Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 ное 2009 20:02

donpacko написа:Твърдо съм против Илиан Илиев,за мене най удачния вариянт е Ники Илиев вече няколко пъти съм писал за него във форума,как Батков не се сети за него единствения българин завършил до сега италианската треньрска школа във Куверчано.Много ще кажат нямал опит не е водил отбор така е.Покажете ми Илиан Илиев какво е постигнал със средни отбори не го бройте видяхме миналата година ОВЧИЯ какво направи тръгна да ми води ЛЕВСКИ като КАЛИАКРА.
Това е мое мнение.


За съжеление, варианта Ники Илиев.....е малко възможен......поне докато начело на клуба е Батков !
Иначе и аз одобрявам тази идея.....обаче Илиев доста жестоко плюе Батков....така, че едвали "адвоката" ще се обърне точно към него.....а и едвали и самият Илиев би работил с Батков !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот ZARAA » 29 ное 2009 20:06

sin4ec написа:
ZARAA написа:Мястото на Илиев е в Стара Загора!Жалко само че май няма да е още за дълго..

Между другото единият ми корен е от Заара,та съм малко пристрастен,когато коментирам Берое.Би ли ни обяснил какви всъщност са проблемите в този клуб,защо се коментира,че нямало да го има и тем подобни?Финанси ли,нещо друго ли има,зашото отборът не върви зле,не ми е много ясно?

Проблема е финансов,преди около 2 месеца се оттегли основния инвеститор и сега отбора го кара на мускули,няколко фирми дават пари,но те са крайно недостатъчни,търси се нов собственик и така..Иначе отбора не е правил толкова силен сезон от доста години насам,ще е жалко да се затрие така..Ще продадем сигурно 2-3 основни футболисти,към Иво Иванов,който дебютира вече и в националния има интерес от Черноморец,ръководството ни иска 300 000 евро за него,но тези пари ще закърпят временно положението,друг е въпроса че общината ако реши може да издържа отбора без проблеми,как общини като Сливен,Монтана и Своге могат да го правят,да не би да са по-богати от нашата?

Потребителски аватар
зелена_ракия
Мнения: 112
Регистриран на: 07 ное 2009 19:56
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот зелена_ракия » 29 ное 2009 20:12

ИЛИЕВ: АЗ НЕ СЪМ ЛЕВСКАР
И цяла Стара Загора приветства това! Илиев направи отбор от момчета продукт на школата на Берое и българи. У грандовете българите са дефицит, а ДЮШ няма, или е жестоко корумпирана...
Футболната мафия с надпис "БФС" е като дупенце-дясната буза е синя, лявата червена...
А по средата са резултатите, когато се свърже нашия с европейския футбол.

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот donpacko » 29 ное 2009 20:23

Живко6461 написа:
donpacko написа:Твърдо съм против Илиан Илиев,за мене най удачния вариянт е Ники Илиев вече няколко пъти съм писал за него във форума,как Батков не се сети за него единствения българин завършил до сега италианската треньрска школа във Куверчано.Много ще кажат нямал опит не е водил отбор така е.Покажете ми Илиан Илиев какво е постигнал със средни отбори не го бройте видяхме миналата година ОВЧИЯ какво направи тръгна да ми води ЛЕВСКИ като КАЛИАКРА.
Това е мое мнение.

Би ли ми казал с какво се занимава Николай Илиев? Освен телевизионни коментари. Задавам си въпроса защо не упражнява треньорска професия?

Правилно и аз съм си го задвал добре че ме попита сега говорих със един познат който ми каза,че Ники Илиев не може да е треньор зарди сърцето си слабо му било и не трябвало да се нерви затова само ще го гледаме как коментира наистина много жалко.Дано моя приятел да бърка ама както каза бил го лгледал като Ники Илиев го е казал по някоя телевизия.

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот blue magic » 29 ное 2009 20:35

Гледах запис след мача ЛЕВСКИ-Берое и на въпроса "Как се чувстваш след този мач, ти все пак си левскар", той отговори - цитирам по памет " Не, аз не съм левскар, аз съм от Черно море, юноша съм им" или нещо подобно.
Е не ми стана приятно!
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот sin4ec » 29 ное 2009 20:37

ZARAA написа:
sin4ec написа:
ZARAA написа:Мястото на Илиев е в Стара Загора!Жалко само че май няма да е още за дълго..

Между другото единият ми корен е от Заара,та съм малко пристрастен,когато коментирам Берое.Би ли ни обяснил какви всъщност са проблемите в този клуб,защо се коментира,че нямало да го има и тем подобни?Финанси ли,нещо друго ли има,зашото отборът не върви зле,не ми е много ясно?

Проблема е финансов,преди около 2 месеца се оттегли основния инвеститор и сега отбора го кара на мускули,няколко фирми дават пари,но те са крайно недостатъчни,търси се нов собственик и така..Иначе отбора не е правил толкова силен сезон от доста години насам,ще е жалко да се затрие така..Ще продадем сигурно 2-3 основни футболисти,към Иво Иванов,който дебютира вече и в националния има интерес от Черноморец,ръководството ни иска 300 000 евро за него,но тези пари ще закърпят временно положението,друг е въпроса че общината ако реши може да издържа отбора без проблеми,как общини като Сливен,Монтана и Своге могат да го правят,да не би да са по-богати от нашата?

Мда,това е лошо...Интересно,че гореспоменатите отбори са аутсайдери,пък Берое върви добре.Знам,че още като ни бихте на Герена,не бяха взимали заплати,а те нещата са дебели.Дано се оправите,желая ви успех!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
levski55
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2009 11:56
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот levski55 » 29 ное 2009 21:18

ами според мен Гонзо с Илиян Илиев е добър вариант

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот blue avalanche » 29 ное 2009 22:24

blue magic написа:Гледах запис след мача ЛЕВСКИ-Берое и на въпроса "Как се чувстваш след този мач, ти все пак си левскар", той отговори - цитирам по памет " Не, аз не съм левскар, аз съм от Черно море, юноша съм им" или нещо подобно.
Е не ми стана приятно!

Това,което е искал да каже Илиев е,че не е юноша на Левски,което,разбира се,не значи,че,ако го назначат на работа на Герена,няма да си върши работата професионално,така,както си я върши в Берое.С което не твърдя,че това е точния човек за Левски.Просто пояснение.Може би журналиста е имал предвид,дали е левскар по душа.Не са се разбрали.

Бираманиак
Мнения: 79
Регистриран на: 25 ное 2009 12:49
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот Бираманиак » 29 ное 2009 22:51

Ники Илиев е прекалено интелигентен за да поеме Левски докато батков е собственик на клуба. В момента Гонзо се справя повече от добре и с една добра селекция и подготовка може да ни направи шампиони. Според мен Гонзо е оптималния вариянт с този собственик.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 ное 2009 12:42

зелена_ракия написа:ИЛИЕВ: АЗ НЕ СЪМ ЛЕВСКАР
И цяла Стара Загора приветства това! Илиев направи отбор от момчета продукт на школата на Берое и българи. У грандовете българите са дефицит, а ДЮШ няма, или е жестоко корумпирана...


Ако за теб "Ботев" и "Черноморец" са грандове, съм съгласен за дефицита на българи :mrgreen: Иначе конкретно в "Левски" (другият отбор не ме вълнува) съставът е баласиран, както е навсякъде по света. Извън България съм за "Реал" Мадрид и "Байерн". Да не би техните състави да са само от испанци или германци? :mrgreen: За ДЮШ пък си съвсем в грешка - децата и юношите на "Левски" стават много често шампиони на България в различните възрастови групи, а от играчите - бивши юноши на "Левски", дадени под наем или преминали в други отбори може да се направи още един съвсем боеспособен тим :) Конкретно за Илиев: Насила хубост не става, нека си седи в Стара Загора, пък и честно казано, не знам някой да го е повикал за треньор на "Левски", ако не се броят някои мнения на форумци и журналистически фантазии :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 80 госта