Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 06 авг 2017 21:42

blue avalanche написа:
mikata написа:
Резултатите не отговарят ли ти?
Докато заприличаме на отбор ще сме на 8-9 точки от Лудогорец и тирето :idea:

Пак да попитам:
Какви бяха резултатите на този отбор при Йорданеску??? И колко време му трябваше на отбора да стане какъвто е сега?
И продължавам да смятам, че не са "върха на сладоледа".
А конкретно за резултатите на тирето: хикс със Славия, загуба от Л-ц, ритнаха умрялото кученце Ботев и ще бият Локо Пд.
Ауууу, че страшни...


2-3 мача след като смениха румънеца :idea:
Никой не ни е виновен,че подменихме толкова играчи :?:
Последна промяна от mikata на 06 авг 2017 21:52, променено общо 1 път.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13825
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 06 авг 2017 21:52

Лавинка, гола вода си :)
Дюлгеров е бек, Манолев на крилото, а Родригес резерва :)

.... и четворка на буферите, за протокола :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 06 авг 2017 22:02

Red_Neck написа:Лавинка, гола вода си :)
Дюлгеров е бек, Манолев на крилото, а Родригес резерва :)

.... и четворка на буферите, за протокола :)

Гледам ви състава от днешния мач, отворко!!! ;)
И като сложим Дюлгеров бек това ще промени нещата, защото...???

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13825
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 06 авг 2017 22:08

blue avalanche написа:
Red_Neck написа:Лавинка, гола вода си :)
Дюлгеров е бек, Манолев на крилото, а Родригес резерва :)

.... и четворка на буферите, за протокола :)

Гледам ви състава от днешния мач, отворко!!! ;)
И като сложим Дюлгеров бек това ще промени нещата, защото...???

Родригес (Тиаго) е на два мача ..... как го прецени?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 06 авг 2017 22:12

Red_Neck написа:
blue avalanche написа:
Red_Neck написа:Лавинка, гола вода си :)
Дюлгеров е бек, Манолев на крилото, а Родригес резерва :)

.... и четворка на буферите, за протокола :)

Гледам ви състава от днешния мач, отворко!!! ;)
И като сложим Дюлгеров бек това ще промени нещата, защото...???

Родригес (Тиаго) е на два мача ..... как го прецени?

А Гомес и Обертан на колко мача са?

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот venom » 06 авг 2017 22:14

Гледам, пише се, че е безсмислено да се гледат резултатите с трети отбори и да се правят изводи на база на тях, и два реда по-надолу се определя класата на двата отбора като се прави съпоставка по позиции и на кой името му звучи по-класно.
Като заключение мога да кажа, че всички много ни е страх от класата на ФК Слипинг Джаянт.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 06 авг 2017 22:39

mikata написа:И този сезон замина.Дунав.Морето и Берое са по-добри от Левски,трудно ще влезем в тройката!


Абе, в тройката ще влезете, защото нивото в Първа Помиярска Лигня е потресаващо, но ще завършите пак след Лудогорец и Литекс.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13825
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 06 авг 2017 22:41

blue avalanche написа:
Red_Neck написа:
blue avalanche написа:
Red_Neck написа:Лавинка, гола вода си :)
Дюлгеров е бек, Манолев на крилото, а Родригес резерва :)

.... и четворка на буферите, за протокола :)

Гледам ви състава от днешния мач, отворко!!! ;)
И като сложим Дюлгеров бек това ще промени нещата, защото...???

Родригес (Тиаго) е на два мача ..... как го прецени?

А Гомес и Обертан на колко мача са?

То ти ги сравняваш бре, .... лаик :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 06 авг 2017 22:46

Red_Neck написа:
blue avalanche написа:
Red_Neck написа:
blue avalanche написа:
Red_Neck написа:Лавинка, гола вода си :)
Дюлгеров е бек, Манолев на крилото, а Родригес резерва :)

.... и четворка на буферите, за протокола :)

Гледам ви състава от днешния мач, отворко!!! ;)
И като сложим Дюлгеров бек това ще промени нещата, защото...???

Родригес (Тиаго) е на два мача ..... как го прецени?

А Гомес и Обертан на колко мача са?

То ти ги сравняваш бре, .... лаик :)

Да и?? Понеже ТИ имаш някакви възражения...

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 06 авг 2017 22:55

В един от предишните си коментари си позволих да перифразирам изказана по друг повод от един известен политик сентенция. Ако във форума действат определени правила ще се оттегля преди да са ме отстранили.
Явно не се вписвам в действащите правила. Тъй като не желая да се вписвам в подобни правила ще се оттегля. Имам предвид действащи неписани правила във форума. Ще посоча някои.
1. Някои участници могат да изказват груби и обидни квалификации към останалите, към клубове, ръководители, треньори и, футболисти и т.н. Макар че според правилата като че ли не се допуска, на споменатите „някои“ не им се прави забележка. Включително когато обидните изрази не са случайни реплики, а съвсем целенасочени и дори присъстващи в подписи, Skype account-и и т.н. Явно някои са по-някои и по-равни. Аз не желая подобни привилегии. Позволявал съм си да изкажа различно мнение. Претендирам без споменатите квалификации. Това че вместо аргументиран отговор получавам подобни квалификации го приемам като особеност на форума.
2. Позволявал съм си да опонирам на мнения, касаещи организацията и дейността на клубове. Мнения, които най-отговорно заявявам са много далеч от правилата и нормите, на които се подчиняват акционерните дружества. А елитните футболните клубове в България са акционерни дружества. Отново приемем като особеност на форума, че в дискусията вместо аргументи се употребяват квалификации. Не от мен. Няма как да забравя бисерите.
3. Реагирал съм, претендирам без обиди и квалификации, на изказвани от един и същи човек коренно противоположни мнения по адрес на футболисти, треньори, ръководители и т.н. И то в съвсем кратък интервал от време. Без да отричам правото на съответния човек на развитие, на катарзис, на промяна на мнението. Просто съм търсил дискусията.
4. Не съм приемал свободни интерпретации и крайно некоректни мнения спрямо мен, спрямо други участници във форума, спрямо клубове, спрямо българския народ и България. Спокойно, не съм от голям патриот. Напротив, често критикувам несъвършенствата на политическия модел и дейността на политическия и икономически елит. Контрааргументите ми не са съдържали обиди и квалификации.
5. Аз съм свободен човек, високо ценя правото на лична свобода. Моята и на околните. Няма как да приема когато говоря с някого да мълча. Предпочитам да не разговарям с подобни личности. Личности, които с поведение и манталитет се вписват в събирателния образ на ротен старшина (фелдфебел) от годините, когато е бил основан ЦСКА. Ротен фелдфебел, когото Швейк нарича чорбар. Всеки има право на свободни асоциации. Както и да потърси информация от по-възрастни. Аз съм я получил. Признавам, че в живота не винаги успявам да игнорирам подобни дискусии. C'est la vie.
Четенето и писането на коментари във форуми, включително и в gong.bg не е от основните ми дейности. Включвах се основно за разтоварване. Имам и други възможности с подобен ефект. Имам достатъчно познати, с които мога да дискутирам по различни теми. Не само професионални. Включително спорт и футбол. Не само за „Левски“, не само за български клубове.
Извинявам се за създавания дискомфорт!
Желая здраве, щастие и успехи на всички!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта