Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Толкова ли е трудно питам?

Мнениеот POPCORN » 03 дек 2009 08:48

Най ме кефи като всички казват, че Левски са играли много добре!Това им беше най-слабият мач в Лига Европа!До първите 15 мин играха добре после като им вкараха гола отпаднаха.Второто поувреме Левски така и не стигна до вратата на Вилерял, за какъв добър футбол говориме!Време е да се стегнеме и да си казваме истините в очите а не да лъжеме като цигани, като Гонзо и Любо след Черно Море!Левски поне другите мачове имаше по3-4 полужения за гол, вчера нямаше нито едно полужение за гол!За какъв добър футбол говориме!Незнам с тия където ръководят футбола ни и тренерите на отборите няма постигнеме нищо.Цялата ни работа е такава :!: :!:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот bigbonusprize » 03 дек 2009 10:09

Много недакеватна смяна на Гонзо. Вместо да пробваме при 0:1 да играем с Еньо напред и Жоро Христов зад него, той запази тактическата постройка. Най-тъпото беше, че остави Саша Симонович цял мач. Много е слаб тоя сърбин. Едно време беше креативен халф, сега освен да задържа топката и да симулира друго не го видях да прави. До кога ще играем с една и съща схема (още от времето на Мъри)?
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 дек 2009 10:57

bigbonusprize написа:Много недакеватна смяна на Гонзо. Вместо да пробваме при 0:1 да играем с Еньо напред и Жоро Христов зад него, той запази тактическата постройка. Най-тъпото беше, че остави Саша Симонович цял мач. Много е слаб тоя сърбин. Едно време беше креативен халф, сега освен да задържа топката и да симулира друго не го видях да прави. До кога ще играем с една и съща схема (още от времето на Мъри)?


Mного вярно си го написал....Гонзо обърка някои неща доста сериозно в този мач !
Това обаче не е защото е слаб.....а елементарна липса на опит в такива мачове.
За мен най голямата грешка беше пускането на Симонович.....този нямаше вярно отиграване.....безмислено задържаше топката при контра-атака.....оп гршка.....не я задържаше, а направо си я губеше ! Въобще безумно слаб е Саша....незнам защо го мъчат.....или по скоро - незнам защо той се мъчи.....свършил е за голям футбол !
За схемата......наистина, при 0:1 беше задължително да пробваме с двама чисти нападателя......но пък тези принудителни контузии......можеби бяха причина, да не промени нещо в атакуващ план.
И пак за схемата.....реално този начин на игра се изчерпа !
Дори и в България се мъчим с нея.......а в Европа изглеждаме направо жалко !
Но има нещо друго.....ние играем 4-2-3-1 - незнам защо някои я бъркат с 4-3-3 ? !
При сегашната ни схема.....в българското първенство наделяваме само заради качеството на играчите ни.....ама в Европа, като ни затворят крилата....и една елементарна преса като снощи......и нещата стават плачевни !
Според мен Еньо и Христов биха били добра двойка.....но трябва прктика......трябва сработка, и разбира се, различна схема и начин на игра.
Не е лошо да се помисли за такъв вриант през зимната подготовка.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот bigbonusprize » 03 дек 2009 11:07

Ами да. Абсолютно съм съгласен с теб. Още Мъри играеше с двама дефанзивни халфа (нямаше значение от противника) две крила и атакуващ халф. Единствено това ме дразнеше при неговият престой. Няма значение Барса или Беласица винаги с двама дефанзивни....
Вместо да продаваме Жоро, по добре да ги сработим с Еньо. Откакто сме го взели не си спомням да сме го пробвали като втори нападател... Ами ако това е точното място за него? Просто няма как да разберем...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот ehh » 03 дек 2009 11:54

Много съм разочарован. Ето защо ни наричат евроидиоти. Пълна аматьорщина. От играта - до подготовката за даден мач и възстановяване, грешни треньорски решения.
Мудно движене на топката, стотици безсмислени подавания, заспиване на статичните положения, за които може би сто пъти е говорено. Неадекватно излизане като титуляр на един футболист, който ни скъса толкова много пъти нервите през този сезон и който провали толкова много мачове. И заради, който, някои тук ми пишат цели фермани, видиш ли, как не бил перде и затова не можел да успее. Дрън-дрън. Омръзна ми от меки мнения.
Пускане на невъзстановени играчи, които се контузват още след 20 мин игра и оттам се обърква тактиката. Как са възстановявани тези играчи? Кой се грижи за тяхното възстановяване и е дал решение, че може да играе в този мач?
Биха ни ходом. Направо ме боли от развалината, в която се е превърнал Левски. А само преди няколко сезона Левски беше здраво изграден състав, който можеше да побеждава поне отборите от средно ниво.
Най-лошото е, че на нашите футболисти им стана като запазена марка интервютата, с които се оправдават. Направо ми се повръща от едни и същи тъпи думи. Даже не съм ги и чел и слушал този път. Повтарят ми едни и същи неща. И когато вчера една репортерка съвсем резонно каза на един, който играе ролята на треньор, че Левски не е за Европа с такова представяне, той се обиди?! Че и се обижда?! На какво основание, кое не е истина? Какво като си бил на ходом два отбора в България?
Не знам, къде е изхода от всичко това. Прекалено много хора има в Левски, които дават акъл. Трябва да се сменят поне половината футболисти от Левски, защото на тези тук психиката им е затормозена. За останалите трябва да дойде някой треньор-психолог с авторитет, който е успял с нещо. Който има някакви успехи. Който да ги надъха, че те могат, а не който да изпада в амок край тъчлинията на напечени мачове.
С две думи - трябва ни човек с европейско мислене. Човек, който да дойде със свой екип.
И най-накрая, т.нар. Батков да реши, какво ще прави отбора. Ако искаш успехи и големи цели, то тогава изкарай най-накрая отбора на пазара, сложи му една по-реална цена и да видим, какво ще стане. Ако никой не иска да ни купи - тогава свиваме тотално бюджета, развиваме си школите, разделяме се с половината играчи и си играем до там, докъдето ни стигат силите. Омръзна ми от половинчати неща - хем нямаме пари за нещо сериозно, хем се опитваме да влизаме в ШЛ и да играем срещу сериозни еврпейски отбори.
Това е.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот bigbonusprize » 03 дек 2009 12:11

Това с контузиите е резултат от "перфектната" предсезонна подготовка на отбора. Не можем и да не отбележим Ратко, който по средата на сезона реши да оправя физическата подготовка, резултата от което виждаме...
Иначе си прав. В момента няма никаква упревленческа мисъл в Левски. Дано ни продаде тоя мустакатия, че само така виждам реален изход от кризата. В момента властва една шуробаджанащина в школата... Жалко наистина.
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Бираманиак
Мнения: 79
Регистриран на: 25 ное 2009 12:49
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот Бираманиак » 03 дек 2009 12:31

Всичко това ,което пиша е когато играем с Виляреал.След 2 дни със Сливен картинката ще е друга,но пропастта разделяща ни от Европа е на всички нива.Сбъркано е израстването на играчите още от детско-юношеската школа.Начинът им на мислене на терена е от по-миналия век.


Гледах мача с баща си по тв и говорихме точно това което си написал. Нещата са много зле. Спешно ни трябват специалисти от Западна Европа иначе няма оправия. Потретям се вече, но за съжеление това няма как да стане с този собственик. В пълна безизходица сме. В момента единствено можем да вържем някак сезона, но на есен старата песен на нов глас. Въртим се в омагьосан кръг.

pepsi
Мнения: 77
Регистриран на: 21 юни 2009 21:11
Skype: petkata953
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот pepsi » 03 дек 2009 13:08

По мое мнение в Испания и в Австрия отбора ни игра на високо ниво и можем да кажем, че ни липсваше шанс за гол.Но снощи играхме много плахо да не кажа слабо.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 дек 2009 13:17

ehh написа:Много съм разочарован. Ето защо ни наричат евроидиоти. Пълна аматьорщина. От играта - до подготовката за даден мач и възстановяване, грешни треньорски решения.
Мудно движене на топката, стотици безсмислени подавания, заспиване на статичните положения, за които може би сто пъти е говорено. Неадекватно излизане като титуляр на един футболист, който ни скъса толкова много пъти нервите през този сезон и който провали толкова много мачове. И заради, който, някои тук ми пишат цели фермани, видиш ли, как не бил перде и затова не можел да успее. Дрън-дрън. Омръзна ми от меки мнения.
Пускане на невъзстановени играчи, които се контузват още след 20 мин игра и оттам се обърква тактиката. Как са възстановявани тези играчи? Кой се грижи за тяхното възстановяване и е дал решение, че може да играе в този мач?
Биха ни ходом. Направо ме боли от развалината, в която се е превърнал Левски. А само преди няколко сезона Левски беше здраво изграден състав, който можеше да побеждава поне отборите от средно ниво.
Най-лошото е, че на нашите футболисти им стана като запазена марка интервютата, с които се оправдават. Направо ми се повръща от едни и същи тъпи думи. Даже не съм ги и чел и слушал този път. Повтарят ми едни и същи неща. И когато вчера една репортерка съвсем резонно каза на един, който играе ролята на треньор, че Левски не е за Европа с такова представяне, той се обиди?! Че и се обижда?! На какво основание, кое не е истина? Какво като си бил на ходом два отбора в България?
Не знам, къде е изхода от всичко това. Прекалено много хора има в Левски, които дават акъл. Трябва да се сменят поне половината футболисти от Левски, защото на тези тук психиката им е затормозена. За останалите трябва да дойде някой треньор-психолог с авторитет, който е успял с нещо. Който има някакви успехи. Който да ги надъха, че те могат, а не който да изпада в амок край тъчлинията на напечени мачове.
С две думи - трябва ни човек с европейско мислене. Човек, който да дойде със свой екип.
И най-накрая, т.нар. Батков да реши, какво ще прави отбора. Ако искаш успехи и големи цели, то тогава изкарай най-накрая отбора на пазара, сложи му една по-реална цена и да видим, какво ще стане. Ако никой не иска да ни купи - тогава свиваме тотално бюджета, развиваме си школите, разделяме се с половината играчи и си играем до там, докъдето ни стигат силите. Омръзна ми от половинчати неща - хем нямаме пари за нещо сериозно, хем се опитваме да влизаме в ШЛ и да играем срещу сериозни еврпейски отбори.
Това е.


Всяка една дума която си написал, е вярна !
Но най важното нещо се съдържа в изречението:
'Най накрая Батков да реши, какво ще прави с отбора'
Ето тук е "заровено кучето" щото от махането на Стоилов, в Левски се работи на парче.
Не се знае какво правим ? !
Гоним големи успехи....с треньори като Вили и Емо......при това - без селекция ? !
Въобще, година и половина половинчати работи......и потресаващи управленски грешки !
Ами така както я караме.....логично - стигнахме до кривата круша. Щото оня "адвоката" не знае какво иска......дори не си знае интересите !
И май по всичко изглежда, че не знае какво да прави с отбора !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

pepsi
Мнения: 77
Регистриран на: 21 юни 2009 21:11
Skype: petkata953
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот pepsi » 03 дек 2009 13:20

bigbonusprize написа:Ами да. Абсолютно съм съгласен с теб. Още Мъри играеше с двама дефанзивни халфа (нямаше значение от противника) две крила и атакуващ халф. Единствено това ме дразнеше при неговият престой. Няма значение Барса или Беласица винаги с двама дефанзивни....
Вместо да продаваме Жоро, по добре да ги сработим с Еньо. Откакто сме го взели не си спомням да сме го пробвали като втори нападател... Ами ако това е точното място за него? Просто няма как да разберем...

Подкрепям твоето мнение за Еньо+Жоро.Дано Гонзо се сети да ги пробва в Сливен защото без нападение няма победа.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, Orlovec и 55 госта