Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 12 дек 2017 13:40

Още акъли от Стоилов по адрес на Левски. Пропагандата е небивала досега!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 12 дек 2017 14:01

W84me написа:Още акъли от Стоилов по адрес на Левски. Пропагандата е небивала досега!


Само днес за парцалите на гг и Киро охотно се изказаха срещу Левски Мъри, Курдов (той си е патологичен случай) и оная гнида Жадното.Последният охотно призна, че той и борето са виновни за селекция тип "взимах всичко, което предлагаха". Съвсем случайно и Мишо Вълчев чертае някакви катаклизми при отпадане от Дунав. Вчера беше Ники Илиев с неговото "директорче" и сълзите по Баждека, Жужо и Дияна. Чакаме другия редовен - Кокала. Както казах атаки от свои. Интересно - Пажин и Коловати млъкнаха, появиха се други. Наистина жестока интрига се създава. Добре че повечето са чужденци и тези "легенди" са им през ***. Добре че и Роси е чепат.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот fullmoon » 12 дек 2017 14:04

W84me написа:Още акъли от Стоилов по адрес на Левски. Пропагандата е небивала досега!


С****** направиха добро интервю със Стоилов, но после скалъпиха набързо няколко статии с части от изказването му и това доста подвежда.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 дек 2017 14:14

Айде сега някой да ми каже какво грешно има в думите на Стоилов?

За Курдов съм съгласен, че тоя прекалява.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 12 дек 2017 14:21

metodito написа:Айде сега някой да ми каже какво грешно има в думите на Стоилов?

За Курдов съм съгласен, че тоя прекалява.

Нищо.. въпросът е защо точно сега? Защо мълча когато Батков не му даваше пари за селекция. Защо сега? каква работа има да коментира Левски? като треньор ли го прави? като фен ли? Редно ли е точно в този момент? защо изведнъж всички налетяха сега? За 2 дни всичките "легенди" се скъсаха да плюят. Според мен той просто се подаде на пропагандата и медийната война, която се води срещу Левски.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 дек 2017 14:26

То доста неща около Батков Мъри не каза, като например прибра ли Мустака парите от ШЛ и това ли бе причината за поведението на футболистите на терена? И други неща. Но той има правото като човек, направил много като треньор. Благодарение на него в касата на "Левски" влязоха милиони евро. Докато Курдов и Илиев, като ръководители какво точно свършиха? Иначе защо сега... Еми във ваканция е. Има и друга вероятност, но не смятам, че може да е така.

Питат го, говори. Цанко не го питат, не говори.

Ако те питат теб, какво положително би казал за случващото се в "Левски" в последната година, година и половина? И въобще в последните години?

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 12 дек 2017 14:50

По големи итриганти от Вас левскарите няма . Признавам Ви !
Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 дек 2017 15:40

Много големи драми се правят, когато Левски не спечели даден мач.
Е, вярно, тоя полусезон не успяхме да бием в 10-на мача, което исторически погледното, не е по стандартите на Левски.
Обаче погледнато реалистично, даже сме леко отгоре с оглед на това, което ни се случи миналата пролет и това лято.

Другото което е ...
Все си мисля, че Роси като каза, че той не е от треньорите тип "фойерверк", тоест, да не се чакат от него моментални чудеса. Че е треньор с визия за бъдещето... Как го каза - "Бегач на дълги разстояния".
И масата левскари примряхме от кеф... Един-вид - "Ей, най-после някой със стратегия".
А сега половината дето одобряваха това, че италианецът е "маратонец", пискат на умряло.
Не са хубави тия работи ...
Или си дръжте на думата, когато искате в Левски да се работи стратегически, или мълчете и не нагнетявайте напрежение !
Инак излиза... "Нема значение какво съм казал, сега имам друго мнение".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 12 дек 2017 15:52

metodito написа:То доста неща около Батков Мъри не каза, като например прибра ли Мустака парите от ШЛ и това ли бе причината за поведението на футболистите на терена? И други неща. Но той има правото като човек, направил много като треньор. Благодарение на него в касата на "Левски" влязоха милиони евро. Докато Курдов и Илиев, като ръководители какво точно свършиха? Иначе защо сега... Еми във ваканция е. Има и друга вероятност, но не смятам, че може да е така.

Питат го, говори. Цанко не го питат, не говори.

Ако те питат теб, какво положително би казал за случващото се в "Левски" в последната година, година и половина? И въобще в последните години?

Мъри и Херо са златотърсачки- работят там, където има пари. Работните им досиета го показват. Не ги упреквам за това. Тяхно право си е. Не ми харесва плюенето по Левски. Мислех, че са по различни от Курдов, Коловати и Пажин. Или Ники Илиев, Жадното и Малкият Мук. Гонзо и Топчо нанесоха повече вреди, отколкото ползи при престоите си на Герена, но никога (до сега) не плюха там където са яли бял хляб. Дори чужд човек като Стоев не се нахвърли на синия клуб. Има такива и при онези, и в Пловдив, Варна и в Стара Загора. Става въпрос за морал и душевна чистота. Чисто човешки качества.
Колкото до Батков- може и да е взел парите от УЕФА, но не забравяй, че много повече е дал. А скоро и опрости голяма сума.
Имам въпрос към теб. Кажи ми, тези, консуматорите, дето знаят само да вземат и се надпреварват един през друг да плюят по клуба благодарение на които станаха известни, колко пари са дали за Левски? Не ми се коментират нискоителигентни хора научили през живота си само действието събиране. Но ме дразнят злобните им интервюта. Не са отхвълени. Не е възможно всички да са на хранилка в който и да било футболен клуб след приключване на футболната им кариера.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 12 дек 2017 16:03

За това Агата отиде в Разград защото там няма легенди и фенове да му дават наклон :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 144 госта