Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Jordan1914 » 01 ное 2017 11:10

Хубав жребий,честно казано,това май е най-благоприятният отбор,който можеше да ни се падне!Дано не подценим Дунав и излезем и си вземем мача!P.S Предпочитам Лудогорец да отсранят ЦСКА-София!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 01 ное 2017 11:12

За нас няма лесни мачове :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 01 ное 2017 11:18

Ето го новия терен :twisted:

https://www.vbox7.com/play:9c38325087
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 01 ное 2017 12:43

Две гостувания в Русе до края на годината. Трябва много да внимаваме.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 01 ное 2017 12:48

W84me написа:Две гостувания в Русе до края на годината. Трябва много да внимаваме.

Определено трябва да се подходи сериозно към гостуването за купата в Русе и то не за друго, ами ако не греша това се явява последен официален мач преди зимната пауза, а както знаем, футболистите обичат да запразват рано-рано. Щабът не бива да допуска никакво отпускане, независимо от резултатите и играта преди това.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 01 ное 2017 12:54

Вчера гледах завалиите от Русе. Та те хората си нямат тренировъчно игрище. Тренирали на университетското. Пффф... Ако ще се плашим от тях, нежели отпаднем, за какво говорим???? Иначе ръководството на русенци постъпи нечестно спряо Великов. Човекът ги качи в А, не само не изпадна, ми и ги закара в Европа. И те какво? Даже излъгаха, че си бил подал оставката. Циганска работа!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Цецо Чука » 01 ное 2017 12:58

metodito написа:Вчера гледах завалиите от Русе. Та те хората си нямат тренировъчно игрище. Тренирали на университетското. Пффф... Ако ще се плашим от тях, нежели отпаднем, за какво говорим???? Иначе ръководството на русенци постъпи нечестно спряо Великов. Човекът ги качи в А, не само не изпадна, ми и ги закара в Европа. И те какво? Даже излъгаха, че си бил подал оставката. Циганска работа!


Ако ги подцените, ше страдате.
Дунав са отлично приспособени за игра на тамошната картофена нива, там се играе някво подобие на джитбол, при което топката се ряпка към облаците и след това се организира меле където падне обратно.
И така-цял мач.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 01 ное 2017 13:08

metodito написа:Вчера гледах завалиите от Русе. Та те хората си нямат тренировъчно игрище. Тренирали на университетското. Пффф... Ако ще се плашим от тях, нежели отпаднем, за какво говорим???? Иначе ръководството на русенци постъпи нечестно спряо Великов. Човекът ги качи в А, не само не изпадна, ми и ги закара в Европа. И те какво? Даже излъгаха, че си бил подал оставката. Циганска работа!

А, да бе, дай сега пък и тях да ги жалим в темата. :lol: Те и през миналата кампания нямаха читаво тренировъчно игрище ама мачкаха в ППЛ и след това логично ритаха в Европа след опозоряването на България в жребието от страна на тирейците.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 01 ное 2017 13:10

mikata написа:Ето го новия терен :twisted:

https://www.vbox7.com/play:9c38325087

Ебаси мамата :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 01 ное 2017 13:29

TristaNNN написа:
metodito написа:Вчера гледах завалиите от Русе. Та те хората си нямат тренировъчно игрище. Тренирали на университетското. Пффф... Ако ще се плашим от тях, нежели отпаднем, за какво говорим???? Иначе ръководството на русенци постъпи нечестно спряо Великов. Човекът ги качи в А, не само не изпадна, ми и ги закара в Европа. И те какво? Даже излъгаха, че си бил подал оставката. Циганска работа!

А, да бе, дай сега пък и тях да ги жалим в темата. :lol: Те и през миналата кампания нямаха читаво тренировъчно игрище ама мачкаха в ППЛ и след това логично ритаха в Европа след опозоряването на България в жребието от страна на тирейците.


Ми с такъв терен... Помниш ли Артмедия? Интер, Порто, няма, братче. Те такова нещо не бяха виждали...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 146 госта