Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот olimpi » 07 дек 2017 17:36

bilyaletdinov написа:Специално за Мичмана, лека му пръст, съм чувал че е бил доста непристрастен.
Мигача е един посредствен коментатор, който по всячески начин натяква клубните си пристрастия в ефир. Последният път когато ми се наложи да го слушам беше на финал РМ-Юве, където беше неадекватен.
Просто в България има една камара олигофрени, които се учат по един и същи бездарен начин. Добави и факта, че Домуса дава парите и получаваш защо коментара е отвратителен.
Сегашните капутници могат да лъскат микрофоните на Петела, Спиридонов, Наско Караиванов, Саръиванов, които едно време коментираха БГ футбола.




Извинявай но това за Петела сериозно ли е?!

Иначе Мичмана бог да го прости не е показвал пристрастия в ефира. Покрай някои футболисти от Славия имах удоволствието макар и бегло да го познавам , професионалист и с познания, за мен е българският Тиери Ролан. По-късно имаше и други като Караиванов. Сегашните от диемата са гола вода и като познания и като хора - как им личи кой поръчва музиката. вече не им се дразня, но са на светлинни години от спортните коментатори по света, както и много други неща в България.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 07 дек 2017 18:40

Нови артикули
https://fanshop.levski.bg
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 07 дек 2017 19:04

Бившият защитник на националния ни отбор и Левски - Предраг Пажин, щял да се справи без проблеми с "памперс-футболистите", дори и на 45 години. Пажо явно визира играчите на Лудогорец, нарича ги "Кирчовци-Мирчовци".

"И сега, дори на 45 години, тези Кирчовци-Мирчовци... ще ги пазя със затворени очи и топка няма да пипнат. Писна ми от тези памперс-футболисти", написа сърбинът на стената си във "Фейсбук".

Пажин отдавна не е коментирал любимия си Левски, който е във възход последните мачове. "Сините" трупат победи, някой от тях постигнати след спорни съдийски решения в тяхна полза.


И тука се натрапва мнение за победите на Левски ....

[offtopic]топспорт[/offtopic]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 07 дек 2017 19:15

Странджата написа:
По тошово време по вестниците беше страшна пропаганда за бкп, политбюро, кпсс........и Левски-Спартак/Витоша....та напълно ви разбирам, но не ви съчувствам.

Шивача отдавна не скача камиончетата. Да напишеш подобно нещо е все едно да пишеш, че Руският олимпийски комитет е забранил Зимната олимпиада.
Само човек да си помисли какво означава, че по Тошово време е имало страшна пропаганда на БКП :) (справка - пропагандиран - агитирам, популяризирам...) . От Девети септември до Тошово време друго, освен БКП нямаше - даже и в хладилника, а той ми говори за пропаганда. За останалато - прави си извода .

Ми навсякъде имаше манифестации и скандирания бкп кпссс. По оф-клубовете имаше надписи бкп, по големите предприятия също, по тв-то също се говореше за и възхваляваше партията майка. Та стигам до заключението, че ти си пълен селянин и тогава не сте имали телевизор.Та веднага се сетих за друго, че 90% от селяните бяха левскари.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 07 дек 2017 19:35

Кратък преглед на резултатите на синята школа към 7 декември:
-U19: на 4 място, на 3 точки от лидера Лудогорец
-U17: на 3 място, на 4 точки от лидера Ботев Пд
-U15: на 1 място в зона Югозапад, с пълен актив от точки
-2005: на 1 място в своята група
-2006: на 1 място в своята група
-2007: на 3 място в своята група, на 5 точки от лидера Метал 2002 ( Перник)
-2008: на 1 място в своята група
-2009: на 2 място в своята група, с равни точки с лидера Славия, но загубен пряк двубой
-2010: това е ударната ни бригада! Под името Люлин участват в първенството за деца 2009, където заемат 3-то място, на 4 точки от лидерите!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 07 дек 2017 19:51

olimpi написа:Иначе Мичмана бог да го прости не е показвал пристрастия в ефира. Покрай някои футболисти от Славия имах удоволствието макар и бегло да го познавам , професионалист и с познания, за мен е българският Тиери Ролан.

Mичмана завинаги ще си остане номер едно сред футболните коментатори в България.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 08 дек 2017 09:24

sin4ec написа:Кратък преглед на резултатите на синята школа към 7 декември:
-U19: на 4 място, на 3 точки от лидера Лудогорец
-U17: на 3 място, на 4 точки от лидера Ботев Пд
-U15: на 1 място в зона Югозапад, с пълен актив от точки
-2005: на 1 място в своята група
-2006: на 1 място в своята група
-2007: на 3 място в своята група, на 5 точки от лидера Метал 2002 ( Перник)
-2008: на 1 място в своята група
-2009: на 2 място в своята група, с равни точки с лидера Славия, но загубен пряк двубой
-2010: това е ударната ни бригада! Под името Люлин участват в първенството за деца 2009, където заемат 3-то място, на 4 точки от лидерите!


Абе, в детските формации няма ядове, основния проблем и трудност в България ( а и не само ) е прехода към мъжкия футбол. Там е пиниза и се вижда кои играчи, а и треньори ги бива и кои - не :| Оставам с впечатление, че в Левски нямат търпението да чакат младите да изчистят играта си, а и с навлизането на повечко пари, идват повечко чужденци и хептен нищо не излиза "отдолу" :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 08 дек 2017 11:06

шивача написа:Та веднага се сетих за друго, че 90% от селяните бяха левскари.

Дайте му усмирителна риза на тоя веднага :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 08 дек 2017 12:01

Зяпах вчера Риека - Милан. Жалко за хърватите, но реално АЕК са по-силни от тях. Как да е, но, много искам един ден отново да видя "Левски" така: хърватите завършиха с осем родни играча мача. Ако броим Гавранович, девет. И пак проспахме да вземем Кики. Той спокойно може да замени Антонио като офанзивен халф. Искам 6-7 българи поне титуляри и Дельо за треньор. Към настоящия момент имаме двама-трима титуляри, които спокойно могат да бъдат сменени от българи: Буш, Цвятко и Черната сила. Такива български футболисти обаче, които да играят по-добре от Давид, Ойло, Гомес и Габи, не знам...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 08 дек 2017 12:46

Кой пък е този български нападател, дето толкова добре се представя, а никой не се е сетил за него? Че да замени Буш и Мапуку?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 139 госта