А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот slavi_1914 » 17 юли 2010 23:48

Странно защо с всеки изминал ден последните години забелязвам,че феновете на "ИДЕЯТА ЛЕВСКИ" дърпат конците в различни посоки после се обръщат и така докато накрая се получи един дълбоко заплетен възел,който изглежда сякаш никога няма да може да се разплете и трябва да се отреже ! Чат пат се явява някой,който почва малко да го поразплита,но пак се намират такиви които да го заплетат ! Сега иде поредният опит за разплитане с началото на този сезон !

За тези,който не ме разбраха напълно искам да кажа,че не нормално:
- сини фенове да се бият помежду си на собствения си стадион (за радост беше отдавна)
- да тръгват с рогата напред срещу своите идоли (днеска ги носим на ръце утре ги псуваме). Напоследък става след дори 1 слаб мач
- да псуваме хората които си дават парите за отбора- макар и да са направили грешки мисля,че щом обичат Левски както и ние и дават пари дори и в криза за отбора заслужават поне малко уважение !
- да се месим във всяко едно решение и да даваме крайни оценки за всеки един трансфер !
- ДА СЕ ВЛИЯЕМ ОТ ЖЪЛТА ПРЕСА И МАЛОУМНИ ЖУРНАЛИСТИ - момчета и момичета ако сте истински Левскари и обичате отбора е крайно време някои от вас да си затварят очите дори и да не са съгласни с нещо само и само да сме единни и силни !

Никога не съм се интересувал и от тези София Запад / София Север, защото за мен Левски е нещо което обединява хората,а не го вкарва в някакви членски клубове и борби за власт.
Така също и злобата относно това "Кой бил избран за шен на фенклуба? Защо не бил друг ?" и други подобни скандалчета които обиждат и дразнят обикновенните сини фенове !
Надявам се с така създадената тема да намеря съмишленици и истинските Левскари се замислят относно това колко сме се разединили. А много пъти се е потвърждавало че Левски е силен и единен, когато и феновете му са силни и единни !

ПП: За да сме пак силни и в европа имаме нужда от МНОГО СИЛЕН сезон тази година ! Трябват ни точки за Европа, титла в БГ и не напоследно място постоянен отбор и ръководство ! Нека дадем и ние всичко от себе си за да помогнем !
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот Cesc Fabregas » 18 юли 2010 00:06

Отговора, който търсиш според мен е следния. Когато бяхме силни в България, играхме в УЕФА и в ШЛ, никой ен се вълнуваше кой знае колко от Батков и тн, защото просто нещата вървяха.
Миналите години сме трагедия и всеки се мъчи да намери обяснение на проблемите за себе си. Има много теории, и когато те се сблъскат, естсествено стават скандали и раздори.
Според мен това е обяснението. :idea:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот evgenimilenov » 18 юли 2010 00:08

8-) Бе нека отбора да бие пък феновете ще си бъдат единни .

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот tprodanov » 18 юли 2010 00:09

Абе, човек, ти на заплата ли си при Батков бе?
Хайде, обясни ми, ако Батков толкова обича отбора, защо го закрива 85та година и открива на негово място Витоша? Та това е една от големите агресии спрямо Левски? Обичал го бил...
Левски си е Левски, обичаме си клуба, но Левски не може да е бъкан с агенти, които го ядат отвътре. Точно за доброто на Левски те трябва да бъдат изринати от там, вместо да се обединяваме с тях. Ти би ли се обединил с Доган, ако утре стане президент на България? Обединен ли си с Гоце, подкрепяш ли го???

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот maximalniq » 18 юли 2010 00:12

tprodanov написа:Абе, човек, ти на заплата ли си при Батков бе?
Хайде, обясни ми, ако Батков толкова обича отбора, защо го закрива 85та година и открива на негово място Витоша? Та това е една от големите агресии спрямо Левски? Обичал го бил...
Левски си е Левски, обичаме си клуба, но Левски не може да е бъкан с агенти, които го ядат отвътре. Точно за доброто на Левски те трябва да бъдат изринати от там, вместо да се обединяваме с тях. Ти би ли се обединил с Доган, ако утре стане президент на България? Обединен ли си с Гоце, подкрепяш ли го???

И да дойде руманежа Бекални ли искаш. Батков може и когато иска, действа.
Изображение

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот tprodanov » 18 юли 2010 00:57

Да, точно. Преди година единствения вариант беше ДПС, сега е Бекали, и никъде няма никой друг. А господин единствения ни спасява от лошите им лапи :| :| :|

Хайде малко по-сериозно - мустака не е направил нито една стъпка, която да е в плюс за отбора. В тоя смисъл, отбора и на самотек да се движи пак е по-добре.

Потребителски аватар
БАТТЯНА
Мнения: 266
Регистриран на: 17 май 2010 19:58
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот БАТТЯНА » 18 юли 2010 01:01

maximalniq написа:
tprodanov написа:Абе, човек, ти на заплата ли си при Батков бе?
Хайде, обясни ми, ако Батков толкова обича отбора, защо го закрива 85та година и открива на негово място Витоша? Та това е една от големите агресии спрямо Левски? Обичал го бил...
Левски си е Левски, обичаме си клуба, но Левски не може да е бъкан с агенти, които го ядат отвътре. Точно за доброто на Левски те трябва да бъдат изринати от там, вместо да се обединяваме с тях. Ти би ли се обединил с Доган, ако утре стане президент на България? Обединен ли си с Гоце, подкрепяш ли го???

И да дойде руманежа Бекални ли искаш. Батков може и когато иска, действа.

добре максимални хайде обясними,защо подкрепяш батков естествено ако не те затруднява
За враговете на демокрацията и републиката-СМЪРТ

Потребителски аватар
kroyf
Мнения: 22
Регистриран на: 05 юли 2010 18:30
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот kroyf » 18 юли 2010 03:04

БАТТЯНА написа:
maximalniq написа:
tprodanov написа:Абе, човек, ти на заплата ли си при Батков бе?
Хайде, обясни ми, ако Батков толкова обича отбора, защо го закрива 85та година и открива на негово място Витоша? Та това е една от големите агресии спрямо Левски? Обичал го бил...
Левски си е Левски, обичаме си клуба, но Левски не може да е бъкан с агенти, които го ядат отвътре. Точно за доброто на Левски те трябва да бъдат изринати от там, вместо да се обединяваме с тях. Ти би ли се обединил с Доган, ако утре стане президент на България? Обединен ли си с Гоце, подкрепяш ли го???

И да дойде руманежа Бекални ли искаш. Батков може и когато иска, действа.

добре максимални хайде обясними,защо подкрепяш батков естествено ако не те затруднява

Не знам за него дали ще е проблем да ти обясни,но за мен не .
И за да бъда по точен,ще ти кажа защо не мразя и не плюя Батков.
1-изгради база на клуба каквато в България имат само литекс и черноморец(дано да я завършат)
2-суздае условия за децата в школата,каквито имат пак само гореспоменатите клубове.
3-изгради терен какъвто няма никаде другаде в България.
4-даде една камара пари за СМЕШНИ футболисти,който после едва намери как да се оттървеот тях,и да вурне поне част от похарчените пари (ако не се луъжа тези палячовци бяха доведени от легендарния тандем)
5-издържа отбора от собствения си джоб,и колкото и малко да дава това все пак са лични(предполагаб,но не съм сигурен) пари.
6-не допусна клуба да изпадне в задължения ,който няма как да бъдат върнати,и рано или късно други отборчета ще издухат супата.
П.П.-не пропускам уникалните му гафове,не пропускам гнусното му доносническо минлао,не отричам,че не наи-добрия шеф който сме имали,но и не мога да отрека всичко добро което е направил.

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот maximalniq » 18 юли 2010 04:23

7- Не си завря парите от ШЛ в г*за, а даде 3 милиона евро за трансфери а останалите вложи в инфрастрктурата на клуба(терен,школи,стадион)

Не правим някакви супер гръмки трансфери, но и не затъваме в задължения. Не трябва да му целуваме краката, но поне трябва да имаме малко уважение към него, за това което прави за клуба.
Изображение

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: А Беше Време,Когато Феновете Бяха Единни !

Мнениеот deepblue1963 » 18 юли 2010 09:31

maximalniq написа:7- Не си завря парите от ШЛ в г*за, а даде 3 милиона евро за трансфери а останалите вложи в инфрастрктурата на клуба(терен,школи,стадион)

Не правим някакви супер гръмки трансфери, но и не затъваме в задължения. Не трябва да му целуваме краката, но поне трябва да имаме малко уважение към него, за това което прави за клуба.

8-Ако му бяха дали Раковски по времето,когато в клуба се наливаха пари и светът не беше изпаднал в тази жестока криза,сега нямаше ли да сме ударили в земята "бореца" със смешното му наколно стадионче?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта