Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот левскар07 » 17 юли 2010 10:52

chochoblue написа:Аз се моля да е Дачия,за да мога да гледам мача на живо понеже ще съм там по това време.Нядявам се,че ще има доста наши фенове в Молдова.Поне е по-близко.Стига е тея Калмар,добре че има Еврофутбил,че да им научим името.
Ние сме Левски и не трябва да се страхуваме от никой.

Ако ще се притесняваме от следващия противник, по-добре да се откажем от името, от традицията, от стотиците футболисти писали историята на отборЪт Левски.
"Ръчкайте" Г.Петков да обира високите топки в полето си/Я.Петров и екипът му да издирят записи за Сеп Майер/, и мисля, всичко друго е подробност за успешно участие в груповата фаза на ЛЕ.
Иначе, "който се страхува от мечки...", да отива при Б.Б./не бати им Бойко/.
п.п. Б.Б. = Бриджид Бардо :!:
Последна промяна от левскар07 на 17 юли 2010 19:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
peterx
Мнения: 361
Регистриран на: 22 сеп 2008 12:42
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот peterx » 17 юли 2010 13:27

Мисля, че точно в следващия кръг ще се покаже докъде е стигнал отборът ни с подготовката.
Това срещу Дъндолк си беше по-скоро тренировъчно мачле.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот Siegfried » 17 юли 2010 13:34

Днес си купих вестник Тема Спорт . Веднага , щом погледнах първата страница , разбрах , че Левски ще се изправи евентуално в Третия предварителен кръг или срещу Калмар от Швеция , или срещу Дачия от Молдова .

Като цяло - да , не е чак толкова тежък жребий , но отдавна се уверихме , че лек жребий за Левски няма . Уж и БАТЕ Борисов , и Жилина трябваше да се супер лесни отбори , но се убедихме в противното , И защо , аджеба , Левски падна от тези наглед анонимни отбори ?

Подценяване , слаба форма - само част от проблемите на Левски тогава . Но сега какво се е променило ? Като гледам - промени колкото щеш . Но дали и тези промени не са направени само за козметична украса ? Защото за Тема Спорт Георги Иванов каза , че Левски нямал да има никакви проблеми с бъдещите си съперници .

Самонадеяността не му е простена , въпреки убедителната победа срещу Дъндолк . Точно това е основният проблем на Левски и то тишично български проблем - предварителното говорене и правене на кръчмарски сметки . Аз предпочетох да не дочитам статията за Г.Иванов , защото отдавна се убедих , че от говорене полза няма . А от действието има и то голяма .

Затова се надявам Левски да продължи и , както се случи през предишните години , да не си попречи сам ...
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]


Потребителски аватар
buffon
Мнения: 886
Регистриран на: 07 май 2008 13:19
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот buffon » 17 юли 2010 14:05

Аз не съм съгласен че жребият е лесен.Шведите са и на национално и на юношеско ниво над нашия футбол,последните години Калмар имат добри резултати в Европа.Миналата година са отстранени от Дебрецен заради гол на чужд терен поминалата имат победи над Гент и Фейенорд.Не трябва тази победа над Дъндолк дани заблуждава че ей така ще преминем през всички и ще влезем в групите.На хартия сме фаворити но доста се напарихме последните години,трябва по спокойно да подходим.

Потребителски аватар
NFB_Bgfen
Мнения: 538
Регистриран на: 05 сеп 2008 12:01
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот NFB_Bgfen » 17 юли 2010 14:18

Мисля че ни чакат два тежки мача нека не говорим кои са те трябва да ги смачкаме нека помислим кои сме ние говоря за всичките български отбори.За да го отстраним трябва да играем почти на максимума си.Ако наистина разкрием целия си потенциал ще ги отсраним но тези грешки в защита ме притесняват много както и лиспата на втори дефанзивен халф.
ИзображениеИзображениеИзображение

koki1015
Мнения: 190
Регистриран на: 14 юли 2010 10:04
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот koki1015 » 17 юли 2010 14:28

Който и да дойде от тея отбори левски трябва да ги мачка и аз сам обеден в това,че левски ще мине отгоре на всеки от тея отбори
Левски до гроб!!!
Изображение

Потребителски аватар
Foxtrot
Мнения: 144
Регистриран на: 26 юни 2010 22:11
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот Foxtrot » 17 юли 2010 15:21

Добре е, че ни се върна самочувствието като публика, но мисля все пак нека не гледаме толкова далеч в бъдещето! Нека първо да видим как ще изглежда отбора в реванша, знам, че е без значение, но не искате да се излагаме в Ирландия, нали?
Много е позитивно, че в отборът има настроение и свежест - нещо което аз не съм виждал от месеци в Левски! Дано играчите постигнат убедителна победа в Ирландия, която допълнително ще укрепи самочувствието им, а и да не забравяме, че между мачовете с Калмар/Дачия имаме и мач с ЦСКА. Ако постигнем 4 победи в 4-те мача - какво по-хубаво начало от това? И звучи съвсем реалистично, нали?

Потребителски аватар
messi1990
Мнения: 111
Регистриран на: 07 окт 2009 20:38
Контакти:

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот messi1990 » 17 юли 2010 21:47

Исками се да се паднем с Дачия (Молдова) ;) но и Калмар не са зле ;)
САМО ЛЕВСКИ!!!

THE G.A.M.E
Мнения: 49962
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Жребият на Левски за III предварителен кръг на Лига Европа

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юли 2010 21:57

Важното е, че мача между Дачия и Калмар ще е тежък !
Особено, ако продължат шведите ..... те в неделя май имат и мач от първенството ..... и в четвъртък се изправят ( евнетуално де ... нека първо си отстранят молдовците ) ... та евентуално, се изправят срещу нас.
Определено натоварена програма .... така, че аз лично, продължавам да се двоумя , кой предпочитам за съперник ! ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, de.bil, Google [Bot], krumeto, vlong и 57 госта