Г.Петков каза част от истината

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Г.Петков каза част от истината

Мнениеот caci » 06 дек 2009 19:24

По Ринг той каза,че някои от футболистите не издържали тренировките на Достанич.Явно затова и се получиха лошите резултати на Левски.Не може с лигльовци да искаш да направиш отбор за Европа.Такива аз не искам в Левски,такива които се задоволяват с мачлетата тук и единствената им мисъл най-вероятно е кога ще настане време за чалготека.Затова и сега при Гонзо няма никаква промяна в играта,няма и да има с "тези",които не са издържали тренировките.Това е едната част от истината.Другата? Другата,май никога няма да я разберем.Най-доброто в момента е,че полусезона свърши.По-лошото е,че идва нов и нищо няма да се подобри,а може и да се влоши.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Г.Петков каза част от истината

Мнениеот Кашчей » 06 дек 2009 19:40

Тренировки за физическа подготовка и издържливост се правят преди сезона.След началото му само се поддържа формата.Ако започнеш с километрични кросове по време на сезона.....рискуваш да останеш без футболисти.Тези тъпи контузии, които получават много от футболистите, без да са имали съприкосновение, обикновено са от неправилна подготовка, а не от ненапрягане по време на седмичните тренировки.Тогава повече трябва да се разучава тактика и заучени положения, а не да се трупа физическа издържливост.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Г.Петков каза част от истината

Мнениеот child in time » 06 дек 2009 19:43

Петков от години го казва но няма кой да го чуе (или не иска) ! За съжаление Вожда Бял Полуовес се крие в юртата винаги когато доиде " зимата" и на племето е нужно месо и жито!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: Г.Петков каза част от истината

Мнениеот caci » 06 дек 2009 19:43

Същото може да се получи и от недостатъчна и адекватна подготовка.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!


Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Г.Петков каза част от истината

Мнениеот zlatan » 06 дек 2009 20:22

до автора на темата-според теб защо Гонзо казва постоянно че притежава най добрите футболисти ,тях ли прикрива или нас феновете залъгва и още нещо кажи ми братле твоето мнение за гошо за мачовете ни в Европа.още от дебрецен та до залцбург.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Г.Петков каза част от истината

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 06 дек 2009 20:29

Кашчей написа:Тренировки за физическа подготовка и издържливост се правят преди сезона.След началото му само се поддържа формата.Ако започнеш с километрични кросове по време на сезона.....рискуваш да останеш без футболисти.Тези тъпи контузии, които получават много от футболистите, без да са имали съприкосновение, обикновено са от неправилна подготовка, а не от ненапрягане по време на седмичните тренировки.Тогава повече трябва да се разучава тактика и заучени положения, а не да се трупа физическа издържливост.


+ 1 :) Абсолютно вярно. За съжаление, непосредствено след края на мача в Будапеща, Тодор Батков заяви в интервю (цитирам по памет), че: "Играчите на "Левски" нямат физическа подготовка за Втора Бундеслига..... единственото изключение е Веско Минев......... тази игра се играе с тичане...". Явно Ратко Достанич е взел твърде присърце "напътствията" на боса и "резултатите" не закъсняха. Друг е въпросът, че освен умората у играчите, някои от тях откровено саботираха сърбина, за да се стигне до кошмарната серия на отбора (справка - едно интервю на Йовов).
А пък съвсем различна тема е, че добър европейски футбол не се прави само с желание и ентусиазъм (справка - последния мач с "Виляреал", имената Валверде, Сена, Роси, Нилмар, Пирес .....) :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: Г.Петков каза част от истината

Мнениеот caci » 06 дек 2009 20:46

от zlatan на 06 Дек 2009 19:22
до автора на темата-според теб защо Гонзо казва постоянно че притежава най добрите футболисти ,тях ли прикрива или нас феновете залъгва и още нещо кажи ми братле твоето мнение за гошо за мачовете ни в Европа.още от дебрецен та до залцбург.


Повтаря,че са най-добрите,защото ако каже това,което всички виждаме,ще се развали атмосферата в отбора,за да не им смачква самочувствието и да се получат още по-лоши резултати,както и да избегне настроения срещу него,както и от играчите,така и от Батков,трябва да се продадат все пак.
Колкото до Петков,мисля,че той изигра няколко много "притеснителни"мача.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

Потребителски аватар
petrof
Мнения: 1415
Регистриран на: 02 окт 2008 11:37
Skype: Да го духа София
Местоположение: ПЕРНИК СТАДИОН "МИНЬОР"
Контакти:

Re: Г.Петков каза част от истината

Мнениеот petrof » 06 дек 2009 20:46

zlatan написа:до автора на темата-според теб защо Гонзо казва постоянно че притежава най добрите футболисти ,тях ли прикрива или нас феновете залъгва и още нещо кажи ми братле твоето мнение за гошо за мачовете ни в Европа.още от дебрецен та до залцбург.

Не знам дали си вярвате, че имате най-добрите футболисти в България, но за мен това твърдение е абсолютно несериозно, даже смешно. С това твърдение много яко се самозалъгвате. Кой са тия най-добри футболисти искам да попитам??? :roll:
ПОДКРЕПЯЙ МЕСТНИЯ СИ ОТБОР! НЕ БЪДИ К*РВА!
Реконтра от Перник http://vbox7.com/play:ce211868

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Г.Петков каза част от истината

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 06 дек 2009 21:02

petrof написа:
zlatan написа:до автора на темата-според теб защо Гонзо казва постоянно че притежава най добрите футболисти ,тях ли прикрива или нас феновете залъгва и още нещо кажи ми братле твоето мнение за гошо за мачовете ни в Европа.още от дебрецен та до залцбург.

Не знам дали си вярвате, че имате най-добрите футболисти в България, но за мен това твърдение е абсолютно несериозно, даже смешно. С това твърдение много яко се самозалъгвате. Кой са тия най-добри футболисти искам да попитам??? :roll:


Вратар: Гошо Петков
Защитници: Живко Миланов, Рабех, Милиев, Топчо, Веско Минев
Халфове: Бардон, Тасевски, Гаджев, Сърмов
Нападатели: Зе, Жо, Еньо
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Muaddib, olimpi и 65 госта