Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 22 яну 2018 14:01

THE G.A.M.E написа:Май ни останаха още три контроли в Малта. :?
Някъде мернах, че щели да се предават пряко от Диема. :roll:

Те.......
На 29.01., понеделник, „сините“ излизат срещу малтийския отбор Флориана. Следващата контрола е на 02.02., петък, срещу австрийския тим Флоридсдорфер. Последната котролна среща е насрочена за 05.02, понеделник, а съперник ще бъде грузинския Локомотив Тбилиси.

Последните три контроли са с начален час 17:30 българско време, ще се играят на Националния стадион на Малта и ще бъдат предавани пряко по Diema Sport 2.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 22 яну 2018 14:52

metodito написа:
rhaegar написа:То понеже Ларс Рисп беше много здрав, затова изигра няма и 20 мача след Левски и се пенсионира на 32.
Ми аз така и не разбрах какво му е? 20, 20, можеха да си го оставят. Изглеждаше си стабилка.


Методи, ако не си видял какво му е на Ларс - толкова по-зле за теб, чисто футболно имам в предвид...

Пусни си един мач във Варна, да видиш как го надбягаха, тръгвайки 3 метра зад него... Гонзо ни водеше, Бакари май беше противниковия състезател...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 яну 2018 15:34

Може. Аз го помня в Лига Европа, че чат-пат се справи (макар че щом са ни отстранили..). Поначало привличането на играч около и над 30 си е кратковременно решение. Ето, на Жорди според мен от време на време му личат годинките. Има страхотен поглед, личи си, че не се е учил на футбол в България, но се и вижда, че не е на 25.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 22 яну 2018 17:29

Има ли някой, който продължава да слуша помията, наречена Спортно шоу "ГОНГ"? Не очаквах Томислав да падне толкова ниско, наистина. За 10 минути, 150 пъти повтори "ЦСКА", за отбора от Ловеч...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 22 яну 2018 17:36

W84me написа:Има ли някой, който продължава да слуша помията, наречена Спортно шоу "ГОНГ"? Не очаквах Томислав да падне толкова ниско, наистина. За 10 минути, 150 пъти повтори "ЦСКА", за отбора от Ловеч...

Не, вече почти никой не слуша тоя бълвоч. За всеобщо съжаление, ГОНГ губи и продължава да губи голяма част от своите читатели и слушатели. Нивото им като цяло спадна, полека-лека тръгнаха по жълтия уклон, а за капак на всичко и припознават урода от Ловеч.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 22 яну 2018 17:39

Гонг е история. Сайтът не става за нищо, форумът е на командно дишане. Сигурно има 11 човека останали да слушат спортното "шоу", ама те са предимно рода на Томислав.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 яну 2018 17:44

rhaegar написа:Гонг е история. Сайтът не става за нищо, форумът е на командно дишане. Сигурно има 11 човека останали да слушат спортното "шоу", ама те са предимно рода на Томислав.


++++

Жалко, че таковаха таковатата и на форума, като махнаха началната страница. forum.gong.bg, според мен беше станало нещо като независима медия от "Гонг". Не знам дали е нарочно, едва ли, по-скоро некадърие, но беше изключително тъпо! Да не говорим, че ако имаше бизнес хора сред тея кратунковци, можеха да започнат да изкарват пари от форума и нищо нямаше да им струва почти. Слагат една wordpress тема или нещо подобно и след това прибират парички от импресии. Стинка по стинка... Само аз презареждам страниците по 50-60 пъти на ден сигурно. Че и повече. И то без началната страница! Абе, българска работа!
Последна промяна от metodito на 22 яну 2018 17:46, променено общо 1 път.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 22 яну 2018 17:45

Не е така 150+ чпвека го слушат само във фейсбука на стрийма. А и няма друго подобно предаване.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 яну 2018 17:47

Warped написа:Не е така 150+ чпвека го слушат само във фейсбука на стрийма. А и няма друго подобно предаване.


Е, родата е голяма... :)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 22 яну 2018 17:52

Четоха мотивите на припознатия отбор, но никой не постави въпроса, дали наистина това нещо има право да играе. Никакво мнение не изразяват, после как няма да сме на последно място по свобода на словото....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 142 госта