Левски и ЦСКА бутат Литекс към титлата

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Левски и ЦСКА бутат Литекс към титлата

Мнениеот maldin1 » 08 дек 2009 11:14

metodito написа:Те Литекс се представят в Европа като "Левски" и ЦСКА. Искам да видя Пирин или Берое в Европа!
Забравяш опитът тук,който е много важен.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски и ЦСКА бутат Литекс към титлата

Мнениеот metodito » 08 дек 2009 11:21

maldin1 написа:
metodito написа:Те Литекс се представят в Европа като "Левски" и ЦСКА. Искам да видя Пирин или Берое в Европа!
Забравяш опитът тук,който е много важен.

Ама те играят всяка година все едно се изправят срещу Реал (Мадрид) - страхливо и пораженчески. А като бият се тупат в гърдите все едно не знам какво са направили. Петков тази година му се омотаха шайбите вместо да поведе отбора, а Бардон тичаше от левия до десния тъч. Единствено Миланов показа ниво в Европа за поредна година. Говоря за "Левски" понеже това е отборът, който ме интересува. Ето примерно Клуж надграждат. Да, най-вероятно няма да продължат, ама... БАТЕ също вече си личи опита им. От три години сини и червени се представят много зле. А Локо (София) и Черно море постигнаха впечатляващи резултати и показаха стабилна игра.
Малко съм по-емоционален, понеже тази вечер пак ще седя пред телевизора, ще цъкам с език и ще си казвам: "Бре, как играят хората, пък ние..."

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски и ЦСКА бутат Литекс към титлата

Мнениеот blue avalanche » 08 дек 2009 12:30

metodito написа:
maldin1 написа:
metodito написа:Те Литекс се представят в Европа като "Левски" и ЦСКА. Искам да видя Пирин или Берое в Европа!
Забравяш опитът тук,който е много важен.

Ама те играят всяка година все едно се изправят срещу Реал (Мадрид) - страхливо и пораженчески. А като бият се тупат в гърдите все едно не знам какво са направили. Петков тази година му се омотаха шайбите вместо да поведе отбора, а Бардон тичаше от левия до десния тъч. Единствено Миланов показа ниво в Европа за поредна година. Говоря за "Левски" понеже това е отборът, който ме интересува. Ето примерно Клуж надграждат. Да, най-вероятно няма да продължат, ама... БАТЕ също вече си личи опита им. От три години сини и червени се представят много зле. А Локо (София) и Черно море постигнаха впечатляващи резултати и показаха стабилна игра.
Малко съм по-емоционален, понеже тази вечер пак ще седя пред телевизора, ще цъкам с език и ще си казвам: "Бре, как играят хората, пък ние..."

Ако някой изиграе два мача("грубо" казано) в ЕКТ и се представи добре,това не значи,че е "добър" в Европа.Турция стана трета в Япония,а Корея-четвърта.Това прави ли ги "световни сили" във футбола?Просто искам да кажа,че няколко мача не са "представителна извадка" за силата на един отбор.А Ч.море доскоро играеше в Интертото,нали?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски и ЦСКА бутат Литекс към титлата

Мнениеот metodito » 08 дек 2009 14:20

Прав си. Така както и три години да се дънят в Европа не значи, че са злета. Но аз, човек, предпочитам сините да играят ведньж на три години, но да го правят както трябва. Не говоря за четвърт-финали, а за достойна игра. Като на Тимишоара например. Етърчетата например, не съм сигурен за всичките им евроучастия, но две се открояват: равенството с Кайзерслаутерн и достойното представяне и един мач от 1960г. срещу Интер, който след загуба в Милано с 3-0, тук завършват 0-0. А Интер тогава е съвсем различен отбор и не са като сега. Следващият път, когато Етър излезе в Европа няма да е неочаквано да затрудним някой голям. Докато ако в последните три години,, сините бяха срещнали някой наистина голям отбор (моите уважения към Виляреал, ама...), щях да съм сигурен , че щяха да паднат.

лъв
Мнения: 371
Регистриран на: 14 авг 2009 18:46
Контакти:

Re: Левски и ЦСКА бутат Литекс към титлата

Мнениеот лъв » 08 дек 2009 14:54

Прав е за всичко Наско! Само за Гонзо щом да не го съдим сега,да не го величаем и за победите!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски и ЦСКА бутат Литекс към титлата

Мнениеот blue avalanche » 08 дек 2009 21:08

metodito написа:Прав си. Така както и три години да се дънят в Европа не значи, че са злета. Но аз, човек, предпочитам сините да играят ведньж на три години, но да го правят както трябва. Не говоря за четвърт-финали, а за достойна игра. Като на Тимишоара например. Етърчетата например, не съм сигурен за всичките им евроучастия, но две се открояват: равенството с Кайзерслаутерн и достойното представяне и един мач от 1960г. срещу Интер, който след загуба в Милано с 3-0, тук завършват 0-0. А Интер тогава е съвсем различен отбор и не са като сега. Следващият път, когато Етър излезе в Европа няма да е неочаквано да затрудним някой голям. Докато ако в последните три години,, сините бяха срещнали някой наистина голям отбор (моите уважения към Виляреал, ама...), щях да съм сигурен , че щяха да паднат.

1.Ние силните отбори ги срещнахме в ШЛ и си паднахме.
2.За да стигнете до ЕКТ и да играете с отбори като К'терн,трябва да изнамерите футболисти от ранга на:
“Етър”: Моргун, Първанов, Червенков, Цветанов, Тр. Иванов, Георгиев, Попиванов (77 Гавалюгов), Димов, Петков (65 Кислов), Пр. Гетов, Витанов."
или подобни.

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: Левски и ЦСКА бутат Литекс към титлата

Мнениеот DukeUnv » 08 дек 2009 21:43

Левски вярвам, че още в началото на 2рия полусезон ще докаже, че сме излезли вече окончателно от кризата и ще се върнем в борбата за титлата! Според мен отново ще се решава в края на първенството между Левски и Цска.. :roll: Литекс.. незнам, аз повече си мисля, че след 2-3 кръг от втория полусезон ще приключат с добрата игра.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта