Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: „Пиянството на един отбор“

Мнениеот tprodanov » 22 мар 2014 21:56

vaskonti написа:Каква позиция най-малко трябва да заема за да твърди подобно нещо? Според теб в каква посока и с каква тенденция се движи "Левски" от 6-7 години насам?



Левски има сериозен проблем с Мустака и това е доста повече от 6-7 години насам. Тъй като причините той да НЕ управлява Левски добре са твърде много, логичното е, че Левски се движи надолу. Благодарение на някои читави хора, това движение ту се забавя, ту след това се забързва, след като Мустака направи поредното назначение.

Проблемът в Цска е от съвсем различен тип. Там има проблеми със собствеността, има проблеми с данъци, плащания към трети лица, има твърде много извън футболни проблеми. Каквито в Левски няма. Така по-ясно ли е?

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: „Пиянството на един отбор“

Мнениеот vaskonti » 22 мар 2014 22:04

tprodanov написа:
vaskonti написа:Каква позиция най-малко трябва да заема за да твърди подобно нещо? Според теб в каква посока и с каква тенденция се движи "Левски" от 6-7 години насам?



Левски има сериозен проблем с Мустака и това е доста повече от 6-7 години насам. Тъй като причините той да НЕ управлява Левски добре са твърде много, логичното е, че Левски се движи надолу. Благодарение на някои читави хора, това движение ту се забавя, ту след това се забързва, след като Мустака направи поредното назначение.

Проблемът в Цска е от съвсем различен тип. Там има проблеми със собствеността, има проблеми с данъци, плащания към трети лица, има твърде много извън футболни проблеми. Каквито в Левски няма. Така по-ясно ли е?

Ами не, не е ясно. Левски също не плаща данъци от почти 3 години насам. За същия период няма публикувани и задължителните годишни финансови отчети. Това не ми прилича на нещо по-различно от случилото се с ЦСКА. Аз също мога да кажа, че причините Титан така да управляват ЦСКА са твърде много и че там са проблемите. Но това не е важно, важен е крайния резултат или поне този към днешна дата.
В крайна сметка това, което казва Venko123 да не би да не е вярно, само защото не бил на някаква определена позиция?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tprodanov » 22 мар 2014 22:11

Ми той казва, че няма да се оправим никога. И точно затова идва репликата за позицията, защото Левски, при все, че е пълна трагедия във футболно отношение е в много по-добро състояние като клуб. Ей там е работата.
Иначе това с данъците е новост. Причината да няма публикувани ГФОта е съвсем различна.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vaskonti » 22 мар 2014 22:22

Очевидно казва, че няма да се оправите ако продължавате по същия начин. Не ми се вярва да оспорваш това, но все пак го правиш, при това само защото го казва човек, който не е левскар.
Това с данъците наистина е новост - от преди около 2-3 седмици, когато шефа на синия тръст го разкри.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот volf » 22 мар 2014 22:28

Не знам защо смятате, че в Левски проблемите са футболни!?
След спирането на държавните дотации проблемите на Левски идват от хора с значително политическо и финансово влияние, които търсят в отбора своя електорален и финансов дял.
Батков брани от тях "своето" с юридико-махленски средства, като същевремено никога не отказва на горепосочените финансова и логистична помощ.
Всъщност футболните проблеми на Левски идват от това, че там никой не мисли за футбол!
Ръководството на отбора е разпределено на квотен принцип с променливи величини, между политико финансово заинтересованите!
За да не бъда голословен ще спомена две имена за които има неуспорими факти и логика, че са или са били кукловоди в този загиващ клуб - Милен Велчев и Бойко Борисов!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот onegavon » 22 мар 2014 22:40

Слушах внимателно Васко Колев по К3 не се надявайте на него.Опеделено не е човекът който ще свърши работа според мен.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tprodanov » 22 мар 2014 23:17

vaskonti написа:Очевидно казва, че няма да се оправите ако продължавате по същия начин. Не ми се вярва да оспорваш това, но все пак го правиш, при това само защото го казва човек, който не е левскар.
Това с данъците наистина е новост - от преди около 2-3 седмици, когато шефа на синия тръст го разкри.



Кой е начинът, по който продължаваме? :mrgreen:

volf написа:Не знам защо смятате, че в Левски проблемите са футболни!?
След спирането на държавните дотации проблемите на Левски идват от хора с значително политическо и финансово влияние, които търсят в отбора своя електорален и финансов дял.
Батков брани от тях "своето" с юридико-махленски средства, като същевремено никога не отказва на горепосочените финансова и логистична помощ.
Всъщност футболните проблеми на Левски идват от това, че там никой не мисли за футбол!
Ръководството на отбора е разпределено на квотен принцип с променливи величини, между политико финансово заинтересованите!
За да не бъда голословен ще спомена две имена за които има неуспорими факти и логика, че са или са били кукловоди в този загиващ клуб - Милен Велчев и Бойко Борисов!


Държавни дотации? неУспорими факти? Абе, цирка ли пуснахте?

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tprodanov » 22 мар 2014 23:17

onegavon написа:Слушах внимателно Васко Колев по К3 не се надявайте на него.Опеделено не е човекът който ще свърши работа според мен.



Защото?

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот onegavon » 23 мар 2014 07:53

Много е мек склонен е на сътрудничество,малко колаборационист.Щом предлага Батков под някаква форма да останел с дял в клуба значи е ясно за чия кауза работи.Отделно е много разхвърлян почва за едно после за друго, е журналист.Да не говорим ,че му липсва влияние и достатъчно авторитет за да му гласуват доверие хората с парите.

Нали знаеш "Нов бардак със стари ..... не се прави".Както при нас Гришата не искаше да работи с Титан , а и сега много влиятелни хора не искат да инвестират , ако Томов държи контролния пакет в клуба.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1641
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот volf » 23 мар 2014 10:15

tprodanov написа:
vaskonti написа:Очевидно казва, че няма да се оправите ако продължавате по същия начин. Не ми се вярва да оспорваш това, но все пак го правиш, при това само защото го казва човек, който не е левскар.
Това с данъците наистина е новост - от преди около 2-3 седмици, когато шефа на синия тръст го разкри.



Кой е начинът, по който продължаваме? :mrgreen:

volf написа:Не знам защо смятате, че в Левски проблемите са футболни!?
След спирането на държавните дотации проблемите на Левски идват от хора с значително политическо и финансово влияние, които търсят в отбора своя електорален и финансов дял.
Батков брани от тях "своето" с юридико-махленски средства, като същевремено никога не отказва на горепосочените финансова и логистична помощ.
Всъщност футболните проблеми на Левски идват от това, че там никой не мисли за футбол!
Ръководството на отбора е разпределено на квотен принцип с променливи величини, между политико финансово заинтересованите!
За да не бъда голословен ще спомена две имена за които има неуспорими факти и логика, че са или са били кукловоди в този загиващ клуб - Милен Велчев и Бойко Борисов!


Държавни дотации? неУспорими факти? Абе, цирка ли пуснахте?

Че какво неясно откри в смисъла на толкова опростено изразяване на мнение!?
Държавни дотации! - И до днес Левски не се е разделил напълно с тях!
Как беше в миналото?!:
Отборите на Левски и ЦСКА се "допингираха" непрестанно с жива и финансова сила, като разбира се всичко това за сметка на ресурса на общата сметка и съответно, на останалите спортни дружества в страната.
Живата сила?!:
На не един от нас са поставяли условието: " или играеш за Левски (ЦСКА) или казарма и край на спорта за теб! "
Школита за тези отбори, всъщност представляваше цялата спортно масова и клубна дейност в държавата.
Между останалите се разпределяха остатъците и недоогледаните таланти!
Финансовият ресурс!?
Държавата обгрижваше своите галеници, чрез бюджета на двете най обезпечени държавни структори (армия и милиция).
В отборите на Левски и ЦСКА играеха невръстни полковници и подполковници, нещо което не бе непостижимо по надлежен ред за завършилите 5 годишен курс в Симеоново или висше военно училище!
Базата която използуват и до ден днешен без никакви промени и с нищожни вложения, е онази, (не общинската, както е при другите клубове) която е строена с държавен ресурс и то много по-обемен от на останалите клубове!
Родната законодателна власт и до днес обгрижва своето его, чрез подставени лица в управлението на клубовете и заделяне на държавен финансов и други ресурси. Разбира се това се прави с надеждата за пропорционална електорална и бизнес лобистика и взависимост от реализирането на амбициите на заинтересованите остават неизплатени задължения и недостроени сектори.
Имайки в предвид нестабилната бизнес и политическа среда, недостатъчната електорална подкрепа измежду футболните фенове за амбициите на скритите покровители, както и цялостният отлив на публика с някаква социална зависимост всред обществото, двата "гранда" почти са изчерпали своя жизнен ресурс и вървят по своя последен път в неистова агония от посредственост и мракобесие!
Знам че коментарът ми ще бъде определен като злобен от дребна душица, но истината е че аз желая двата клуба да продължат съществуването си вечно, но да им бъде предоставен равен старт и бъдат изчистени от негативизма на държавни, политически и бузнес натрупаните интереси.
За съжаление на настоящият етап мозъци не се имплантират, и грандовете рано или късно ще преживеят своя закономерен колапс.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00 и 62 госта