Да подкрепим Жоро Христов.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот Живко6461 » 30 ное 2009 12:07

Аз съм за Георги Христов. Наистина е в слаб период. Но според мен има чисто футболни качества. И е интелигентно момче. Нека постои резерва, но да не се бърза с изгонването му. Това е най-лесно. А след това... Най-лесно е да докараме нови ОртегИ и...
Между другото нека си спомним началото на доста футболисти, станали любимци. Например Божидар Искренов.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 ное 2009 12:08

Spasov_bg написа:Ако нямаш надежди за какво да живееш.Жоро ще тръгне сигурен съм,момчето е играло 85 минути с контузия,но не се оплака,а си доигра мача вкара гол.Има желанието да промени нещата сега му трябва време само.


+ 1 :) Колкото и да ме е яд на безкрайните му пропуски, трябва да призная, че играе с желание. Да заместиш изведнъж Гонзо не е толкова лесно, явно момчето е с по-лабилна психика. Смятам, че идеята да играе като втори централен нападател е много добра - зад един борец и перде, какъвто е Еньо, Жоро Христов ще се чувства много по-комфортно. Според мен трябва да му се даде шанс, мисля че е добро момче и не е лигльо.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

juventinec76
Мнения: 26
Регистриран на: 15 сеп 2009 12:20
Skype: bochko76
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот juventinec76 » 30 ное 2009 12:08

Жоро Христов е голям талант,само дето Достанич със своята некадърност за малко да го провали,бях писал преди моето скромно мнение,същото важи и за бразилците и за Сърмов! Виждаме сега как игрят тези момчета ,честно да призная отдавна Левски не играл така добре ,поне по мое виждане. Отбора атакува с минимум 5 човка и се брани с 11,подават си бързо топката и колективно я отнемат когато не е тяхно владение! А преди -центарелен нападетел сам,крилата на тъча и заритване -каквото стане,не Христов и Ибрахимович няма да се справи!
Едно голямо БРАВО на Гонзо и Здравков! Всички Левскари заедно на мача в сряда! Да подкрепим отбора и треньорския тандем!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 ное 2009 12:13

Не е лош играч....ама като че ли, не е за стила на Левски !
Да стана голмайстор в Ботев.....ама Ботев тогава играеше на контри......а към цетър-нападателя на Ботев, внманието на съперниците едали е такова....каквото, е към нападател със син екип !
За това Христов изпитва трудности.....тук му "висят" на врата поне двама бранители.....и Левски не играе на контри !
Ето защо, ако Христов премине в отбор.....примерно като Мездра....или да се върне отново в Ботев.....той отново ще бележи често !
Но основното е, че явно като тип игра.....не става за Левски ! Което в никакъв случай не го прави слаб играч !
Иначе, съм абсолютно против да се плюе по играч на Левски.....да и аз съм си го позволявал, под влияние на емоции.....но после съм съжелявал.
Все пак, този играч е дошъл в Левски за да играе за отбора.....за да помага на отбора да печели......е не се получава, но е грешно да се смята, че е дошъл да вреди !
П.П. Като вземем на предвид пропуските на Жоро......сериозно се запитвам, защо нашите продадоха Жеан Карлос ?
И той пропускаше.....ама в сръвнение с Христов.....изглежда като Меси.... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот pasaden » 30 ное 2009 12:18

Левски София написа:
Cesc Fabregas написа:Всички тези са дали много на отборите си, или са съвсем от скоро в клубовете си...
Жоро Христов е вкарал 2(два) важни гола за година и половина...какво да говорим повече? В колко мача тоя некадърник ни закопа, тогава всички дружно пищяхте, да се маха, веднага, не знам какво. Сега вкара един гол на супер-силата Монтана, и пак надежди...


Жоро Христов да се връща от там къде е дошъл! Иван Цачев е 100 пъти по-добър вариант от него!



Мерси , ама не го щем.
100 години символ на Пловдив

pepsi
Мнения: 77
Регистриран на: 21 юни 2009 21:11
Skype: petkata953
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот pepsi » 30 ное 2009 12:31

И аз подкрепям Жоро. Уеден съм че е в сърцето си Левскар.Да не стане така след време да съжаляваме че играе в друг отбор срещу нас.Ще дойдат и неговите силни игри за нашия отбор.Да го поткрепим и то от сърце.

vokoshog
Мнения: 44
Регистриран на: 26 ное 2009 01:16
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот vokoshog » 30 ное 2009 12:33

Стига с тоя Жоро Христов. Дадени му бяха супер много шансове. Сега един гол и пак Жоро Христов та Жоро Христов

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот unist_gp » 30 ное 2009 12:45

според мен Георги Христов и Даксон да силва са най-добрите играчи в Българското първенство. Нека момчетата да получат заслуженото уважение (за разлика от дървета набедени за футболисти като Данчо тъча, Здравко лазаров, цялата защита, средна линия и нападатели на Литекс и най-измисленият играч на А Група - Мартин Камбуров)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот blue avalanche » 30 ное 2009 12:53

Не съм адвокат на Г.Христов,но искам да попитам критиците му:колко време в Байер Л търпяха "дървото" Бербатов,докато започне да вкарва?Иначе другите компоненти от играта Жоро си ги има:борбеност ,комбинативност,скорост.Ако,все още някой си спомня,той в Ботев не беше център-нападател,а 11 номер(бърз,лек нападател,какъвто беше Пантелич в Левски).Може би това е точното му място.Мое предположение,разбира се.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот ehh » 30 ное 2009 13:15

Какво да му подкрепяме? Ще каже човек, че е от два месеца на Герена и още не може да свикне с обстановката. Нека сега, след един гол срещу Монтана, да не забравяме и всичко остнали мачове, в които провали Левски и заслужено сега е резерва.
Между другото, отборът играе доста по-добре без него, Йовов и Петков.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, pepo и 143 госта