Защо, Димо???

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue_wind
Мнения: 194
Регистриран на: 21 май 2009 13:58
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот blue_wind » 27 ное 2009 22:23

Направих си труда да изгледам пресконференцията на съдиите на запис и изобщо не успяха да ме убедят в правотата си.През цялото време коментираха играта и действията на футболистите,вместо ситуациите от съдийска гледна точка.Щом не искат да ги коментират и те не трябва да коментират футболната игра,защото не я разбират.Картонът на Кръстовчев след ,който беше изгонен и след 1000 повторения не мога да видя умишлен удър от негова страна.Той скача в движение и се срещат с Николов при което наистина ръката на синия футболист среща главата на футболиста на Литекс.Това си е нарушение,но не е за жълт картон.Ако двамата бяха си ударили главите,щеше ли да тълкува,че това е умишлено.
МОга да дам и други примери за грешки на съдията според мен,които ощетяват и двата отбора,но няма смисъл.
Не искам да хвърлям вината в съдията.Левски сам си изпусна спечелен мач за сетен път в последните минути.Литекс не успяха да ме убедят с играта си, в шампионските им амбиции.

Потребителски аватар
Juventina
Мнения: 20
Регистриран на: 23 окт 2009 17:10
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот Juventina » 27 ное 2009 22:32

Коментарите на Гергинов бяха супер смислени. Не мисля че имаше тендециозно съдийство. Кръстовчев си беше чист лакет (сгъната ръка веднага след удара).

И Любо и Левски се оляха яко псувайки съдийството. В левски конкретно цялата драма е за да може феновете да почнат да почнат да псуват БФС, а не Батков.

Успехите в лига европа и ШЛ ще дойдат ако отборите почнат да се юркат повече да играят футбол, а не оправдават.

За едно малко не съм съгласен с Гергинов (който между другото е по отракан и точен от Момиров) - трябва някой мач при такива мелета и разправии със съдиите наистина на изгонят по 3ма от Левски и Литекс, ЦСКА и БФС да ги накаже за по 4 мача, и наистина да загубят шампионската титла като следсвие, че и лига европа, и най-малкото ще мислят следващия път всички футболистите повече.

Балтия в центъра на терена без никаква ситуация да строши краката на опонента - какво е това?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо, Димо???

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2009 22:48

Juventina написа:
Балтия в центъра на терена без никаква ситуация да строши краката на опонента - какво е това?

Това е Веселин Минев, незаслужено изгонен, според колегите левскари.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот tprodanov » 27 ное 2009 23:09

А какво са три удара без топка от страна на футболисти на Литекс? Още никой не смее да отговори. Какво е триминутно продължение на тоя мач?

Какво е да дадеш жълт картон на Кишишев, за опита му за убийство?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот blue avalanche » 27 ное 2009 23:25

PFC Litex написа:
ehh написа:"Защо, Димо?"
Чакай, малко бе. Ако Генов е изведен от листите, няма да го викат и в Европа.

Трябва като в Англия, който си позволи да хули съдиите, НАКАЗАНИЕ.
Сър Алекс е икона в световния футбол, но това не спря английската федерация да го накаже, за обиди към съдиите

Това,обаче не го спря да продължи да псува съдиите.Между впрочем,никой не каза,че това което говори е невярно,нали?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо, Димо???

Мнениеот Кашчей » 28 ное 2009 00:00

tprodanov написа:А какво са три удара без топка от страна на футболисти на Литекс? Още никой не смее да отговори. Какво е триминутно продължение на тоя мач?

Какво е да дадеш жълт картон на Кишишев, за опита му за убийство?


Проданов, бяха 2, станаха три....До неделя дали няма да станат и 4?!?Къде беше левият крак на Жо, по време на това единоборство?Сигурно ниско долу, до тревата, леко пристъпвяйки в па де дьо , чакайки принц Зийгфрийд :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот tprodanov » 28 ное 2009 00:16

Ами аз все си ги броя по еднакъв начин, за теб не знам. Нифлор, Ивелин и Кишишев. Ти, ако имаш друга версия, казвай я.

Я ти ми кажи къде беше крака на Жоазиньо, щото в тоя момент, той спираше топката с крак, ниско долу. Освен, ако според теб, спирайки с единия крак топката до земята, другия му крак не е бил на около обичайните за него 2 метра височина?

И какво наказание се дава за удар с крак в гърдите? На откъсващ се нападател!

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот ehh » 28 ное 2009 00:38

PFC Litex написа:
ehh написа:"Защо, Димо?"
Чакай, малко бе. Ако Генов е изведен от листите, няма да го викат и в Европа.

За това ли не си спомням на кой мач на наш отбор в ЕКТ тази година свири съдия, който е със спрени съдийски права в родина си?

Ти разбра ли нещо от това, дето съм писал или вадиш някакво изречение от контекста и си питаш разни твои неща?
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо, Димо???

Мнениеот Кашчей » 28 ное 2009 01:49

tprodanov написа:Ами аз все си ги броя по еднакъв начин, за теб не знам. Нифлор, Ивелин и Кишишев. Ти, ако имаш друга версия, казвай я.

Я ти ми кажи къде беше крака на Жоазиньо, щото в тоя момент, той спираше топката с крак, ниско долу. Освен, ако според теб, спирайки с единия крак топката до земята, другия му крак не е бил на около обичайните за него 2 метра височина?

И какво наказание се дава за удар с крак в гърдите? На откъсващ се нападател!

Проданов, как се откъсва нападател, който е с гръб към вратата и не е спечелил топката, а се бори за нея....ако говорим за ситуацията Жо-Кишишев?!И как спира с крак топка, която е на поне 90 сантиметра над терена и е спорна.Кой футболист в България може да спре с крак такава топка, та се налага да ми приказваш сай-фай приказки?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

sgbs
Мнения: 23
Регистриран на: 29 окт 2009 10:55

Re: Защо, Димо???

Мнениеот sgbs » 28 ное 2009 09:23

защо?! защото мъжко дупе един път се такова...затова на него му е все едно каквото му каже оня с перуката или ловешките селяни той вече се е подготвил с възелина


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, suni и 152 госта