Трябва ли чистка в Левски???

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tekumse
Мнения: 36
Регистриран на: 13 окт 2009 23:38
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот tekumse » 18 дек 2009 20:01

Най-вече трябва треньор. В момента нито един от играчите не показва каквото и да е израстване, а напротив някои стават все по-зле (Христов, Дарко, Жо, Хичо ...). За тактика пък въобще не ми се говори.

За чистка не знам ама без абсолютно всеки играч можем. Примерно Зе е по-бърз и се бори повече, но Мечо центрира по-добре и е най-добрия изпълнител на статични в отбора. Горе долу подобно е положението на всички постове.

Имаме два невралгични поста - опорен халф и нападател. Трябват ни физически здрави играчи - един да отнема топката и да покрива бековете и един да вкарва при сгъстена защита.

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 18 дек 2009 20:03

Определено трябва чистка на Левски. Със синият екип трябва да се разделят: симонович, защото е твърда резерва и не показва нищо на терена за минутите, които влиза. вагнер, защото не е в тази форма, в която беше преди години и Минев се справя отлично на неговият пост. бензукан, защото почти винаги е контузен, а и Живко е твърд титуляр, а той резерва. христов, защото е недоразумението в Левски.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
ivanski_95
Мнения: 54
Регистриран на: 23 фев 2009 19:51
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот ivanski_95 » 18 дек 2009 20:05

Bully_Blue написа:Трябва ли чистка в отбора на Левски.Да,за мен трябва,защото трябва да се започне отначало и да започнем да градим нов състав с няколко класни чужденци и млади момчета и най-вече нов тренъор.В нашия отбор има някои,които вече са свършили с големия футбол и такива,които не са дорасли за голям футбол.Футболисти като Топузаков,Вагнер и Телкийски вече са се изчерпали и само пречат на отбора,като заради тях не се дава шанс на някои млади момчета,които търкат скамейката.Йовов не го слагам във този списък,защото в някои важен мач,при много наши контузени,може да помогне,защото е универсален футболист.За футболните недоразумения Сърмов,Енъо и Ортега съм се изказвал не един път,тези футболисти просто нямат класата да играят в Левски и се вижда,че само мъчат горката топка.Двамата мароканци пък почнаха само да изнервят хората с изцепките си,а и заемат две квоти за чужденци,така че при добра оферта веднага трябва да ги продадем,ако трябва и на ръце до там да ги носим.Говори се,че ще продаваме бразилците.Ако е така,то трябва да вземем техни заместници,които да са с класа над тях или поне на тяхното ниво,а такива в България много трудно ще намерим.За Дарко съм съгласен да го продадем,защото тъкмо ще вземем добри пари,тъкмо ще намерим истинското място на Бардон и няма да го мъчим като опорен халф,а и македонеца според мен няма да помогне с много за развитието на отбора ни.Останалите разочаровали имена определено са Ники Димитров и Жоро Христов.Те могът да останат като за резерви,но ако се намерят добри попълнения на тяхно място,трябва да се развиват някъде другаде.А Милиев,Влади Гаджев и Минев изобщо не трябва да се пипат,те са ни може би най-стабилните играчи за сега и ще е голяма глупост ако ги сложим в черния списък.Но най-вече според мен трябва да вземем класен тренъор,който наистина да разбира от играта и Левски да започне да играе футболът, който всички искаме да виждаме!

Напълно съм съгласен с теб но мисля че към списака с играчи които трябва да се продават трябва да се добави Георги Петков той е направил много за ЛЕВСКИ но мисля че вече не му е мястото тук а и Божидар Митрев се представя доста добре а към Милиев,Влади Гаджев и Минев трябва да се добави Живко Миланов това е лично моето мнение

Потребителски аватар
svence
Мнения: 768
Регистриран на: 12 май 2009 19:58
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот svence » 18 дек 2009 20:06

valkata_levski написа:
svence написа:
valkata_levski написа:Делянски, а ако го оставиме?
Според мен най-класния чужденец стъпвал в БГ.Като само Мурад Хидиуед и Тиаго Силва могат да се мерят по класа с него като не взимам постовете им под внимание.
Проблемите са му извън терена и навсякъде в Европа при неспазване на режима изходът е един...

А Кабат каде е?

Аз съм го написал в една друга тема...един от любимите ми играчи,но го забравих. :oops:

Иначе за Рабех съм съгласен също, но БГ действителноста го проваля.
Левскар да си, братко, е дума велика. Левскар да си, братко, е чест !

mit_77
Мнения: 10
Регистриран на: 14 дек 2009 08:12
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот mit_77 » 18 дек 2009 20:10

Според мен освен чистка в Левски на някои играчи които всички знаем кои са няма смисъл да се повтаряме трябва и много работа, наистина ужасно много работа.Особено физически и тактичски Левски трябва да се промени това се видя дори срещу унгарците още, понякога заспиваме на терена-един гледа другия:)и после е ясно!Тактически понякога сме много зле!Другите отбори вобще не ме интересуват в България!Искам Левски наистина да играе бърз футбол, а не като хване топката някой - почва да се мъчи, да гледа,да се оглежда къде е Бардон:).Честита победа за вчера няма значение кои са играли за Лацио,важното е че бихме и днес някои хора гледат, като болни:)особено чорбарите,днес един ми разправя че бил голям карък стискал палци за Лацио, та като пуснал телевизора Йовов вкарал:)Така е, цяла седмица им слушам глупостите, сега болни:)мъка:)!
Само Левски!!!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот deepblue1963 » 18 дек 2009 20:14

Значи говорим си тука-чистка-мистка,обаче играчите имат договори,които лесно не се късат.Продажба,под наем-да.Въпросът е иска ли ги изобщо някой и при какви условия?Има ли кой да ги замести?Ще имаме ли конкуренция по постове?Каква схема ще играем?Кой ще е треньор?Има много въпроси,на които трябва да се отговори преди да почнем да "чистим".
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Che Guevara
Мнения: 261
Регистриран на: 19 юли 2008 20:25
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот Che Guevara » 18 дек 2009 20:14

За Сърмата можем да поспорим,последните няколко мача нз защо не съм специалист ама критиките към него спряха.Не съм му адвокат но за мене определено има място в отбора.Кръстовчев и Жоро Х не стават,изненадан съм че Еньо го боготворят 3 гола с/у слаби отбори и да разбива джуки,вежди и да пръска глави с невероятно ръкомахане на ръце сдруго не мога да го запомня.Ники също е много зле.За Мароканците няма две мнения,Мечо, Вагнер дори Ицо Йовов спокойно имат място в отбора но не като твърди титуляри а като играчи за едно полувреме или резерви във посредствени мачлета за да може младите да трупат покрай тях опит ..било то как се надъхват с/у ЦСКА,как да поркат и как да спукват силиконите на пайнерките определено ще помогнат.А пичове не се надявайте за класни чужденци и супер треньор ще я караме по старому.Иначе искренно се надявам 2010 да е много успешна за нас дано ;)
Последна промяна от Che Guevara на 18 дек 2009 20:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот noo » 18 дек 2009 20:18

Големи смешници сте! Имаме около 20 основни футболисти, а вие предлагате поне 15 от тях да махнем -лапешка работа. Вие ли ще играете?
Най-смешното мнение е за Хичо. Според някой едва ли не е най-слабият футболист в отбора. Ако това е вярно, то излиза, че Венгер е ряпа. А това, че получи няколко контузии през последната една година и трудното му възстановяване въобще не се отчита.
Не по-малко смешни са твърденията за Телкийски. Ами пребройте му головете пасове от както се върна и тогава го гонете.
Най-вероятно някой ще си ходят от отбора, но едва ли ще бъдат повече от 2-3 футболисти.

Потребителски аватар
jorji93
Мнения: 17
Регистриран на: 06 дек 2009 20:32
Skype: jore_1914
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот jorji93 » 18 дек 2009 20:23

Стига се плювали по Йовов бе,кой вкара гола вчера ...Кой е голмайстор на ЛЕВСКИ в шампионата.Момчето не е играл само вратар...Mоже ли такова нещо ?

tmc_envy
Мнения: 6
Регистриран на: 16 дек 2009 20:53
Контакти:

Re: Трябва ли чистка в Левски???

Мнениеот tmc_envy » 18 дек 2009 20:24

svence написа:Иначе за Рабех съм съгласен също, но БГ действителноста го проваля.

дискотеките ли визираш като БГ действителност ? о.о
и се пише с 2 т-та не че нещо ..


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 57 госта