Георги Недялков

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

nosmoking
Мнения: 33
Регистриран на: 09 юни 2010 13:58
Skype: debelia39
Контакти:

Георги Недялков

Мнениеот nosmoking » 19 юли 2010 09:25

Какво мислите за това момче,аз мисля че е много дабър халф и заслужава да бъде в първия състав вкара много хубав гол срещу Пирин 1-1 Левски.

THE G.A.M.E
Мнения: 50008
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Георги Недялков

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 юли 2010 10:15

Това момче, къде го преотстъпиха ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Георги Недялков

Мнениеот Tommi » 19 юли 2010 10:26

Доколкото знам, Георги Недялков е освободен, но може и да бъркам :roll:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Георги Недялков

Мнениеот eelche » 19 юли 2010 10:45

незабавно ръководството в лицето на Г.Иванов и Ясен Петров да вземат вратаря на юношите старша 91 който направи супер силен мач...момчето е супер добър вратар ми се струва :)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Георги Недялков

Мнениеот Tommi » 19 юли 2010 11:06

eelche написа:незабавно ръководството в лицето на Г.Иванов и Ясен Петров да вземат вратаря на юношите старша 91 който направи супер силен мач...момчето е супер добър вратар ми се струва :)

Ивайло Василев е в отбора ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Георги Недялков

Мнениеот kokic1986 » 19 юли 2010 11:32

Tommi написа:
eelche написа:незабавно ръководството в лицето на Г.Иванов и Ясен Петров да вземат вратаря на юношите старша 91 който направи супер силен мач...момчето е супер добър вратар ми се струва :)

Ивайло Василев е в отбора ;)

Иво Василев е четвърти вратар бе ! А Георги Недялков и той май беше супер талант и надежда от доста време вече ... :roll:

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Георги Недялков

Мнениеот Tommi » 19 юли 2010 11:47

kokic1986 написа:
Tommi написа:
eelche написа:незабавно ръководството в лицето на Г.Иванов и Ясен Петров да вземат вратаря на юношите старша 91 който направи супер силен мач...момчето е супер добър вратар ми се струва :)

Ивайло Василев е в отбора ;)

Иво Василев е четвърти вратар бе ! А Георги Недялков и той май беше супер талант и надежда от доста време вече ... :roll:

Какво като е четвърти вратар :? Ти титуляр ли искаш да го сложат :)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1024
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: Георги Недялков

Мнениеот noo » 19 юли 2010 11:53

Като гледам колко наши юноши искате да играят в отбора, то отборът трябва да се състои от поне 50 човека.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Георги Недялков

Мнениеот eelche » 19 юли 2010 12:48

noo написа:Като гледам колко наши юноши искате да играят в отбора, то отборът трябва да се състои от поне 50 човека.


Колега,модел като Аякс е абсолютно неосъществим за БГ,а единствения бг отбор който може да го реализира е ЛЕВСКИ,така че ние феновете сме в правото и традициите си да искаме повече наши момчета...въпреки,че в днешно време неща като традиции едва ли значат нещо,всичко е влияние и пари ;)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Южната трибуна
Мнения: 114
Регистриран на: 24 юни 2010 22:00
Контакти:

Re: Георги Недялков

Мнениеот Южната трибуна » 20 юли 2010 19:56

Георги Недялков разтрогна по взаимно съгласие на арбитража преди месец, вече не е в Левски. След време може и за него да вадим пари, че да го връщаме. Беше любимец на Боримиров, защото играеше на неговия пост, но не можа да се наложи.

А вратаря Ивайло Василев от 2години е 4ти вратар в Левски. Сигурно и тая година щеиграе за юношите да трупа опит. Има голямо бъдеще.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: csimoen2 и 17 госта