Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 10 юни 2017 16:28

mikata написа:За две седмици
VIP клубна карта - 18 Закупени
Клубна карта - 48 Закупени

http://we.levski.bg/index.php?route=pro ... uct_id=153


За мен, в дълбоката провинция за какво може да ми служи тая ВИП карта. Раздават някакви диплянки във Виваком за абонати-левскари. Ама трябва да отида в окръжния град и да се регистрирам във фен клуб, ако има такъв. Какво им пречи да сложат нещо допълнително в плана, макар и излишно, но да ми вземат 2-3 лева и да отиват в клуба. Мина почти година и никакво развитие по акциите за феновете - ей тъй да си я сложа в рамка....

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 10 юни 2017 16:36

NOMER14 написа:
mikata написа:За две седмици
VIP клубна карта - 18 Закупени
Клубна карта - 48 Закупени

http://we.levski.bg/index.php?route=pro ... uct_id=153


За мен, в дълбоката провинция за какво може да ми служи тая ВИП карта. Раздават някакви диплянки във Виваком за абонати-левскари. Ама трябва да отида в окръжния град и да се регистрирам във фен клуб, ако има такъв. Какво им пречи да сложат нещо допълнително в плана, макар и излишно, но да ми вземат 2-3 лева и да отиват в клуба. Мина почти година и никакво развитие по акциите за феновете - ей тъй да си я сложа в рамка....


Имате фин собственик, но нямате фино ръководство, което по фин начин да ви взема парите в полза на клуба. Маркетингът ви е ужасен, като за голям клуб, за какъвто се имате. То на кой ли наш клуб е свестен, но май съм виждал 3 в 1 с бранд на Лудогорец. Даже ония, дето умряха, пуснаха бира с техен бранд, но пък беше от най-долнопробната пивоварна у нас, но я имаше.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 10 юни 2017 16:49

Не са сложни нещата ,явно имаме мързеливи хора в администрацията . Нека да преговаряме с някоя бензиностанция за спонсорски договор .Рекламен договор от типа 1,2,5 % от заредилите в тази бензиностанция да идват в клуба . По същата схема можем да имаме много спонсори в различни сфери . Бензиностанции.марки Бира ,абонаментен план на Виваком ,минерална вода , Кока или Пепси кола,хотелска верига и т.н. Така хем се рекламират брандове,хем и вдигаме оборотите всички левскари ,хем идват свежи пари в ПФК -то .По единично са малко приходите ,но като идват от много места сумарно може да се образува прилична сума .

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 10 юни 2017 17:02

honda написа:За мен думите на СР значат няколко неща.
1. Явно някой е поел ангажимент към него,който очевидно не е изпълнен. Явно думите са насочени към този някой.
2. Най-вероятно Левски в скоро време ще има нов собственик. След като от най-високо място бе издадена заповед да бъдат погазени законите на страната и да бъдат направени циркове с т.н. ППЛ. Едва ли от най-високо място ще допуснат да има основание да бъдат обвинени в двоен стандарт и фаворитизиране на единия от двата гранда. Според мен някои от най-богатите българи ще бъдат "помолени" да се погрижат за Левски- нещо ,което много меко не ми е приятно ,но това са реалностите в България.
3. Не изключвам възможността СР с благословия от най-високо място да намери чуждестранен собственик на Левски. Преди време се чуваше нещо за закупуване на БТК и Левски от Тюрк Телеком. (Самия факт , Левски да бъде собственост на турска фирма е малко стряскаш ,но след като Челси са собственост на Абрмович , а Арсенал едва ли не на колене се молят на Алишер Османов да ги закупи..
Колкото и да ми е неприятно трябва да призная ,че явно Левски е намесен в дейности нямащи много общо с футбола.

Ангажиментът не беше ли относно Виваком? Спас Русев премина през много препятствия докато стане председател на надзорния съвет на БТК. За него беше изключително важно да придобие собствеността върху БТК. Този акт му даде свободата и увереността да се отдръпне от уговорката за Левски. Не е за пренебрегване и факта, че зад гърба му е Милен Велчев. Шофьорът веднъж намекна за трудностите с червения фен. Нима си мислите, че на обслужващия персонал ще бъде отредена друга роля освен "бушон". Комунистическата номенклатура няма да даде парите и властта си на никого. Организацията им е полувоенна, йерархията строго се съблюдава и всеки си знае мястото. Независимо на чие има се води собствеността. Опитът да се прехвърлят акциите на лидера в ИКТ сектора в световен план - Huawei по всяка вероятност беше разгадан от китайците. И те безапелационно се дръпнаха. Сигурно и те са натискани от техните си политици и се чудят как да се изхлузат от тази хватка. В България парите са в номенклатурата на БКП. Те се представят за безпартийни бизнесмени, но продължават да са зависими. Възпитани са в любов към БКП и съвсем естествено са фенове на отбора създаден през 1948 година от Партията- майка. Пред Левски се очертава много неясно и несигурно бъдеще. Дали ще има фалит- по всяка вероятност не. Няма да е и припознаване. Това вече го видяхме. Замисля се нова схема, различна от познатите ни. За това собственикът е временно. Той вече анонсира оттеглянето си. Намекът за нов собственик дава несигурност на директора, той от своя страна не изисква от треньора, който пък не бърза със селекцията. Всичко е на самотек. В резултат на всичко това футболната стойност на Левски се срина до средняшко ниво, фенската маса си стопи, трибуните са празни, тук там някоя бомбичка гръмне, някоя свастика лъсне за пред камерите заради наказанието на клуба, от време на време по някоя декларация в нета и в резултат- доволни футболни деятели от елиминирането на Верея с дузпи.
Каквото и да си говорим силен български футбол имаше когато бяха силни грандовете Левски и ЦСКА. Тогава и в националния имаше 8-9 футболисти от двата клуба. Другото го видяхме снощи в Беларус. Гръбнакът беше от бивши играчи от микренската група. Те никога не са били, не са и няма да бъдат ЦСКА. Този, с чиято благословия се създаде балона ППЛ трябва сериозно да се замисли. Балоните обикновено се пукат след време. Ако не се намери някой с игла от някъде.
Последна промяна от wilge на 10 юни 2017 17:10, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 10 юни 2017 17:03

zap_lv написа:Не са сложни нещата ,явно имаме мързеливи хора в администрацията . Нека да преговаряме с някоя бензиностанция за спонсорски договор .Рекламен договор от типа 1,2,5 % от заредилите в тази бензиностанция да идват в клуба . По същата схема можем да имаме много спонсори в различни сфери . Бензиностанции.марки Бира ,абонаментен план на Виваком ,минерална вода , Кока или Пепси кола,хотелска верига и т.н. Така хем се рекламират брандове,хем и вдигаме оборотите всички левскари ,хем идват свежи пари в ПФК -то .По единично са малко приходите ,но като идват от много места сумарно може да се образува прилична сума .


Минерална вода има вече,мисли се за бира,за бензиностанции ми отговориха,че трябва повече хора да се съберем с карти за да се ползват отстъпки! Във Виваком има планове за левскари!
https://www.vivacom.bg/bg/1914
Последна промяна от mikata на 10 юни 2017 17:17, променено общо 1 път.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 10 юни 2017 17:07

Нашата работа заприлича на Митал - Кремиковци - ЦСКА.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 10 юни 2017 17:27

zap_lv написа:Не са сложни нещата ,явно имаме мързеливи хора в администрацията .

Не ги мързи. Не искат.

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Доктор Н » 10 юни 2017 17:53

Вече не ми е и забавно. За информация на "истинските" левскари, които, ако някога наистина са посетили един мач на Левски би трябвало да знаят, че продукти като вода, водка и подобни, Левски е продавал със собствена марка още когато делиорманци са ритали във В група. Договор с гръцка верига бензиностанции имаше до идването на Финягата, но на него толкова са му уменията. НКП може да се договорят с българска верига бензиностанции членовете им да ползват отстъпки, "геният" от Универсиада не може :) Много глупаци има, щом Шофьорчето и Универсиадата все още минават за месии.

Потребителски аватар
Tsola_Dragoycheva
Мнения: 24
Регистриран на: 17 май 2017 22:37

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Tsola_Dragoycheva » 10 юни 2017 18:20

Въпросът вече не е дали и кога ще фалираме. Въпросът е дали когато фалираме ще има кой да кара влака.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 10 юни 2017 18:37

Tsola_Dragoycheva написа:Въпросът вече не е дали и кога ще фалираме. Въпросът е дали когато фалираме ще има кой да кара влака.

Вие вече фалирахте, припознавачо!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 78 госта