Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Мнениеот Old_death » 11 дек 2009 12:50

bigbonusprize на 10 Дек 2009 14:17

Аз ще ти отговоря. Защото само част от сектор Г псуват Гунди като каруцари. Защото само сектор Г има толкова долна песен срещу Гунди. Едно е да счупиш табелата или магазина, но съвсем друго е това... 100% съм сигурен, че е дело на фенове на червените...


Това са само твои подозрения.Не е хубаво да се говори така,без да има яснота относно извършителите.И аз не харесвам прекаленото фаворитизиране на Гунди като човек и футболист,но това не ме прави вандал,оскверняващ гробовете на покойниците!Простотията няма цвят,но лошото е че е заразна!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Мнениеот bigbonusprize » 11 дек 2009 13:29

Ти като не харесваш фаворизирането на Гунди като човек и футболист, изричаш ли такива грозни думи срещу неговата светла личност? Пееш ли просташките песни за него? Оскверняваш ли неговата памет? Всичко това опира до възпитание. Този, който говори грозно за мъртвите хора и пее такива песни, е способен да оскверни техните гробове. Това е моето мнение... Кой друг освен някой мразещ Левски и Гунди в дъното на душата си ще тръгне да ги осквернява и да чупи символите на СК Левски? Някой иманяр ли? И двамата знаем чие дело е това...
Като изпочупиха армията чии фенове бяха? На ЦСКА ли? На Славия ли? На Локото ли? Айде стига...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Мнениеот delqnski47 » 11 дек 2009 14:58

bigbonusprize написа:Ти като не харесваш фаворизирането на Гунди като човек и футболист, изричаш ли такива грозни думи срещу неговата светла личност? Пееш ли просташките песни за него? Оскверняваш ли неговата памет? Всичко това опира до възпитание. Този, който говори грозно за мъртвите хора и пее такива песни, е способен да оскверни техните гробове. Това е моето мнение... Кой друг освен някой мразещ Левски и Гунди в дъното на душата си ще тръгне да ги осквернява и да чупи символите на СК Левски? Някой иманяр ли? И двамата знаем чие дело е това...
Като изпочупиха армията чии фенове бяха? На ЦСКА ли? На Славия ли? На Локото ли? Айде стига...

Има всякакви хора по света!Всеки надрусан(и) наркоман(и) могат да минат и да почупят така за кеф разбираш ли?Ти като си надрусан знаеш ли колко ти пука от кой отбор си и къде се намираш???
Така че както ти каза Олт Дет и както аз казах от начало,това е предположение но не значи че със сигурност е така!Дори и на изпочупените гробове да се хвърлят ''червени'' шалчета и да се изпишат изрази за ЦСКА и против Гунди ПАК не доказва нищо,защото всеки човек може да го направи това(вярвай ми всякви изроди ги има)
Така че всякакви хора има и не мисли толкова повърхностно!Махни пристрастените чувства и емоции и ще се убедиш в това!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Мнениеот Old_death » 11 дек 2009 16:52

от bigbonusprize на 11 Дек 2009 14:29

Ти като не харесваш фаворизирането на Гунди като човек и футболист, изричаш ли такива грозни думи срещу неговата светла личност? Пееш ли просташките песни за него? Оскверняваш ли неговата памет? Всичко това опира до възпитание. Този, който говори грозно за мъртвите хора и пее такива песни, е способен да оскверни техните гробове. Това е моето мнение... Кой друг освен някой мразещ Левски и Гунди в дъното на душата си ще тръгне да ги осквернява и да чупи символите на СК Левски? Някой иманяр ли? И двамата знаем чие дело е това...
Като изпочупиха армията чии фенове бяха? На ЦСКА ли? На Славия ли? На Локото ли? Айде стига...


Сега говориш под напора на емоциите.Не мога да отрека,че всичко е въпрос на възпитание,но сега си яхнал метлата,защото се отнася до Гунди!Това е фенщина.Имаше по фрапиращи случаи,в които държавата за пореден път показа безхаберието си.Може би си спомняш осквернените от турци гробове на български войници!Това е страшното,защото бе етнически акт,вандалите бяха заловени,но не и съдени!Идиоти има всякакви и навсякъде,но не мога да се съглася с логиката на посочените от теб примери.По тая логика вандалите,чупещи крушките на уличното осветъление пиромани ли са или кандидатстват за работа в Енерго? ;) В случая не мога да гадая кой е постъпил така,както не мога и да гадая чие дело бе гаврата преди около половин година на Народна армия!Има едно основно правило,завещано ни още от римското право.Всеки е невинен до доказване на противното!Нека бъде доказано,че това е акт на червени "ултраси",и аз ще бъда първия,който ще ги обругая!Пледирам преди това да се въздържаме от нагнетяване на обстановката и да не гадаем!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Мнениеот левскар07 » 11 дек 2009 21:50

Old_death написа:
от bigbonusprize на 11 Дек 2009 14:29

Ти като не харесваш фаворизирането на Гунди като човек и футболист, изричаш ли такива грозни думи срещу неговата светла личност? Пееш ли просташките песни за него? Оскверняваш ли неговата памет? Всичко това опира до възпитание. Този, който говори грозно за мъртвите хора и пее такива песни, е способен да оскверни техните гробове. Това е моето мнение... Кой друг освен някой мразещ Левски и Гунди в дъното на душата си ще тръгне да ги осквернява и да чупи символите на СК Левски? Някой иманяр ли? И двамата знаем чие дело е това...
Като изпочупиха армията чии фенове бяха? На ЦСКА ли? На Славия ли? На Локото ли? Айде стига...


Сега говориш под напора на емоциите.Не мога да отрека,че всичко е въпрос на възпитание,но сега си яхнал метлата,защото се отнася до Гунди!Това е фенщина.Имаше по фрапиращи случаи,в които държавата за пореден път показа безхаберието си.Може би си спомняш осквернените от турци гробове на български войници!Това е страшното,защото бе етнически акт,вандалите бяха заловени,но не и съдени!Идиоти има всякакви и навсякъде,но не мога да се съглася с логиката на посочените от теб примери.По тая логика вандалите,чупещи крушките на уличното осветъление пиромани ли са или кандидатстват за работа в Енерго? ;) В случая не мога да гадая кой е постъпил така,както не мога и да гадая чие дело бе гаврата преди около половин година на Народна армия!Има едно основно правило,завещано ни още от римското право.Всеки е невинен до доказване на противното!Нека бъде доказано,че това е акт на червени "ултраси",и аз ще бъда първия,който ще ги обругая!Пледирам преди това да се въздържаме от нагнетяване на обстановката и да не гадаем!

Не прави паралел между вандалщините през 90-те години /тогава потрошиха надгробните плочи и на дедите ми, и си имам обяснение за това - обвинявам други, не турците, с които си имахме комшулука/ и сега. Не прави паралел между чупенето на крушки /сигурен съм и ти си се опитвал като малък да го сториш, както всеки/ и това, което се върши /НЕ от малки/сега ПРЕЗ 2009 ГОДИНА!!!
Пиша факти, без "под напора на емоциите", красны.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Мнениеот _RoKi_ » 12 дек 2009 00:59

А бе нямам думи,то бива бива селения,ама те пък се усраха :evil:

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Мнениеот Old_death » 12 дек 2009 06:58

Не прави паралел между вандалщините през 90-те години /тогава потрошиха надгробните плочи и на дедите ми, и си имам обяснение за това - обвинявам други, не турците, с които си имахме комшулука/ и сега. Не прави паралел между чупенето на крушки /сигурен съм и ти си се опитвал като малък да го сториш, както всеки/ и това, което се върши /НЕ от малки/сега ПРЕЗ 2009 ГОДИНА!!!
Пиша факти, без "под напора на емоциите", красны.


Случая с потрошените гробове,за който говорих е от преди половин година,а не през 90-те.Не мога да разбера за какви факти говориш,след като все още няма официална версия за извършителите.От кога подозренията или мечтите се наричат факти?Никога не съм казвал че оправдавам тая гадория,но не желая под фенски напор да бъдат обвинявани фенове на любимия ми отбор за това безумие!Не напразно дадох за пример и скорошната вандалщина на Армията.Никой не е обвинил сините за това,защото все още няма,а няма и да има официално обвинен от властите за тая простотия.Нарочно наричам тоя вандалски акт простотия,защото ако някой чак толкова мрази отбора на Левски е по умно да взриви Герена,отколкото да се гаври с паметта на починалита хора,които и да са те!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Вандали вилнеят на "Герена" - разрушиха символа на Левски

Мнениеот левскар07 » 12 дек 2009 13:55

Old_death написа:
Не прави паралел между вандалщините през 90-те години /тогава потрошиха надгробните плочи и на дедите ми, и си имам обяснение за това - обвинявам други, не турците, с които си имахме комшулука/ и сега. Не прави паралел между чупенето на крушки /сигурен съм и ти си се опитвал като малък да го сториш, както всеки/ и това, което се върши /НЕ от малки/сега ПРЕЗ 2009 ГОДИНА!!!
Пиша факти, без "под напора на емоциите", красны.


Случая с потрошените гробове,за който говорих е от преди половин година,а не през 90-те.Не мога да разбера за какви факти говориш,след като все още няма официална версия за извършителите.От кога подозренията или мечтите се наричат факти?Никога не съм казвал че оправдавам тая гадория,но не желая под фенски напор да бъдат обвинявани фенове на любимия ми отбор за това безумие!Не напразно дадох за пример и скорошната вандалщина на Армията.Никой не е обвинил сините за това,защото все още няма,а няма и да има официално обвинен от властите за тая простотия.Нарочно наричам тоя вандалски акт простотия,защото ако някой чак толкова мрази отбора на Левски е по умно да взриви Герена,отколкото да се гаври с паметта на починалита хора,които и да са те!

Младежо, ти май първо пишеш, после четеш.
Къде прочете в коментара ми обвинения към определени фенове, били те и от любимият ти отбор. Нито "мечтая," нито "подозирам" в случая. Подчертах - "НЕ от малки". А че попадаш в тази категория, проблема не е мой.
П.П. Нямам все още способността да "говоря" по форумите.
Пък след време, кой знае. :cry:
Радвай се на снега и се освободи от обладалата те омраза.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта