Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Даниел Младенов
Мнения: 240
Регистриран на: 31 авг 2010 14:46
Skype: немам
Контакти:

Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот Даниел Младенов » 13 сеп 2010 11:25

Според мен Батков трябва да върне Мъри в ЛЕВСКИ, но не като треньор, а като шеф на ДЮШ.
Не веднъж той доказа, че Мисли за Българския футбол и Левски и винаги юношите са били преоротет за него, знае как да работи с тях и вижда потенциала им.
Моля, кажете и вашето мнение.

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот marmi52 » 13 сеп 2010 11:35

8-)

Напълно съм съгласен с автора ! ;)
Мъри си е за Левски и нека да започне от ДЮШ, защото треньор никъде по света не се става направо от мъжкия или още по-малко от националния отбор ... 8-)
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот Гуу » 13 сеп 2010 11:40

А Наско Сираков изпълнителен директор...
Мъри - шеф на ДЮШ, Гонзо - спортно-технически директор, Наско Сираков - изпълнителен директор. ;) :lol:

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот drvasko98 » 13 сеп 2010 11:42

Кое ви кара да мислите, че Мъри може да работи с който и да е футболист, че да идва в школата. Я ми дайте пример за негово откритие. Колкото по-далече стоят двамата с Наско от Герена толкова по-добре за Левски

Потребителски аватар
Iuliqno Ronaldo
Мнения: 104
Регистриран на: 22 юни 2010 12:59
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот Iuliqno Ronaldo » 13 сеп 2010 11:44

drvasko98 написа:Кое ви кара да мислите, че Мъри може да работи с който и да е футболист, че да идва в школата. Я ми дайте пример за негово откритие. Колкото по-далече стоят двамата с Наско от Герена толкова по-добре за Левски

много бързо забравяте за успехите а :?: :x :x

kocsetopa
Мнения: 91
Регистриран на: 06 май 2009 13:49
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот kocsetopa » 13 сеп 2010 11:45

drvasko98 написа:Кое ви кара да мислите, че Мъри може да работи с който и да е футболист, че да идва в школата. Я ми дайте пример за негово откритие. Колкото по-далече стоят двамата с Наско от Герена толкова по-добре за Левски

Домо и Коприваров

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот Гуу » 13 сеп 2010 11:47

kocsetopa написа:
drvasko98 написа:Кое ви кара да мислите, че Мъри може да работи с който и да е футболист, че да идва в школата. Я ми дайте пример за негово откритие. Колкото по-далече стоят двамата с Наско от Герена толкова по-добре за Левски

Домо и Коприваров


Коприваров ? Сериозно ? :roll:

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот dodo7271 » 13 сеп 2010 11:48

Гуу написа:А Наско Сираков изпълнителен директор...
Мъри - шеф на ДЮШ, Гонзо - спортно-технически директор, Наско Сираков - изпълнителен директор. ;) :lol:


А Тити Папазов пресаташе
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот drvasko98 » 13 сеп 2010 11:52

Iuliqno Ronaldo написа:
drvasko98 написа:Кое ви кара да мислите, че Мъри може да работи с който и да е футболист, че да идва в школата. Я ми дайте пример за негово откритие. Колкото по-далече стоят двамата с Наско от Герена толкова по-добре за Левски

много бързо забравяте за успехите а :?: :x :x


Задавам конкретен въпрос и очаквам конкретен отговор. Успехите са налице, провалите два пъти в повече. Един успех като не се развие винаги остава впечатление за случайност, нали така.

Потребителски аватар
Даниел Младенов
Мнения: 240
Регистриран на: 31 авг 2010 14:46
Skype: немам
Контакти:

Re: Мъри - шеф на ДЮШ на ЛЕВСКИ

Мнениеот Даниел Младенов » 13 сеп 2010 11:54

drvasko98 написа:Кое ви кара да мислите, че Мъри може да работи с който и да е футболист, че да идва в школата. Я ми дайте пример за негово откритие. Колкото по-далече стоят двамата с Наско от Герена толкова по-добре за Левски


Домовчийски, Ники Димитров, Исамил Иса(Мъри го привлече), Сърмов(Мъри го взе на 19/20 г.)
Живко Миланов, Божо Митрев, Цецо Димитров за 4 години работа ми се струва добре.
Да не споменаваме и на други който даде шанс но просто не се реализираха - Копи, Курдов, Ники Петров и други


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda и 21 госта