Въпрос към всички Левскари

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот comandosa1 » 01 дек 2009 10:55

Аз смятам, че Левски трябва да се бори за титлата всяка година, немислимо е да се чака и да се "обиграва" състав.
Относно трансферите, само на Зе трансфера е необходим, другите 2 на Жо и Дарко ще отслабят значително отбора, ако ги продадат, дори да вземем Кривака трудно ще се преборим за титлата. Според мен трябва да се продадат Зе, Рабех, Бензукан, Симонович, Вагнер и Сърмов ако трябват пари.

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот nikoko » 01 дек 2009 11:04

Хмм, като гледам общото мнение е, че трябва да се играе за титла. И после какво пари за нови няма... ако се получи оферта за някой той веднага ще бъде продаден... и ще изпаднем в още по-голяма криза. Според мен е абсурдно да гоним титла без да имаме финанси. Какво става ако я спечелим? Ново разочарование в евротурнирите, защото, който и да ни се падне ще ни разкрие веднага и айде всичко наново, докога ще се въртим в такъв омагьосан кръг? Трябва перспектива, ако тия млади не стават, да се намерят други, очевидно е, че в следващите няколко години Левски, а и целия ни футбол трябва да мине на самоиздръжка, Левски трябва да се издържа от парите от Евротурнирите и от трансфери като този на Домо и Ричи, преди време, друг избор нямаме. Батков стана една година откакто мърмори, че иска да продаде отбора, ама има ли купувачи? Няма!
В момента в България пари за футбол няма никой!

furtive_templar
Мнения: 6
Регистриран на: 14 авг 2008 10:26
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот furtive_templar » 01 дек 2009 11:17

Да, да се гони титла този сезон определено е късно.
Макар че, зависи от това колко ще плати Бактов, може и да я вземем пак ние.
Литекс и ЦСКА се дънят все по-често и нищо чудно да ги достигнем.
Но определено не мисля, че това трябва да е приоритет.
Школата на Левски никога не е била по-силна от сега, и младите момчета трябва да се обиграят, както каза автора на темата. Наистина всички те имат добър потенциал да направят Левски отбор на европейско ниво. Просто им трябват игрови минути заедно. Дори и най-големите отбори имат кризи, нашата мина. Вече сякаш започнахме да напипваме правилният стил и начин на игра. Гонзо е достатъчно дълго в Левски, за да стане добър треньор и водач на отбора. Базата я имаме, сега остава само БаткоФФФ да не се меси на спортно-техническият колектив и догодина току-виж направим изненада в Европа.
Но аз определено съм ЗА да се дава повече доверие на младите момчета, които изгарят от желание да се доказват всеки мач. Все пак всеки започва кариера с надеждата да стигне до първия състав. А момчетата наистина имат нужните качества.
Трябва да махнем Йовов, вече не струва.
Трябва да бъде купен само един нов играч, и той да бъде ТАРАН. Това липсва на Левски след като ерата Гонзо отмина. Дано направят правилния избор, ако въобще ще се правят покупки. Дано Дарко остане .

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот metodito » 01 дек 2009 11:55

Аз пък съм сигурен, че тази година, ако през зимата не се правят сериозни промени сме или първи или втори. Вече сме четвърти, в понеделник ще сме се качили с още една позиция!
П.С. Какви са ви аргументите, че няма да сме първи или втори? Временното състояние (психическо и физическо) сочи, че ще подобряваме позициите си.

danchobara
Мнения: 148
Регистриран на: 14 яну 2009 12:58
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот danchobara » 01 дек 2009 12:18

Лично аз мисля,че трябва да се дава повече шанс на младите играчи от школата,защото винаги треньора да има равностойни играчи на скамейката,но и трябва да има и двама-трима класни играчи за да може младите да се учат от тях,а съм и сигурен че ще има отлични резултати в такъв случай.Само ЛЕВСКИ!!!

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот parvanoff » 01 дек 2009 12:20

metodito написа: Мъри се опита да направи нещо в тази посока, но мустакатия глупак не го остави. Както съм писал и преди, надявах се Мъри да е българския вариант на Ги Ру, ма не би. Когато футболисти и футболни функционери казват: "Мислим мач за мач", имат точно това предвид. Може би и заради това не се справяме с турнирите.
Та така, докато Батков е начело на отбора, не мисля, че ще се работи за повече от три месеца напред.

[offtopic]Тука мислим да те атакуваме по два параграфа, за което ще ме извиняваш, нали ;)
Първо стига обръщахте всяка тема към псуване по батков. Отдавна ви разбрахме мнението и просто затруднявате четенето с толкова много офтопик във всяка тема. Псувайте си го, но ще ви замолим да е на оффтопик-заради всички, които им писна да четат във всяка тема едно и също. Има си теми за тодор-ако ви е възможно попсувайте си там на воля ;)
Второ-незнам кой друг отбор в България даде такъв огромен кредит на доверие към някой треньор, така както батков даде на Мъри. Или може би забрави беверен, публикум, а след това и тампере и огромната разлика в първенството. Забрави и мнението на огромна част от феновете, че не е трябвало да се задържат играчи, които се били изчерпали за отбора т.е. бил ги задържал прекалено дълго-ти па сега отбратното-не ги бил задържал ;) Човека реши да си запази обиграният отбор, но не сполучи-въпрос на късмет и т.н. Но не ги е продал за самата продажба, както стана вече след тоталниО крах-относително казано...[/offtopic]
Относно темата. Естествено, че Левски ще се бори винаги за победа, за титла и купа, което според мен не трябва да е с цената на всичко, но не пречи да си се борим, а не да отписваме нещо предварително. Юношеската ни школа е една от най-добрите, ако не и най-добрата в България-не напоследък, а от много години-най-вече като условия за работа... Юноши се обиграват, колкото позволява едно нормално обиграване, а не с цената на всичко. Пускат се и напоследък и преди това по 1-2 човека и все някой си пробива път до титуляр в първия състав. Това не може да стане с всички-поне аз не познавам отбор в световен мащаб, който да играе само със собствени юноши, дори и билбао. Пробиват заслужилите. Пускаха се и Цачев и иса и т.н. Според мен по-малко шанс, отколкото заслужават се даде само на Цачев и Балтанов, но споменах, че това си е мое мнение-аз не съм специалист. От друга страна прекалено много шанс се дава на огнянов, който според мен не го е оправдал грам. В крайна сметка си има и дубъли, където също се обиграват-нали и това им беше идеята на тия дубъли. Ясно е, че немаме сили за огромни трансфери-бъдещето е скаутска мрежа за таланти на по 10-15 години /от Африка и Южна Америка основно, където си е люпилня на таланти/, които да се доразвиват в България. Шансовете за печалба от турнирите за мен са си чисто тото.
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот blue avalanche » 01 дек 2009 12:33

Нека не се заблуждаваме не ни е мястото в ШЛ,за ЛЕ,така както гледам,много трудна работа.Така,че да си взимаме титлата и купата тука,ако можем,пък в Европа-както дойде!

Потребителски аватар
lakito7
Мнения: 838
Регистриран на: 22 дек 2008 08:04
Местоположение: Пловдив

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот lakito7 » 01 дек 2009 12:53

Разбира се,че дори и с младите да се играе в повечето мачове,трябва да се гони титлата,иначе как другата година ще са готови за това,ако отначало са започнали с "каквото стане сега,ние се обиграваме".Но без класни играчи от чужбина няма да стане,ако се продадат Жо и Дарко.Задължително таран от чужбина,тук няма класен такъв и обиграване на младите,отначало за по половин час и който покаже,че има качаства,да играе и цял мач.
България е нашата родина,
Апостолa е нашия баща,
"Георги Аспарухов" е стадиона,
a Левски е в нашите сърца!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lakito7

Потребителски аватар
Never_Mind
Мнения: 395
Регистриран на: 26 ное 2008 14:31
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот Never_Mind » 01 дек 2009 13:18

Може би проблема е не дали ще се борим за титла или ще обиграваме...то просто няма материал за обиграване. Може би само Цачев ми хваща окото. Съгласете се, че не е нормално да се контузи Миланов (примерно)... и в школата от подрастващите да няма читав десен бек. Хайде....плеймейкър - ок, дефанзивен боец - пак се съгласих, но да не можем да произведем бек с добър десен крак....извинявам се. След като направихме голямата глупост да направим Сърмов от АМЦ на ДМ, поне да вземем да преквалифицираме някой,та да имаме читави бекове. Защото знаете какво става, когато се изправим срещу отбор с бързи крила....почваме да треперим на всяко центриране...
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/440/4592440U.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://images.icnetwork.co.uk/upl/ealinggazette/sep2008/3/9/7A187447-ACE7-BA6C-3DE786A0320F8078.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
YoTheReal
Мнения: 428
Регистриран на: 18 май 2009 16:25
Skype: y0_the_real
Контакти:

Re: Въпрос към всички Левскари

Мнениеот YoTheReal » 01 дек 2009 13:24

Ами аз се надявам и на двете. 3-ма добри играчи през зимата + още 2-ма лятото = титла и шанс за ШЛ. Мисля, че първо трябва да се насочим към титлата, защото ще имаме достатъчно време и за отбор за евротурнирите.
storm написа:
Доктор Хаус написа:Тиеро и Грило какви играят? :roll:

контузени


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта