Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
YoTheReal
Мнения: 428
Регистриран на: 18 май 2009 16:25
Skype: y0_the_real
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот YoTheReal » 03 дек 2009 13:31

И според мен не играхме много добре, почти нямахме удари и грешахме много пасове. Харса ми Дарко и Саша - Дарко направи стрхаотни пасове с петичка, направо ги правеше луди Виляреалци, а Сашата си пробиваше, макар и с биреното коремче.

А самия мач беше много скучен.
storm написа:
Доктор Хаус написа:Тиеро и Грило какви играят? :roll:

контузени

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот blue avalanche » 03 дек 2009 19:56

Всички казват Жоро+Еньо-добре.Това,обаче,значи още един резева(в случай,че единия го ритнат).Някой ще ми подскаже ли кой е той?Правилно-няма!
За вчера-Симонович-трагедия-провали атаките и контраатаките,защото е безнадеждно бавен и просто му вземаха топката,провали и защитата.По същата причина!2 принудителни смени,които отнеха възможността на треньорите за повече свежест в атака.Офанзивният Бардон-на дефанзивна позиция.Като резултат(за разлика от другите мачове)-нито едно голово положение.А и нека не се заблуждаваме-за победа над Виляреал-трябваше да си изплюем дробовете на терена(без гаранция) и тогава в неделя срещу Сливен-какво:да се влачим по тревата?Дори отбори с много по-дълга скамейка от Левски имат приоритети.Арсенал пусна срещу Ман Сити 3-ия си отбор и,естествено падна с 3-0.Никой,обаче,не прави трагедия от това.Накратко-мачът със Сливен-много по-важен от този с Виляреал,според мен.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4359
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски-Виляреал 02.12 20:00 Официална тема

Мнениеот Kotooshu » 04 дек 2009 14:40

Саша Симонович :o Стига бе , то той вече и да тича не може !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 41 госта