Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот Живко6461 » 30 ное 2009 14:30

donpacko написа:
Живко6461 написа:
donpacko написа:Твърдо съм против Илиан Илиев,за мене най удачния вариянт е Ники Илиев вече няколко пъти съм писал за него във форума,как Батков не се сети за него единствения българин завършил до сега италианската треньрска школа във Куверчано.Много ще кажат нямал опит не е водил отбор така е.Покажете ми Илиан Илиев какво е постигнал със средни отбори не го бройте видяхме миналата година ОВЧИЯ какво направи тръгна да ми води ЛЕВСКИ като КАЛИАКРА.
Това е мое мнение.

Би ли ми казал с какво се занимава Николай Илиев? Освен телевизионни коментари. Задавам си въпроса защо не упражнява треньорска професия?

Правилно и аз съм си го задвал добре че ме попита сега говорих със един познат който ми каза,че Ники Илиев не може да е треньор зарди сърцето си слабо му било и не трябвало да се нерви затова само ще го гледаме как коментира наистина много жалко.Дано моя приятел да бърка ама както каза бил го лгледал като Ники Илиев го е казал по някоя телевизия.

Благодаря! От сърце желая здраве, щастие и успехи на Ники Илиев!

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: Гонзо,Илиан илиев,Н.Тодоров,Гошо гинчев.

Мнениеот plamak » 30 ное 2009 21:14

Не знам кога, но съм убеден,че Илиан Илиев ще бъде треньор на Левски. За мен той разбира играта и продължава да трупа опит и да се учи. Браво за победата му срещу Литекс.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: staria и 28 госта