Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 04 мар 2019 15:10

modor написа:Пуснах ви анкета.....


Трябва да се пусне в друга страна и континент, за да е безпристрастно :lol: :lol: :lol:

Знаем резултата какво ще покаже - 100% дузпа :oops:

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 04 мар 2019 15:12

Гласувах с ДА . Имаше дузпа за Славия

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 04 мар 2019 15:12

ЕМИЛ написа:Гласувах с ДА . Имаше дузпа за Славия

Супер, сега остава само Сиса да каже че има дузпа и всички ще знаем кое е правилното :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 04 мар 2019 15:13

Дано приеме по-бързо да отидем на кафе, че да ѝ кажа две-три приказки преди да се изкаже :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10915
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ivan56 » 04 мар 2019 15:15

JackPackage написа:
t0bl3ro_bg написа:Коментира се, след като някой хора не са наясно с "новите измислени" правила, се коментира и се дълбае излишно

По-лошото е, че когато става въпрос са нашето всичко е точно, но като е срещу нас - рев, рев, та се късаме

JackPackage написа:
Къде е тая ОПАСНА игра може ли да ми кажеш? И знаеш ли определението за опасна игра въобще?

Вземи викни Ралка да ти прочете и обясни новите съвременни правила че хич те няма във вдяването и разбирането им :lol:



Добавям: За нея също е дузпа :lol: :lol: :lol:
Иди сега ѝ обясни, че не е, както си впрегнал усилия от одеве и ѝ покажи колко нищо не разбира, защото е Жена :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Супер като сте двамата, значи напрегнете си мозъците и ми дайте определение за ОПАСНА игра и покажи къде има такава в ситуацията?


Джаки, това за опасната игра го написах аз, на твоето твърдение, че при последващ контакт няма как да се даде дузпа, след като играе с топката(независимо за ква ситуация става въпрос)
Онзи ден в Англия или на мача на Сити или на мача на Тотнъм свириха точно такова положение(не дузпа), играч на единият отбор прави фал, играе с топката първо но после отнесе крака на играча, фал и жълт картон.
То тук няма опасна игра дори, тва си е чисто нарушение, и до него се стигна не толкова, че вашият играч го търси, а че чунчука толкова дървено я спря, че топката отлетя и на вашият играч крака остана в празното.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 04 мар 2019 15:16

t0bl3ro_bg написа:Дано приеме по-бързо да отидем на кафе, че да ѝ кажа две-три приказки преди да се изкаже :lol:

Явно не си се отказал да я боднеш :mrgreen:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 04 мар 2019 15:20

ivan56 написа:
JackPackage написа:
t0bl3ro_bg написа:Коментира се, след като някой хора не са наясно с "новите измислени" правила, се коментира и се дълбае излишно

По-лошото е, че когато става въпрос са нашето всичко е точно, но като е срещу нас - рев, рев, та се късаме

JackPackage написа:
Къде е тая ОПАСНА игра може ли да ми кажеш? И знаеш ли определението за опасна игра въобще?

Вземи викни Ралка да ти прочете и обясни новите съвременни правила че хич те няма във вдяването и разбирането им :lol:



Добавям: За нея също е дузпа :lol: :lol: :lol:
Иди сега ѝ обясни, че не е, както си впрегнал усилия от одеве и ѝ покажи колко нищо не разбира, защото е Жена :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Супер като сте двамата, значи напрегнете си мозъците и ми дайте определение за ОПАСНА игра и покажи къде има такава в ситуацията?


Джаки, това за опасната игра го написах аз, на твоето твърдение, че при последващ контакт няма как да се даде дузпа, след като играе с топката(независимо за ква ситуация става въпрос)
Онзи ден в Англия или на мача на Сити или на мача на Тотнъм свириха точно такова положение(не дузпа), играч на единият отбор прави фал, играе с топката първо но после отнесе крака на играча, фал и жълт картон.
То тук няма опасна игра дори, тва си е чисто нарушение, и до него се стигна не толкова, че вашият играч го търси, а че чунчука толкова дървено я спря, че топката отлетя и на вашият играч крака остана в празното.

То Рейш избива топката, не Чунчука и неговата недъгавост - виж го добре на повторенията - Рейш играе първо с топката и той я избива на страни, дори дървар като Чунчука не може да я прати така накриво топката с негово докосване :shock:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23842
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 04 мар 2019 15:20

JackPackage написа:
ЕМИЛ написа:Гласувах с ДА . Имаше дузпа за Славия

Супер, сега остава само Сиса да каже че има дузпа и всички ще знаем кое е правилното :lol:

Не,тя ся е от Славия май. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 04 мар 2019 15:21

ЕМИЛ написа:
t0bl3ro_bg написа:Дано приеме по-бързо да отидем на кафе, че да ѝ кажа две-три приказки преди да се изкаже :lol:

Явно не си се отказал да я боднеш :mrgreen:


Изображение

:lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21480
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 04 мар 2019 15:23

А аз с "Не мога да преценя". Има и една ръка на Чончуков, която не знам дали не вади Рейш от равновесие - нарушение в атака. :mrgreen: Колективна грешка в защита и неумелия опит на Райнов да им събори халфа. Трябваше да хваната Чончука в засада нашите. Никаква комуникация между Давид и португалеца.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 52 госта