Защо, Димо???

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот blue avalanche » 28 ное 2009 10:19

Кашчей написа:
tprodanov написа:Ами аз все си ги броя по еднакъв начин, за теб не знам. Нифлор, Ивелин и Кишишев. Ти, ако имаш друга версия, казвай я.

Я ти ми кажи къде беше крака на Жоазиньо, щото в тоя момент, той спираше топката с крак, ниско долу. Освен, ако според теб, спирайки с единия крак топката до земята, другия му крак не е бил на около обичайните за него 2 метра височина?

И какво наказание се дава за удар с крак в гърдите? На откъсващ се нападател!

Проданов, как се откъсва нападател, който е с гръб към вратата и не е спечелил топката, а се бори за нея....ако говорим за ситуацията Жо-Кишишев?!И как спира с крак топка, която е на поне 90 сантиметра над терена и е спорна.Кой футболист в България може да спре с крак такава топка, та се налага да ми приказваш сай-фай приказки?

Правилният въпрос е:на кого кракът му беше по-близо до топката-на Жо или на Кишишев?И в този ред на мисли-Кишишев,изобщо за топката ли беше тръгнал,щото тя беше поне половин метър под крака му?

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот ehh » 29 ное 2009 15:18

Забелязвате ли, как свири Ристосков в момента в мача Берое - Литекс? И после нека пак Димо да се пита, защо толкова протестираха Левски в сряда и защо публиката се изнерви и наби Дихонов.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта