Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Вълчан » 19 фев 2018 20:11

Може би аз съм един от много малкото които не смятат Митов за слаб треньор Ако имаше дар слово и бе по тежък по друг начин щяха да го гледат.Доста треньори са минали през Левски и са били писани във графата слаби....ще видим.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот сини шампиони » 19 фев 2018 20:45

А за мен един Ясен Петров би ни свършил хубава работа. Стига да има силно рамо зад гърба си, че какъвто е мекушав скоро футбалерите ще му се качат на главата.
И само Левски оле

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот phd » 19 фев 2018 20:52

У нас има пациенти, които знаят много повече за болестите от лекарите.
Има граждани, които разбират много по-добре историята от историците. Те познават отлично и конспирациите, много по-добре от службите за сигурност. Направих малка справка - познавачите на истинската музика у нас са гледали почти сто милиона пъти 5-6 от най-добрите клипове на изумителната певица Гери-Никол! Не ми се проверяваше за Фики, Чики и остатъка....

У нас има хора без книжки, които са напълно наясно с класата на пилотите във Формула 1.
Има привърженици на футбола, непосещавали нито една тренировка през живота си, които перфектно могат да оценят треньори и футболисти от което и да е първенство - италианско, българско, английско, най-вече тези, които от 8 до 18 ч. в продължение на години са се занимавали с този занаят.

Най-важната черта на оценките на тези блестящи анализатори е тяхната категоричност.

Това е страхотно! Няма съмнение, че България я чака абсолютен просперитет, защото тук най-обикновеният лаик – не просто аматьор, а лаик – е по-голям професионалист от всеки професионалист! Айде, най-старата нация в света, мачкай!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 фев 2018 20:56

Е, като ни управляват политици де хал хабер си нямат представа от управление на държавата, клубовете с президенти, де хал хабер си нямат що им е тоя клуб и треньори на деца, дето никога не са ходили на семинар или даже чели нещо, които изкарват кьопаво поколение след кьопаво и като отидат на Запад се налага на 22 години да ги учат тепърва на футбол, какво да е?

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 19 фев 2018 23:29

Ха добър вечер.Блудният син се завърна от дълго изгнание.Само ЛЕВСКИ и стига сте ревали.Вярвайте в синята съдба.Не остана много време и пак ще бъдем най-великият гранд на България а защо не и на балканите.Само още малко търпение се иска от нас.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 19 фев 2018 23:34

Вярвайте в Роси.Той е само трудният преход на един грандиозен план.Роси строи сега темелите на синята къща а след него идва майстора.Русев всичко е подготвил но се изисква време а вие не му го давате с това постоянно мрънкане.Следващият след Роси ще е световно известен треньор които ще удосъваршенства колоса ЛЕВСКИ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 19 фев 2018 23:36

Последна нулева година и после БОГ да е на помощ на съперниците на колоса ЛЕВСКИ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 19 фев 2018 23:57

Днес бившият отбор на дон Роси СС ЛАЦИО направи страхотен мач,а и успях да изкарам някой лев в Бетфеър.ЧИРО ИММОБИЛЕ БОГ! Много ми се понрави играта и на Луиш Алберто,абе Лацио са си класа,а аз вече съм на черешата от кеф :twisted:

Друго ми направи впечатление.Стартовият състав на Симоне Индзаги е перфектен за ПФК Левски към днешна дата:

[center][rimg]http://prikachi.com/images.php?images/509/9269509u.png[/rimg][/center]

На вратата Митрев, пред него 3-ма в защита: централен Яблонски,десен - Ейолофсон,ляв-Белаид.

В средата от ляво на дясно: външен ляв - Фигейредо, Жорди, плеймейкър - Нашименто, Панайотов/Прохазка, Цветкович/Вутов - външен десен.

Обертан-централен атакуващ халф, Серджиу Буш!

Перфектната схема срещу дърводелци паркирали автобусите,с толкова наситена халфова линия просто нямат шанс!Дано да видим и това приложено в нашият състав.

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 20 фев 2018 00:17

Никога не съм защитавал Ники Митов като треньор на Левски, но някои успяха да ме предизвикат. Сред посредственото представяне на отбора воден от Илиан Илиев, той успя да го вдигне и да го надъха достатъчно, че да стигне до финал за купата и до 10 мин. от спечелване на първенството. За купата падахме с 1:3 и с човек по-малко успяхме да докараме мача до 3:3 и в 120-тата минута, ако онова португалско дърво беше вкарал с глава от вратарското поле, вместо да бие във вратаря, сега щеше да се говори за тоя мач, като за един от най-великите обрати на Левски. А дузпите след това, ако ги бяха били хора от публиката, сигурно щяха да са по-успешни. Но съдбата беше решила че гаврата не е достатъчна и 10 мин. преди Левски да станат шампиони в протоколен мач със Славия, абсурден автогол направи Митов един от най-мразените треньори на Герена. Когато не върви, не върви. "Законът на Мърфи" трябва да бъде прекръстен в "Законът на Митов" :)
Вчера например Септември от 0:3 правят 3:3 срещу Етър като гости. В Митов го има прословутия Левскарски дух, за който толкова много плачете. Лошото е, че късмет и умения не му достигат. Така че, не го плюйте толкова, защото той не се е самоназначил на тоя пост, дал е каквото може и междувременно една лоша дума не е казал за Левски за ралика от много други така наречени "легенди".

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 20 фев 2018 00:21

vvessel написа:Никога не съм защитавал Ники Митов като треньор на Левски, но някои успяха да ме предизвикат. Сред посредственото представяне на отбора воден от Илиан Илиев, той успя да го вдигне и да го надъха достатъчно, че да стигне до финал за купата и до 10 мин. от спечелване на първенството. За купата падахме с 1:3 и с човек по-малко успяхме да докараме мача до 3:3 и в 120-тата минута, ако онова португалско дърво беше вкарал с глава от вратарското поле, вместо да бие във вратаря, сега щеше да се говори за тоя мач, като за един от най-великите обрати на Левски. А дузпите след това, ако ги бяха били хора от публиката, сигурно щяха да са по-успешни. Но съдбата беше решила че гаврата не е достатъчна и 10 мин. преди Левски да станат шампиони в протоколен мач със Славия, абсурден автогол направи Митов един от най-мразените треньори на Герена. Когато не върви, не върви. "Законът на Мърфи" трябва да бъде прекръстен в "Законът на Митов" :)
Вчера например Септември от 0:3 правят 3:3 срещу Етър като гости. В Митов го има прословутия Левскарски дух, за който толкова много плачете. Лошото е, че късмет и умения не му достигат. Така че, не го плюйте толкова, защото той не се е самоназначил на тоя пост, дал е каквото може и междувременно една лоша дума не е казал за Левски за ралика от много други така наречени "легенди".

Не мисля, че някой напада Митов персонално.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 107 госта