Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 26 юли 2017 19:07

metodito написа:Зайби, пич. Баш stalk-ваш и мисля да постъпя, както се постъпва.

1. Опитах се да ти обясня, че няма как в акционерно дружество с годишен оборот десетки милиони евро един човек сам да организира и реализира проект за десетки или хиляди евро. Дори ти и Стоев да го твърдите. Най-малкото някой е разрешил да се осъществи трансфера на парите.
Няма да искам да ми посочиш примери. Няма дори като изключения.
2. Не съм нарцис. Нямам никакви претенции за висока значимост на икономическите ми твърдения. Те са елементарни, масово прилагани.
Колкото до стремежа ми към обучение и усъвършенстване мога да те уверя, че при мен това е непрекъснат процес. Аз съм доволен от успехите си в областта, включително и от пряката реализация на образованието, квалификацията, опита и уменията ми. Без да претендирам, че съм постигнал някакви впечатляващи успехи. Средностатистически гражданин.
3. Нивото, на което владея чужди езици ми позволява да се справям без сериозни затруднения при работа по международни проекти, включително и в случаи, когато съм единствен българин в присъствие на представители на различни други нации, невладеещи български език.
Унесох се със самохвалството!
4. Ти сам обяви, че не четеш коментарите ми. Прекалено свободните интерпретации, които си позволяваш може би го потвърждават. Естествено не си длъжен. Както не си длъжен да не употребяваш противоречащи си твърдения.
5. Не съм жена. Мъж съм. Нямам намерение тук да привеждам допълнителни доказателства за твърдението си.
6. Аз не съм употребявал никакви никакви квалификации към теб. Не ми е в стила. Ти към мен няколко пъти. В този коментар отново. Не се сърдя. Ако това не противоречи на стила и достойнството ти можеш да продължаваш. Аз няма да ти отговарям.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 26 юли 2017 20:53

wilge написа:Защото от Левски обявиха, че дават шанс на посмешището до неделя. С други думи, смяна ще има, но още не се знае кой точно ще поеме поста старши треньор, или че още не са уточнени условията при които ще бъде подписан договора, или нещо трето. Но смяната не може да бъде извършена в момента. Поне малко яснота относно срока.

Какво означава "даване на шанс" при положение, че, според теб, смяна ЩЕ ИМА????
"Шанс" за какво???
:? :? :?

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 26 юли 2017 21:44

blue avalanche написа:
wilge написа:Защото от Левски обявиха, че дават шанс на посмешището до неделя. С други думи, смяна ще има, но още не се знае кой точно ще поеме поста старши треньор, или че още не са уточнени условията при които ще бъде подписан договора, или нещо трето. Но смяната не може да бъде извършена в момента. Поне малко яснота относно срока.

Какво означава "даване на шанс" при положение, че, според теб, смяна ЩЕ ИМА????
"Шанс" за какво???
:? :? :?

Смяната е неизбежна поради неубедителните игри на отбора. Даването на шанс е всеки акт на ръководството различен от уволнението на треньора. Дори срокът да е само една седмица. Това го пишеше по сайтовете: "Специалистът ще получи още малко време от ръководството на клуба, в което да докаже, че може да промени към по-добро настоящия блед облик на столичани. " "На джобния специалист е поставен и задължителен ултиматум - възпитаниците му да победят Витоша (Бистрица) в първия домакински мач на Левски за новия сезон." Това за мен е даване на шанс. За теб не знам какво е. И не ми пука.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 26 юли 2017 21:57

wilge написа:Смяната е неизбежна поради неубедителните игри на отбора. Даването на шанс е всеки акт на ръководството различен от уволнението на треньора. Дори срокът да е само една седмица. Това го пишеше по сайтовете: "Специалистът ще получи още малко време от ръководството на клуба, в което да докаже, че може да промени към по-добро настоящия блед облик на столичани. " "На джобния специалист е поставен и задължителен ултиматум - възпитаниците му да победят Витоша (Бистрица) в първия домакински мач на Левски за новия сезон." Това за мен е даване на шанс. За теб не знам какво е. И не ми пука.

Общо взето - глупости на търкалета. Хем СЪС СИГУРНОСТ щели да го сменят, хем му давали шанс. Сигурно и ти не знаеш какво ТОЧНО каза...

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 26 юли 2017 22:33

Абе Митов е пътник, ако ще да бие с 4:0. Просто му търсят заместник и не го уволняват докато не намерят. Това с даването на шанс е за пред хората.
Лошото е, че няма кой да махне и Боримиров за една камара грешни решения преди това. Като се почне от назначаване на треньор и се мине през договаряне с основни футболисти и се стигне пак до треньор, но неговото ненавременно уволняване.

georgievgi1976
Мнения: 43
Регистриран на: 01 авг 2016 17:57
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот georgievgi1976 » 26 юли 2017 22:34

Разберете и да махнат тоз нещастник -все тая.Отгоре са проблемите.Изгониха Минев и други ценни играчи.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 26 юли 2017 23:34

"Ръководството на Левски категорично отхвърли появилите се информации, че клубът обмисля да назначи кипърския специалист Никодимос Папавасилиу за треньор на тима.

Ето и цялото съобщение в сайта на клуба, което публикуваме без редакторска намеса:

Уважаеми привърженици и медии,

в последните дни и особено часове постоянно се спекулира в различни онлайн издания относно треньорския пост в Левски. Най-настоятелно се твърди, че Никодимос Папавасилиу вече е влязъл в преговори с клуба. Затова заявяваме категорично, че тези информации не отговарят на истината. Надяваме се въпросните издания да проверяват по-точно своята информация, защото в противен случай просто дезинформират своята аудитория в търсене сензация и създават ненужно напрежение сред нашите привърженици."

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 26 юли 2017 23:58

blue avalanche написа:
1982 написа:Ми на Запад обикновено официално заплатите се обявяват, та не е и нужно да питаш ....

Ми на Запад, като отиваш сутрин на работа във фирмата, да не би на входа да виси списък със заплатите??? От директора до чистачката??? :o


Говоря за футбола .........
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 27 юли 2017 00:13

1982 написа:
blue avalanche написа:
1982 написа:Ми на Запад обикновено официално заплатите се обявяват, та не е и нужно да питаш ....

Ми на Запад, като отиваш сутрин на работа във фирмата, да не би на входа да виси списък със заплатите??? От директора до чистачката??? :o


Говоря за футбола .........

Един футболен отбор с какво е по-различен от една фирма???

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 27 юли 2017 00:15

С много по-високия обществен интерес към него.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта