Няколко думи за Рабех!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Cortezz
Мнения: 155
Регистриран на: 14 юли 2008 23:51
Контакти:

Рабех - БЕЗЦЕНЕН !!!

Мнениеот Cortezz » 21 сеп 2008 19:28

Евала му правя на това момче ... единствено той може би играе със хъс .. накрая сам тръгва да прави атаки.. ако и него го няма сме загубени .. ЕВАЛА МУ ПРАВЯ !!! ЗА мен той може да е по добър капитан от един Георги Иванов !!! Рабех е нещо като заместник на Топчо,и до някъде се справя .. !
Гуардиола към отбора: "Вие сте много добри футболисти, но без своя съотборник сте Никои."

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Рабех - БЕЗЦЕНЕН !!!

Мнениеот a boy named goo » 21 сеп 2008 19:30

Това момче трябва да му намерите отбор и да го продадете, няма смисъл да го мъчите, той просто в момента не е за вашия отбор.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Рабех - БЕЗЦЕНЕН !!!

Мнениеот Blue_Lion » 21 сеп 2008 19:47

Да,ама една птичка пролет не прави ! Ако не направим нещо сериозно в евротурнирите,няма смисъл найстина да го държим при нас !
Изображение

Потребителски аватар
ndrangheta
Мнения: 853
Регистриран на: 09 сеп 2008 19:32
Контакти:

Re: Рабех - БЕЗЦЕНЕН !!!

Мнениеот ndrangheta » 22 сеп 2008 16:41

Рабех е значително по-класен футболист от Топузаков и според мен е най-добрият футболист в българското първенство в момента.Заслужава трансфер в силен отбор.
"What is absurd and monstrous about war is that men who have no personal quarrel should be trained to murder one another in cold blood."

Потребителски аватар
Cortezz
Мнения: 155
Регистриран на: 14 юли 2008 23:51
Контакти:

Re: Меридиан мач-Рабех отива в Ница за 1,8 млн. евро

Мнениеот Cortezz » 06 окт 2008 15:46

Наистина е класен играч .. но мишките на потъващият кораб си тръгват първи .. Аз лично уважавам решението на Гонзо да остане в отбора .. Може да го плюем всичко,но той остава като мъж,а другите бягат .. Пич моля ти се пиши на родният си език .. да бъдем българи,ако нямаш кирилизатор,ето ти : http://4storing.com/8ls03/3a5ac8983eef73d992afb7ad7865cf75.html
Гуардиола към отбора: "Вие сте много добри футболисти, но без своя съотборник сте Никои."

Потребителски аватар
metro
Мнения: 32
Регистриран на: 02 окт 2008 18:51
Контакти:

Re: Меридиан мач-Рабех отива в Ница за 1,8 млн. евро

Мнениеот metro » 06 окт 2008 16:04

ще бъде много жалко за Левски ;)

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Меридиан мач-Рабех отива в Ница за 1,8 млн. евро

Мнениеот MoNteSo » 06 окт 2008 17:00

Е за кво да седи ?Да не е тъп да седи тука да го провалите!

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Меридиан мач-Рабех отива в Ница за 1,8 млн. евро

Мнениеот comandosa1 » 06 окт 2008 17:02

Това ще бъде наистина жалко. Рабех е един от най-класните чужденци играли някога в България и ще е загуба за цялото първенство, както бе и разпродаването на шампионските отбори на Левски и ЦСКА предните 2 години. Мен ме е срам от едно, че постоянно чувам че Рабех не бил за Левски, бил много добър! Точно защото е добър е за Левски! Не са за Левски 80% от играчите му в момента. Дано не стигнем до там да се чудим как може добри футболисти да играят в любимите ни отбори и да се вайкаме че видиш ли защото са много добри не били за нас. В това ни превърнаха отборите тъпите мутри и комунисти, безнравствените крадци и мошенници. Срам!

Чика Куре
Мнения: 5
Регистриран на: 04 окт 2008 21:04
Контакти:

Re: Меридиан мач-Рабех отива в Ница за 1,8 млн. евро

Мнениеот Чика Куре » 06 окт 2008 17:03

Да ще ни олекне на нас ако си тръгне,ноо наистина е жалко -трябва да има класни играчи в първенството!Ще видиме как мисли да процедира Бай Ганя,и той ли ще сасипва кат Сашо апашо -дано НЕ

levski4
Мнения: 358
Регистриран на: 24 мар 2008 17:19
Контакти:

Re: Меридиан мач-Рабех отива в Ница за 1,8 млн. евро

Мнениеот levski4 » 06 окт 2008 17:50

Освен Рабех,още 2-ма приличат на футболисти-Петков и Жоазиньо,така че...съвсем ще загазим,но какво очаквате от Батков в крайна сметка?Аз лично-НИЩО ДОБРО!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 29 госта