Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 31 окт 2017 10:40

Serafim написа:
W84me написа:
metodito написа:
W84me написа:Херо сам си заплю устата за пореден път! Тая долна твар тотално пропадна в очите на много хора снощи!


Какво е казал? Между другото слушахте ли снощи Стойчо по Канал 3?

Какво може да каже? Каквото и да каже вече е, късно. Иначе Стойчо по Канал 3 направи много добър анализ, определено този треньор има качества, но беше изгонен също по втория начин...


Дайте разяснения. Най-вече за СС.


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XKEyToHeqwE[/youtube]

Иначе за Херо, да е здрав човека, че страшен трап прескочи. Аз на негово място нямаше да си тровя нервите с тая клоака, наречена бг футбол.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 31 окт 2017 10:54

аз смятам, че махането на Пиргов от отбора ще е грешка. Идеален е за резерва. Все пак няма да изкараме с двама централни защитници целия сезон нали? Все ще има натрупване на жълти картони през сезона, наказания, това онова - Пиргов срещу отбори като Септември, Витоша, Пирин, Етър, Верея и т.н. е чудесен вариант. Не е с чак толкова слаби качества.
За Рошу не знам..........., в крайна сметка тоя игра не повече от 3 мача на кръст, аз лично не можах никаква представа да добия за играта му, за качества и т.н. То един Белмонт ми е Х, пък кво остава за Рошу.
За мен проблемни постове за бековете, централния нападател и офанзивните въшни халфове (крила)

И е важен жребия за купата този четвъртък - на тоя етап, за да запазим шансове, е добре да стискаме палци да не ни се натресат припознавачите, а още по-малко Лудогорец. Не че нямаме шансове да ги бием и отстраним, но това ще е по-скоро по стечение на някакви обстоятелства в конкретната среща, а не плод на футболни аргументи в момента.
А купата е много важна за нас в момента, струва ми се.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 31 окт 2017 10:55

[offtopic]
Serafim написа:
Всъщност офанзивен вътрешен халф...


Вътрешен халф си е другото име на дефанзивния полузащитник. Плеймейкърът си е плеймейкър или офанзивен полузащитник.[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 31 окт 2017 10:55

Ами уж Роси иска друг централен защитник, вместо Пиргов. Аз също смятам, че Пиргов е нелош играч. Прави по някоя и друга грешка, но то е неизбежно. Определено Холмар е много по-солиден, при игра 1 на 1, макар да е играл малко. Ще си проличи от това на кого ще се предложат договори, като наближи януари месец.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Corwin » 31 окт 2017 10:58

Програмата минимум при селекцията е плеймейкър и един бек. Без плеймейкър няма какво да градим (освен ако Вутов дай боже не влезе във форма). Ние плюем Буш и Мапукуто (не без основание), но е факт, че само Обертан от време на време може да им даде някой пас...

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9296
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 31 окт 2017 11:02

Много играчи трябват още: Вратар, десен и ляв бек,крило, вътрешен халф и нападател :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 31 окт 2017 11:05

W84me написа:
metodito написа:
W84me написа:Херо сам си заплю устата за пореден път! Тая долна твар тотално пропадна в очите на много хора снощи!


Какво е казал? Между другото слушахте ли снощи Стойчо по Канал 3?

Какво може да каже? Каквото и да каже вече е, късно. Иначе Стойчо по Канал 3 направи много добър анализ, определено този треньор има качества, но беше изгонен също по втория начин...


Стоев е интелигентен и ерудиран човек. Казва неща, които всички сме ги забелязали - че Роман със сигурност не се чувства добре в ляво, че Вутов е безполезен на десния фланг и предвид функцията, която Роси изисква от крилата си, единствено Кабрал се вписва. Че Цветкович се включва много добре напред. (Той говори за негов много добър тайминг - аз ще ви обърна внимание на друго - Цветкови преди всяко центриране забавя ход и поглегжда минимум за секунда-две в наказателното. Обертан от друга страна поглежда, преди да центрира, без да забавя ход). Общо-взето Стоев каза неща, които и ние тук си ги говорим.
В най-голяма степен неефективността ни в атака идва именно от обърнатите крила, които не се справят да навлизат навътре и да комбинират, нито да стрелят. И двамата (Вутов и Прохазка) се спират и чакат бековете или Обертан да вземе топката. Не знам вече какви плодове очаква от това Роси. Очевидно няма да станем като Байерн, чийто футболисти обграждат наказателното на противника и чакат възможност за пробивен пас.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9296
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 31 окт 2017 11:12

Ръководството на Левски организира още една проверка за "сините". Освен контролата с Локомотив (София), която ще се играе по време на паузата от шампионата, столичани ще се обиграват и в мач със Спортист (Своге), който е воден от легендата на клуба - Христо Йовов.
Спаринга ще е в сряда от 17:00 часа и ще се играе на "Герена". Целта на тази среща е по-скоро учебна, като по време на двубоя Делио Роси ще може да спира играта ако не е доволен от някоя атака и да обясни на своите футболисти какво точно иска от тях. Очаква се в този мач да вземат участие всички титуляри.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 31 окт 2017 11:19

Сега прочетох, че Роси е бесен от физическата подготовка на Мапуко. Той не си ли доведе треньорски екип и там няма ли човек, който да се занимава именно с физическата подготовка?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 31 окт 2017 11:46

damyanov1963 написа:Сега прочетох, че Роси е бесен от физическата подготовка на Мапуко. Той не си ли доведе треньорски екип и там няма ли човек, който да се занимава именно с физическата подготовка?


Доведе си. Както си забелязал нерядко сме коментирали, че Мапуку не може да изиграе 60 минути дори. Това го отдавам на ниска тактическа дисциплина. В смисъл, че постоянно бяга и се мори в ситуации, в които е безсмислено. Няма лошо да гони всяка топка, но той свършва резервоара след 4-5 спринта. Най-показателно бе в Разград, когато влезе накрая и Моци го надбяга за една топка. Обертан също видимо се изморява много и отпада. Гомес обаче не. Не знам дали не е психологически, както Роси каза. Лудогорец можеха да играят до утре, а нашите им натежаха обувките. Който не е играл не знае какво е чувството да губиш, да няма време за гол/изравняване. Определено спираш да си вярваш.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 143 госта