Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 11 дек 2017 22:39

sizif написа:
damyanov1963 написа:
groti написа:Поредно интервю на левскар и поредна интрига. Не разбирам какво им става на тия хора. Толкова ли са тъпи да разберат, че в момента пречат на Левски с цялата драма и суматоха, която създават. Направо съм учуден от Ники Илиев. Имам друго мнение за него https://topsport.bg/levski/nikolay-ilie ... vanov.html

Не знам дали има логика, но и той и Боримиров, като малки са били от ЦСКА.


Забравяш и Тити Папазов който сменя боята след 20 годишна възраст.

А дали сменил боята ? НА 20 години! Да, бе....как си го представяте. Тази е фенка на изгодата.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 11 дек 2017 22:48

damyanov1963 написа:
1982 написа:Разбирай, че просто защитих правото на Вили Вуцов да си изкаже мнението ........ след което бях нападнат и аз от сектата на Делио Роси :lol: :lol: :lol: , тук витае някакъв ултра радикален екстремизъм, всеки, който си позволи да изкаже мнение, че Левски играе отвратителен и отблъскващ футбол, бива на мига линчуван от тълпите, последователи на Свидетели на Делио. :lol: :lol:

Май влизаш в порочния кръг. Нападаш всеки, който защити Роси...


Не нападам никого, мен нападнахте заради онзи пост, в който защитих казаното от Велислав Вуцов ......... ако ти е слаба паметта, върни се назад и чети.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 11 дек 2017 23:20

Нещо много лесно започна да се дава титлата "легенда на Левски". Легенда е Гунди. Всички тези, дето сега им лепват този етикет са дали на Левски, но и са взели много, а сега откровено пречат. Най-лошото е, че смятам и че е нарочно.. Поне част от тях. Аз Курдов и Кокала вече съм ги отписал като "легенди ". Ники също се изложи. Хубаво е човек да има мнение.. Хубаво ако то е критично, ама да наричаш директора директорче.. Айде не. При тиретата микрето купи т. нар. им легенди за кило ракия и толкова кебапчета и сега е мир и спокойствие. Явно при нас Русев дава по-малко. Вярно е и че играта не върви, но лошото е че Левски е нападан от свои много повече отколкото от чуждите. Не съм фен на конспирациите, вероятно някой тук има собствена идея защо се случва всичко това. Да, Роси трябва да разбере, че в Левски е различно, но човекът си го каза директно - не очаквайте чудеса от мен. Не очаквайте за 3 месеца да се изгради нещо, което се руши с години. За мен за първи път от години в клуба се случва нещо позитивно.. може и да греша, но съм оптимист и всичката тая помия от уж нашите Ники, Мъри, Велев, Курдов взема да ми писва. На Роси му трябва време. Ако някой има конкретно и по - добро решение да го каже, ако не да си мълчи. От хейт нямаме нужда. Днес имаше хубаво сравнение за любителите на статистиката между Левски на Роси и този на Жадното.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 дек 2017 23:38

Що не споменавате мненията на Гонзо и Топчо? И дваматта се изказаха в подкрепа да се даде доверие на Роси? А и Мъри не разбрах какво толкова е казал. Или да сме като онея? Тихо, че.... Нещта трябва да се казват прмо куме в очи. Мъри тогава от лай*на направи дъга. Така че не виждам кво го тролвате?

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 12 дек 2017 07:05

Мъри, който обясняваше кой щял да разстрелва? Да и той, а и Топчо подкрепиха Роси, ама всичко беше някак едва едва.. И не виждам някой да казва нещо за успехите на Мъри като треньор. Друг въпрос е, че за мен той имаше по - добра основа от Роси. Топчо, Гонзо, Мечо, Йовов - големи фигури и добри футболисти. Покрай тях имахме и Ричи, Томашич, Вагнер, Живко, Валери (в добрата си форма), които в настоящия ни отбор биха били звезди. Валери, Емо Ангелов и Коприваров са продукт на Мъри без съмнение. Успя да вземе максимума от тях. Живко може би също. Но ето че тогава имахме по-добри футболисти отколкото сега. Та един Живко на 30+ години преди известно време беше звездата на отбора ни. Кой и за какво го тролва? Казах нека човек има мнение, ама има начини и време да се казва. Когато риташ падналия не виждам с какво точно му помагаш.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 дек 2017 07:46

1982 написа:Разбирай, че просто защитих правото на Вили Вуцов да си изкаже мнението ........ след което бях нападнат и аз от сектата на Делио Роси :lol: :lol: :lol: , тук витае някакъв ултра радикален екстремизъм, всеки, който си позволи да изкаже мнение, че Левски играе отвратителен и отблъскващ футбол, бива на мига линчуван от тълпите, последователи на Свидетели на Делио. :lol: :lol:

Всъщност просто се смята, че Левски може да се коментира само от левскари.
Така както във форума на Тирето (и по-рано на ЦСКА) се смяташе, че други фенове не може да изказват мнение.

Изглежда има някакво правило всеки отбор да е невидим за противниковите фенове. Според някои хора - и за неутралните.

Тук оставям настрана кой крив, кой прав в спора.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 дек 2017 09:30

groti написа:Мъри, който обясняваше кой щял да разстрелва? Да и той, а и Топчо подкрепиха Роси, ама всичко беше някак едва едва.. И не виждам някой да казва нещо за успехите на Мъри като треньор. Друг въпрос е, че за мен той имаше по - добра основа от Роси. Топчо, Гонзо, Мечо, Йовов - големи фигури и добри футболисти. Покрай тях имахме и Ричи, Томашич, Вагнер, Живко, Валери (в добрата си форма), които в настоящия ни отбор биха били звезди. Валери, Емо Ангелов и Коприваров са продукт на Мъри без съмнение. Успя да вземе максимума от тях. Живко може би също. Но ето че тогава имахме по-добри футболисти отколкото сега. Та един Живко на 30+ години преди известно време беше звездата на отбора ни. Кой и за какво го тролва? Казах нека човек има мнение, ама има начини и време да се казва. Когато риташ падналия не виждам с какво точно му помагаш.


Ако Мъри имаше карт-бланша и парите, предоставяни от Срас (ако е вярно), нямаше да се махне. Щяхме да сме влезли в Шампионската лига поне още два пъти сигурно. Двама играли в английската Висша лига, актуален исландски национал, сравнени с Мечо, Гонзо и дедо Боре, де върха му в кариерата е немски второразряден отбор. Гонзо де Риека му беше върха, Йовов, забравен за футбола и едно франсе де не знам къде го намери. Другото едни сополанковци, които покрай него станаха мъже. Когато Мъри заложи на малките, помниш ли как всички в А група изведнъж се сетиха за малките. А то не беше само да ги сложиш. Та Обертан срещу Гонзо, Ойло срещу сополанкото Живко, дето толкова "добър" беше в началото, че му викахме Джеки Чан. Мъри направи от тези деца футболисти. Много труд. Много. Аз пък мисля, че той има правото да критикува.

А да, и Мъри е доста по-титулован треньор от Роси. Харесвам сеньор Роси, но нали, все пак...

Поне виж какъв отбор (Славия Прага) отстрани. ;): Томаш Нецид, Ластувка, Дани, Шток, Хамил Алтинтоп

П.С. Домо никога не е бил Меси. Под ръководството на Мъри, обаче, и той и Копи, и Хичо прехвърлиха далеч своите способности.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 12 дек 2017 09:43

Мъри с парите на КТБ в Ботев нищо не направи,в Астана бюджета е към 30млн. долара

http://myastana.kz/news/1694
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 дек 2017 09:48

mikata написа:Мъри с парите на КТБ в Ботев нищо не направи,в Астана бюджета е към 30млн. долара

http://myastana.kz/news/1694


А оставиха ли го да работи в "Ботев"?

И по-голям може да е бюджета в Астана, но това не е честно да се посочва, защото там държавата има участие. Ако искат може да купят Роналдо. Но това няма общо с европейските клубове.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 12 дек 2017 09:53

metodito написа:
mikata написа:Мъри с парите на КТБ в Ботев нищо не направи,в Астана бюджета е към 30млн. долара

http://myastana.kz/news/1694


А оставиха ли го да работи в "Ботев"?


Той щеше да остане,но довлякоха Херо, а и парите от КТБ свършиха :roll:
За да се борим с Лудогорец нашият бюджет трябва да е поне 25млн.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта