Да подкрепим Жоро Христов.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Oskron
Мнения: 510
Регистриран на: 28 окт 2008 19:55
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот Oskron » 30 ное 2009 10:58

iohan.law написа:Аз също мисля, че Жоро има качества и просто му трябва малко повече време и сигурност. Затова трябва да го подкрепим. Не съм съгласен, че трябва да бъде освиркван за пропуските - вижте снощи К.Р.9, Бензема, Меси, Анри и т.н. ... /нарочно пропускам Раул/, това не означава, че не са големи играчи. С теб сме Жоро!!!


Ама че сравнение .... всеки от тия дето си ги изброил са вкарали по стотина гола досега в кариерата си и вкарват редовно, а пропуските им са нещо сравнително рядко, докато при Гошо Христов е обратното пропуските му са нещо нормално, а головете му голяма рядкост.

Гошо Христов е на вече почти на 25 години и на тази възраст един футболист трябва отдавна да е изграден и научен на всички тънкости. Има качества, но има и елементи в които хич го няма, да не говорим за психика, ако беше на 20 години щях да съм за това да му се даде още шанс, но мисля че неговото време е изтекло, той е безперспективен футболист и мястото му не е в Левски или поне не като титуляр.

Потребителски аватар
LUDAKIS
Мнения: 915
Регистриран на: 19 ное 2008 21:03
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот LUDAKIS » 30 ное 2009 11:09

съгласен .. поне до края на годината и тогава ше се реши какво ще се прави с него все пак се връща Цачев :)
Изображение

Потребителски аватар
optimista
Мнения: 293
Регистриран на: 29 май 2009 14:07
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот optimista » 30 ное 2009 11:23

пичове от Ботев Пловдив съм , за жоро христов мога да кажа че в нашия клуб стана голмайстор защото целия отбор играеше за него, а се чудя защо не се разчита на Цачев и Иса, като според мен Иса е по добър нападател от Цачев, вместо това взехте ортега, който според мен не става и за отбор от Б група

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот ЕМИЛ » 30 ное 2009 11:25

optimista написа:пичове от Ботев Пловдив съм , за жоро христов мога да кажа че в нашия клуб стана голмайстор защото целия отбор играеше за него, а се чудя защо не се разчита на Цачев и Иса, като според мен Иса е по добър нападател от Цачев, вместо това взехте ортега, който според мен не става и за отбор от Б група

Не се чуди.Просто треньорите ги е страх да залагат на юноши.Затова дадоха Цачев и Иса под наем.

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот Cesc Fabregas » 30 ное 2009 11:26

optimista написа:пичове от Ботев Пловдив съм , за жоро христов мога да кажа че в нашия клуб стана голмайстор защото целия отбор играеше за него, а се чудя защо не се разчита на Цачев и Иса, като според мен Иса е по добър нападател от Цачев, вместо това взехте ортега, който според мен не става и за отбор от Б група

И аз съм чувал същото за Христов от други фенове на Ботев ;) Тук обаче няма кой да играе само за него, целите за момента са различни ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот ЕМИЛ » 30 ное 2009 11:29

Cesc Fabregas написа:И аз съм чувал същото за Христов от други фенове на Ботев ;) Тук обаче няма кой да играе само за него, целите за момента са различни ;)

Напротив.Целите са си същите-титла и купа.Просто в Левски всички играят за отбора,а не отбора за един играч.

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот noo » 30 ное 2009 11:32

Много се надяваме на Цачев, ама той нещо в последно време забуксува. Няма гол от незнам кога си. За това да не бързаме много с изгонването на Христов.

Потребителски аватар
nautilus
Мнения: 79
Регистриран на: 26 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот nautilus » 30 ное 2009 11:50

Има качества, но нещо се гипсира. Като му се дава шанс да вкарва иначе...

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот comandosa1 » 30 ное 2009 11:55

Да подкрепим Пеньо в тежките зимни дни, да съберем пари за кашонче "Пронто"- за дърво и да го дарим, заедно с пожелания да се пази от дървояди.

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да подкрепим Жоро Христов.

Мнениеот POPCORN » 30 ное 2009 12:02

Spasov_bg написа:По мой спомени вкара важен гол на Баку.Дано да вкара на ЦСКА,да те видя дали така ше пишеш после.

той вече вкара веднъж на ЦСКА :lol: :lol:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, k20dan4o, mikata и 59 госта