Кога за последен път сме зимували пети ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vesodoc
Мнения: 606
Регистриран на: 14 авг 2008 00:08
Контакти:

Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот vesodoc » 06 дек 2009 21:36

Моля, някой с по-дълга памет от моята да ми каже, наистина кога за последен път сме завършвали есенния полусезон на пето място в класирането ?
Аз не си спомням.
Не искам да нагнетявам напрежението.
Но все пак. Нека знаем.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот zlatan » 06 дек 2009 21:45

това да беше проблема,колега де да беше това най голямото зло ние сме в нокаут и ако брестник горе долу май ще ги бием то другия кръг за купата ще е МЪКААААААААААААААААААААААААААА.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот stannn » 06 дек 2009 21:52

Спокойно Златане. В момента всичките ни отбори са на едно ниво, а именно 5-та - 6-та девизия на Англия. Просто жалка картинка. Но почти всеки ден слушаме от тези от БФС-то, че първенството ни било добро, оспорвано. Дрън дрън ако питате мен. С всяка година новото пада.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

leo
Мнения: 6
Регистриран на: 15 авг 2008 17:20
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот leo » 06 дек 2009 22:07

Есента на 1985 след преименуването . Завършихме пети с 5 поб 5 равни и 5 загуби. Тогава бе една от най-срамните загуби на Герена - 6:3 от Ботев Враца.
Така, че много много да не се плюе, че това ни е най-лошата година.
Последна промяна от leo на 06 дек 2009 22:08, променено общо 1 път.

redkiko4
Мнения: 14
Регистриран на: 01 дек 2009 23:09
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот redkiko4 » 06 дек 2009 22:07

ами свикваите,и 5-и все е фаида

Потребителски аватар
Keanu^Reeves
Мнения: 245
Регистриран на: 03 окт 2008 01:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот Keanu^Reeves » 06 дек 2009 22:15

Добър Вечер на Колегата с късата ПАМЕТ!!! ЗА Щастие аз имам добра ПАМЕТ и си спомням отлично кога Левски зимува за последно на 5-то място!

Сезон 2003/2004: През Есента под ръководството на Георги Тодоров Левски прави куп слаби мачове и е уволнен в 7-ми кръг след равенството 0:0 с Черно Море на Герена и в 8-ми кръг Левски се явява без Старши-Треньор в Пловдив на Лаута, където ново-изгряващата Звезда Мартин Камбуров смазва с своите голове Левски и резултата набъбва до 3:0 за Локомотив(Плд) и накрая Георги Чиликов вкарва един почетен гол за крайното 3:1!!!! До края на Сезона отбора е воден от Георги Василев, но и това не помага на Левски след есенния дял на първенството да зимува на по-предно класиране от 5-тото място!

shammi
Мнения: 289
Регистриран на: 08 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот shammi » 07 дек 2009 09:30

Keanu^Reeves написа:Сезон 2003/2004: През Есента под ръководството на Георги Тодоров Левски прави куп слаби мачове и е уволнен в 7-ми кръг след равенството 0:0 с Черно Море на Герена и в 8-ми кръг Левски се явява без Старши-Треньор в Пловдив на Лаута, където ново-изгряващата Звезда Мартин Камбуров смазва с своите голове Левски и резултата набъбва до 3:0 за Локомотив(Плд) и накрая Георги Чиликов вкарва един почетен гол за крайното 3:1!!!! До края на Сезона отбора е воден от Георги Василев, но и това не помага на Левски след есенния дял на първенството да зимува на по-предно класиране от 5-тото място!


точно! За жалост гледаме този филм отново.....
Хаосът е в най - голямо изобилие там, където всеки се опитва да въведе ред....

Spasov_bg
Мнения: 156
Регистриран на: 13 окт 2009 09:10
Skype: mayakoleva
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот Spasov_bg » 07 дек 2009 10:38

Споко.Ще сме шампиони и тази година,сигурен съм.Пролетта сме 15 от 15 и с 71 точки сме първи.Това е.Затова сме оцелели през годините ,защото никога не сме губили доверието в любимия отбор.Само Левски

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот blue avalanche » 07 дек 2009 11:09

И феновете на Ливърпул сигурно се питат:кога за последен път станахме шампиони.А феновете на Челси сигурно се питат:кога най-накрая ще спечелим ШЛ.Това,което ги обединява,обаче е,че са там-на трибуните,всеки мач!Някой сигурно ще каже:ама отборите им се борят и играят всеки мач,всяка минута.Не е така.И Ливърпул,и Челси,и Барселона,и Реал М имат мачове,в които са играли слабо.Ама много слабо.феновете,обаче са там.Лошото е,че нашите футболисти започнаха да свикват с факта,че трибуните няма да се напълнят,а феновете започнаха да свикват с мисълта,че отбора,по една или друга причина,не заслужава пълни трибуни.И се завъртаме в омагьосания кръг.

Потребителски аватар
mig31bg
Мнения: 214
Регистриран на: 12 апр 2009 21:55
Контакти:

Re: Кога за последен път сме зимували пети ?

Мнениеот mig31bg » 07 дек 2009 12:49

Spasov_bg написа:Споко.Ще сме шампиони и тази година,сигурен съм.Пролетта сме 15 от 15 и с 71 точки сме първи.Това е.Затова сме оцелели през годините ,защото никога не сме губили доверието в любимия отбор.Само Левски



Пич на какви лекарства си ? Смени ги , замъгляват ти съзнанието .На пролет имате седем гостувания извън София и мач в " Надежда - Камбуров " и срещу ЦСКА . Реално не ви виждам по напред от 3-4 място .


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта