме догонващ. :lol:
Искаш ли да ти кажа ква е истината -> тия 100 000(ако ги има) са били стимул да се бие Лц.Само че в момента се върти фейк компромат за мач преди 20 дена(спрямо този с Лц).
Последна промяна от delqnski47 на 27 май 2019 18:49, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Гонзо » 27 май 2019 18:49

Къде съм говорил за Георги Илиев и някакви милиони? Ти добре ли си. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23771
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот delqnski47 » 27 май 2019 18:50

Гонзо написа:Къде съм говорил за Георги Илиев и някакви милиони? Ти добре ли си. :lol: :lol: :lol:

Тва е била сумата бе пич.Нещо си назад с информацията.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Гонзо » 27 май 2019 18:51

Ама аз къде съм говорил за това? Да виждаш да споменавам тая информация? Защо ме цитираш като не съм говорил нищо такова?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ivo55 » 27 май 2019 18:52

Нищо не е така, както си си го украсил.
Няма и никакъв детектор на МВР. Същият се прави от специалисти в Института по психология на МВР до стадион Раковски и не е кръчма да си го поръчваш. Виж, частници бол. Някои с морал, някои - без. И тия 6та трудно могат да платят на някой да си плюе на репутацията и да си измисли резултата. Домусчиев може.
Жив и здрав.
Това вече не е свободен форум, препоръчвам ви да сте послушни като става въпрос за това лице. Или сменете форума.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта