Защо, Димо???

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот parvanoff » 27 ное 2009 18:46

За Кашчей-да не ти пиша на лично...
[offtopic]Конкретно нищо за Кашчей не съм казал, но щом се разпознаваш в тези определения няма да ти чупим хатъра сега. Относно думата "педергей" съм маса любопитен да видя в кой речник ще я намериш, защото такава дума няма. Дали е възпитано да се казва го оставям на теб-ти си специалистО. Фенчета да ти обясня означава фенове на по-малко години ;) Ти си го възприел презрително-в правото си си! Антилевскари са тези, които пишат повече против Левски, отколкото за своя отбор-не си го разбрал може би, затова разяснявам или ти също се възприемаш от тази група и си се засегнал. Другото, което написа е точно по-културно изразяване на нещо, което може да се нарече с по-просташката дума е-ане, но както казах ти си спецо по възпитанието и нема да ти опонираме много ;) И щото си възпитан реши да обиждаш лично някого, това което аз не си позволих, защото съм невъзпитан ;)
хайде със здраве пич ;)[/offtopic]
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
levski55
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2009 11:56
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот levski55 » 27 ное 2009 19:00

момиров,михайлов и БАЙ ГАНЬО -гриша ганчев са подлоги на дпс,чиято единствена цел е да сасипят отборите на ЦСКА и ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Защо, Димо???

Мнениеот PFC Litex » 27 ное 2009 19:08

tprodanov написа:Намери ми ЕДИН левскар, който да одобрява и да вижда нещо положително в георги марков? Щото говориш за възхита някаква, а такава категорично няма, което респективно означава, че си говориш ей така?

Достатъчно е да се види задоволството по форумите от факта, как агент Николай обижда цял един град и се опитва да налива още масло в огъня по най подлия и долен начин, той е част от лицето на Левски, да ви е жив и здрав.
Изображение

Потребителски аватар
blue_dobrich
Мнения: 161
Регистриран на: 07 авг 2009 20:54
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот blue_dobrich » 27 ное 2009 19:17

Тук някои или са слепи или не искат да видат истината.
Кажете ми мач този сезон в, който Левски е бил подпрян и в колко е бил ощетен, и колко пъти ние сме се оплакали от съдииството. Пак повтарям този сезон.
А темата е за Димо Жената, който се чуди на, кого по напред да се надупи. Я на Гришата, я на Боклукчиите, я на ТИМаджиите.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Защо, Димо???

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2009 19:21

parvanoff написа:За Кашчей-да не ти пиша на лично...
[offtopic]Конкретно нищо за Кашчей не съм казал, но щом се разпознаваш в тези определения няма да ти чупим хатъра сега. Относно думата "педергей" съм маса любопитен да видя в кой речник ще я намериш, защото такава дума няма. Дали е възпитано да се казва го оставям на теб-ти си специалистО. Фенчета да ти обясня означава фенове на по-малко години ;) Ти си го възприел презрително-в правото си си! Антилевскари са тези, които пишат повече против Левски, отколкото за своя отбор-не си го разбрал може би, затова разяснявам или ти също се възприемаш от тази група и си се засегнал. Другото, което написа е точно по-културно изразяване на нещо, което може да се нарече с по-просташката дума е-ане, но както казах ти си спецо по възпитанието и нема да ти опонираме много ;) И щото си възпитан реши да обиждаш лично някого, това което аз не си позволих, защото съм невъзпитан ;)
хайде със здраве пич ;)[/offtopic]


[offtopic]
Аман бря "фенове"-вий отбори немате ли си бря? Това е тема във форума на Левски да си поприказваме тука левскарите, а те поне 70% от мненията са на некви антифенчета, които на всичкото отгоре са или късогледи, или некви педергейове /за тва ще обясним след малко/ или просто не им пускат на тех и се чудят на кого да си го изкарат.
Ае антилевскарчета-вас като ви таковат вий какво правите бря-по коментарите ви разбирам, че си фащате бузките и си ги разтваряте подобаващо. Естествено, че ще се плюе по пенделите с черни фанелки-за нищо не стават. Ако искат да таковат некого да си пляскат приятелите или приятелките, а не да развалят неща, които нито са съградили, нито подържали. Естествено, че няма да ги търпим!
Сега за склерозиралите-


Та това е едно възпитано начало на пост.. и с обръщенията, и с препоръките към нелевскарите.Не е необходимо да изреждаш поименно, защото няма да ти стигне мястото за поста.Затова и всички нелевскари минават в графата "педергейове"[/offtopic]
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1234
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот Veso1913 » 27 ное 2009 19:29

pepsi написа:Умират от яд.Не могат да се поберат в овчите си кожи като им се каже че сме ОТБОРА НА НАРОДА.Да са живи и здрави. В заем брашно тъпкано се връща.

Като сте отбора на народа,защо всички останали хора в БГ не ви харесват?Което е един мек изказ,на това което всъщност искам да кажа.И защо при това положение следващия ви лозунг е-сами срещу всички?При тези твърдения не виждам как народа чийто отбор сте,всъщност е против вас.И това е един много интересен феномен,бих казал.Вие се оплаквате от Димо.Лошо няма.Не може всички да са доволни.Но защо всички представители на другите футболни клубове,заявяват в прав текст,без недомлъвки,че съдията е свирил мача много добре,даже е спестил още картони срещу Левски.Моля някой по-ерудиран фен на Левски,благоволи да ми обясни тези много интересни факти,защото явно аз като един обикновен човек от народа въобще не мога да ги разбера.И на всичкото отгоре не харесвам Левски!Имам в предвид отбора.И то не заради нещо друго,а именно заради постоянното подпиране по всички възможни начини.Бъдете живи и здрави и не забравяйте че футбола е само една игра!Не е необходимо да умират хора заради нея!
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Hugo Boss
Мнения: 281
Регистриран на: 31 май 2009 13:07
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот Hugo Boss » 27 ное 2009 19:32

Когато отборите са излезли да се надиграват а не надритват един друг, тогава може да имате претенции към съдийството.
Левски - Литекс беше един махленски мач в който грубостите от страна на играчите бяха повече от добрите комбинации и идея за игра. Това са футболни съдии и не са от К1.
Ако двата отбора бяха излезнали да играят футбол, то мача щеше да е по-лесен за ръководене и ако имаше претенции то щяха да са основателни.
Колко удара без топка имаше? Колко груби влизания имаше? Колко провокации имаше в този двубой!!?? Жалка работа...

Потребителски аватар
PetarBG
Мнения: 180
Регистриран на: 05 юли 2008 09:27
Skype: petruxa72bg
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот PetarBG » 27 ное 2009 19:44

Да отбора на народа сме и който се опитва да се гаври с Левски ще го сполети същата участ като ръководството на Литекс.Левски за това е голям защото може да се опълчи на неправдата а реакцията на хората показва колко силно обичат своя отбор, докато вие провинциални тимчета продължавайте да си траете и де се кланяте на който ви е изгодно ,но затова ще си останете дребни нищожни отборчета.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот tprodanov » 27 ное 2009 19:51

PFC Litex написа:
tprodanov написа:Намери ми ЕДИН левскар, който да одобрява и да вижда нещо положително в георги марков? Щото говориш за възхита някаква, а такава категорично няма, което респективно означава, че си говориш ей така?

Достатъчно е да се види задоволството по форумите от факта, как агент Николай обижда цял един град и се опитва да налива още масло в огъня по най подлия и долен начин, той е част от лицето на Левски, да ви е жив и здрав.



Цитат с линк? Или пак празни приказки?
И не, той не е част от лицето на Левски. Ние, за разлика от вас, не правим виртуални шпалири на президент, за който морала е мръсна дума. Аз, за разлика от теб съм на ясно че и марков и батков и ганчев са за бесилото. Ти обаче, си харесваш джуджето и се опитваш да ми вмениш същото и на мен. Това е разликата!

И след като ти сам дотук каза, че съдията е не е дал червен картон на нифлор, когато трябва, а същевременно е дал неправилно картон на Еньо, как мислиш, това дали повлия на мача? Неотсвирената дузпа дали също не повлия на мача?

И как така ние сме грубия отбор, след като вие в един мач имате ТРИ!! удара без топка? Това като футбол ли го разбираш, или като селска постъпка, любопитно ми е?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Защо, Димо???

Мнениеот blue avalanche » 27 ное 2009 20:04

Veso1913 написа:
pepsi написа:Умират от яд.Не могат да се поберат в овчите си кожи като им се каже че сме ОТБОРА НА НАРОДА.Да са живи и здрави. В заем брашно тъпкано се връща.

Като сте отбора на народа,защо всички останали хора в БГ не ви харесват?Което е един мек изказ,на това което всъщност искам да кажа.И защо при това положение следващия ви лозунг е-сами срещу всички?При тези твърдения не виждам как народа чийто отбор сте,всъщност е против вас.И това е един много интересен феномен,бих казал.Вие се оплаквате от Димо.Лошо няма.Не може всички да са доволни.Но защо всички представители на другите футболни клубове,заявяват в прав текст,без недомлъвки,че съдията е свирил мача много добре,даже е спестил още картони срещу Левски.Моля някой по-ерудиран фен на Левски,благоволи да ми обясни тези много интересни факти,защото явно аз като един обикновен човек от народа въобще не мога да ги разбера.И на всичкото отгоре не харесвам Левски!Имам в предвид отбора.И то не заради нещо друго,а именно заради постоянното подпиране по всички възможни начини.Бъдете живи и здрави и не забравяйте че футбола е само една игра!Не е необходимо да умират хора заради нея!

То е ясно,че не харесваш Левски и без да го подчертаеш!Да не би защото миналата седмица ви спукахме от бой?Под "представители на други футболни клубове" да не би да имаш предвид Литекс?Ако не,дай да ги видим кои са.И моля те дай ми един пример,в който Левски е бил "подпрян" през този сезон.Плиийззз!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67 и 49 госта