Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22990
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 23 фев 2018 10:09

Тема за мача с Митов?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 23 фев 2018 10:13

W84me написа:Тема за мача с Митов?

Пускай :!:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 23 фев 2018 10:32

metodito написа:Пъзълът, може би почва да се нарежда. Такива новини - за дългосрочни дейности - ме радват повече от някакви спечелени три точки.

Абсолютно споделям мнението ти! Няма какво да си кривим душите - в един момент всеки се чудеше дали не ни бутат към пропастта с някаква цел, но подобни действия от страна на ръководството, в комбинация с качествен треньор и селекция от добри футболисти, показват точно обратното. Гради се и то сериозно, поставят се основите на нещо, което да не трае от ден до пладне, а не се кара ден за ден и кръг за кръг. Сега, преди някой пророк-припознавач да почне да се излага в опита си да ме опонира, ще кажа, че ситуациите са доста различни.
Ние: Селекция от предимно добри футболисти. Треньор-спец от италианската школа, футболен специалист, говорещ само за футболните дела около отбора. Разсрочвене на борчовете към НАП, но и погасителен план със съответните вноски, според договореното. Сравнително добра комуникация с организираните привърженици.
Ония: Селекция на кило от маймуни, чат-пат и добри футболисти. Треньор-спец от Плоски, мрънкалник и интригант, но галещ ушите на масите докато закопава отбора с комисионните си. Разсрочвене на борчовете към НАП, никакъв погасителен план и нагло отношение към проблема. Слаба комуникация с организираните привърженици, основаваща се на лъжи и пропаганда.
Мога да изброявам и сравнявам до утре, но както казва Синчеца - който чете, нека разбира. :)
Думата ми е, че ако в действителност ни бутат по пътя на покойните красноармейци, нямаше да е по начин, по който действа ръководството сега.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 23 фев 2018 18:06

Според Майкъла Наско напуснал Изпълкома, защото щял да става директор в Левски, а Спас влязъл на неговото място. А Гришата излязъл, щото не искал. :roll: Сигурно с пръсти, като Митов е обяснявал. :lol:

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот choko77 » 23 фев 2018 18:25

Дори да е истина, защо точно Майкъла ще го казва това? Тоя все разбира и е на всяко гърне мерудия!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21140
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 23 фев 2018 18:36

TristaNNN написа:. Гради се и то сериозно, поставят се основите на нещо, което да не трае от ден до пладне, а не се кара ден за ден и кръг за кръг.

И аз на това се надявам, но след години на идиотски ръководни грешки, чак не ми се вярва. В последните десетина години, преминаха футболисти не за един, а за два класни отбора (некадърниците бяха повече) и отдавна можеше да е прекратена титлената суша. Треньори също имаше попадения, като Ясен, Йока, Мастъра, сега Роси (напук на всичко, продължавам да твърдя, че трябваше да се даде по-голям шанс на Топчо). Но дали нарочно или от некадърност, всичко се разбиваше.

А пък титла още тази година... по-скоро не. Ама кой знае?! Футболчето е странно животинче.

За мен не с ЦСКА-София (София), а още с Берое ще се разбере, как сме и накъде сме. И "Ботев" и Берое, играят с кръв в очите срещу нас. Тестът "Ботев" беше преминат с успех. Сега трябва да опухаме и заралии. Точно поведението срещу отборите извън тройката може да си проличи, дали сме готови за големи битки. И да вземем мачовете с Белчев и Херо, няма да има значение, ако се спънем в Берое, ЧМ или Верея.

tonta
Мнения: 53
Регистриран на: 24 фев 2018 21:02

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tonta » 24 фев 2018 23:55

Бг измислен журналя : "Берое диша във врата на Левски, запазва разликата от 5 точки".
Друг измислен БГ журналя : "Левски няма шанс за първото място, изостава ЦЕЛИ 6 точки" :o :(

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 24 фев 2018 23:56

tonta написа:Бг измислен журналя : "Берое диша във врата на Левски, запазва разликата от 5 точки".
Друг измислен БГ журналя : "Левски няма шанс за първото място, изостава ЦЕЛИ 6 точки" :o :(

Или двамата имат различно виждане за това какво е голяма разлика хх
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

tonta
Мнения: 53
Регистриран на: 24 фев 2018 21:02

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tonta » 25 фев 2018 00:00

Betchualeng Arnaikem написа:
tonta написа:Бг измислен журналя : "Берое диша във врата на Левски, запазва разликата от 5 точки".
Друг измислен БГ журналя : "Левски няма шанс за първото място, изостава ЦЕЛИ 6 точки" :o :(

Или двамата имат различно виждане за това какво е голяма разлика хх

Все си мисля, че не е това. :mrgreen:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 25 фев 2018 00:07

tonta написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
tonta написа:Бг измислен журналя : "Берое диша във врата на Левски, запазва разликата от 5 точки".
Друг измислен БГ журналя : "Левски няма шанс за първото място, изостава ЦЕЛИ 6 точки" :o :(

Или двамата имат различно виждане за това какво е голяма разлика хх

Все си мисля, че не е това. :mrgreen:

Възможно е да си прав, просто не бързам да търся конспирации. Знам ли.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 56 госта