Наказание за Левски от два мача

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
howmen
Мнения: 287
Регистриран на: 08 окт 2008 15:57
Контакти:

Наказание за Левски от два мача

Мнениеот howmen » 27 ное 2009 09:29

Боят във ВИП-ложата на Герена може да донесе наказание за Левски от два мача лишаване от домакинство, съобщава "7 дни спорт". Фенове на сините нападнаха делегацията от Ловеч, в схватката човек от ръководството на Литекс е пострадал със сцепена устна след удар с хвърлена запалка. За инцидента БФС ще ползва информация от полицията, тъй като делегатът Илия Илиев е бил при тунела, когато се случил екшънът.
Във ВИП-ложата няма полиция по настояване на ръководството на Левски, за реда там се грижат стюардите и частната охрана от СОТ 161. Това е трети подобен инцидент на Герена от началото на сезона. Преди това схватки станаха в мачовете с Баку (2:0) и Локомотив Сф (1:2). Вчера хора от полицията бяха на Герена, за да изземат записите от охранителните камери. Заради инцидента Левски може да бъде наказан с два мача лишаване от домакинство, първият е срещу Монтана този уикенд.

Дали наистина в БФС не трябва да има оставки?
Имаме рецидив който пак няма да се отчете ;)
Да не говорим че ако бъдат далновидни от БФС,Левски трябва да отнесе поне 5 мача наказание за натрупаните по време на срещата с Литекс провинения на правилника :P
И това не по вина на феновете (баровците във ВИПа никой не ги брои за такива) :idea:
PS: и едно предложение от мен за "богоизбраните" Гонзо и Пенев ;)
Да се наложи глоби на двата клуба (Левски и ЦСКА) и с парите от тях да пратят двамата треньори на стаж в Англия за един месец :mrgreen:
Хем да си изтърпят наказанията далече от отборите,хем да видят как се прави истински футбол и не на последно място да се научат на морал :idea:
Искаше ми се в това число да добавя и Вуцов но се опасявам че за него вече е късно,пратят ли го и там ще "нахрани" полувината съдий :mrgreen:
You`re My Wicked Live

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот zlatan » 27 ное 2009 09:58

следва да играем на чужд терен т.е.Васил Левски :) :lol: нали така хора от БФС.там пратихте един друг наказан отбор. :)
LEVSKI_FOREVER

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот blue_ power1 » 27 ное 2009 09:58

Първо се научи да пишеш,а чак тогава казвай кой,къде и за какво да ходи.ПолОвината се пише така,а съдиИте са едни доказани измекяри в България,така че малко по-кротичко с тъпите теми,като тази дето си цопнал във Синия форум...

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот tprodanov » 27 ное 2009 10:15

Следва всички селяндури (като характер, а не като произход) които са провокирали, обиждали и показвали с жестове омразата си към Шампиона, да бъдат отстранени от футбола за някакъв срок.

Каквото и да си говорим, да те нападнат хората от ложите на който и да е стадион, трябва да си изключителен селяндур. Да бяха нападнати от сектор Б, ОК, ае лумпени сме, наркомани, квото кажете, все тая. Но хората в ложите да тръгнат да нападат... е, май е има за какво!

drizhelev
Мнения: 102
Регистриран на: 04 сеп 2008 10:20
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот drizhelev » 27 ное 2009 11:24

howmen написа:
Боят във ВИП-ложата на Герена може да донесе наказание за Левски от два мача лишаване от домакинство, съобщава "7 дни спорт". Фенове на сините нападнаха делегацията от Ловеч, в схватката човек от ръководството на Литекс е пострадал със сцепена устна след удар с хвърлена запалка. За инцидента БФС ще ползва информация от полицията, тъй като делегатът Илия Илиев е бил при тунела, когато се случил екшънът.
Във ВИП-ложата няма полиция по настояване на ръководството на Левски, за реда там се грижат стюардите и частната охрана от СОТ 161. Това е трети подобен инцидент на Герена от началото на сезона. Преди това схватки станаха в мачовете с Баку (2:0) и Локомотив Сф (1:2). Вчера хора от полицията бяха на Герена, за да изземат записите от охранителните камери. Заради инцидента Левски може да бъде наказан с два мача лишаване от домакинство, първият е срещу Монтана този уикенд.

Дали наистина в БФС не трябва да има оставки?
Имаме рецидив който пак няма да се отчете ;)
Да не говорим че ако бъдат далновидни от БФС,Левски трябва да отнесе поне 5 мача наказание за натрупаните по време на срещата с Литекс провинения на правилника :P
И това не по вина на феновете (баровците във ВИПа никой не ги брои за такива) :idea:
PS: и едно предложение от мен за "богоизбраните" Гонзо и Пенев ;)
Да се наложи глоби на двата клуба (Левски и ЦСКА) и с парите от тях да пратят двамата треньори на стаж в Англия за един месец :mrgreen:
Хем да си изтърпят наказанията далече от отборите,хем да видят как се прави истински футбол и не на последно място да се научат на морал :idea:
Искаше ми се в това число да добавя и Вуцов но се опасявам че за него вече е късно,пратят ли го и там ще "нахрани" полувината съдий :mrgreen:


Той Любо знае как се прави истински футбол, даже на Белия балет е нанизвал хет трик /даже 2 ако не се лъжа/. Ще е полезно за Гонзю щото той помириса футбол във Франция и май не му понесе.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот _RoKi_ » 27 ное 2009 13:29

Ами ако наистина това наказание е 2 мача,ще е напълно справедливо,сега фен съм на "сините",ама така не става работата...Трябва да има мярка ;)

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот ЕМИЛ » 27 ное 2009 13:34

_RoKi_ написа:Ами ако наистина това наказание е 2 мача,ще е напълно справедливо,сега фен съм на "сините",ама така не става работата...Трябва да има мярка ;)

Сега си фен на сините!!!!!!!! :shock: :shock: А утре на кои ще си ?Червените или зелените?Или може би белите......

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот tprodanov » 27 ное 2009 13:46

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Емиле, верно, че правописа е важен, затова и аз толкова често съм правил забележки. Гледай как с една запетайка му се еба майката на смисъла. Чети го така - "сега, фен съм на сините, ама.."



Колкото до самото мнение - пич, абе не знам за кой път го казвам. Това не е сектор Б, за да кажеш, че там сме луди, пияници или квото и да е. Това не е даже сектор А, да кажеш - изнервили са се, не могат да губят (което звучи смешно, този сезон се видя, че можем да губим, пък мача беше равен). Това са ложите бе. Представи си каква отрепка трябва да си, за да вбесиш хората от ложите. Никога не е имало полиция в тия ложи, при всякакви мачове. И не е имало проблеми. Що сега стана? Величко нали беше ударен първо от бутилка, после се оказа камък (тва не ти е ловешкото подобие на стадион бе, откъде камъни на Герена), след това запалка. Имаше уж и оток на бузата, къде ти е бе, наркоман? Лъжи, лъжи, селски. Имаше провокации, обиди - говеда, не знам си кво. Имаше и обратна реакция - съвсем нормално. Малко му е даже, щото всичко си остана словестно. Трябваше да го докопат. А кво да кажем за ония селяк Стойчо Стоилов? Който едновременно е бил в ложите, където е бил замерван, и в същото време е бил в съблекалнята на Левски, където е чул как Гонзо казва на Йовов да развали мача? Е, той верно го развали, вкара им гол...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот blue avalanche » 27 ное 2009 20:18

tprodanov написа::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Емиле, верно, че правописа е важен, затова и аз толкова често съм правил забележки. Гледай как с една запетайка му се еба майката на смисъла. Чети го така - "сега, фен съм на сините, ама.."



Колкото до самото мнение - пич, абе не знам за кой път го казвам. Това не е сектор Б, за да кажеш, че там сме луди, пияници или квото и да е. Това не е даже сектор А, да кажеш - изнервили са се, не могат да губят (което звучи смешно, този сезон се видя, че можем да губим, пък мача беше равен). Това са ложите бе. Представи си каква отрепка трябва да си, за да вбесиш хората от ложите. Никога не е имало полиция в тия ложи, при всякакви мачове. И не е имало проблеми. Що сега стана? Величко нали беше ударен първо от бутилка, после се оказа камък (тва не ти е ловешкото подобие на стадион бе, откъде камъни на Герена), след това запалка. Имаше уж и оток на бузата, къде ти е бе, наркоман? Лъжи, лъжи, селски. Имаше провокации, обиди - говеда, не знам си кво. Имаше и обратна реакция - съвсем нормално. Малко му е даже, щото всичко си остана словестно. Трябваше да го докопат. А кво да кажем за ония селяк Стойчо Стоилов? Който едновременно е бил в ложите, където е бил замерван, и в същото време е бил в съблекалнята на Левски, където е чул как Гонзо казва на Йовов да развали мача? Е, той верно го развали, вкара им гол...

При червения картон на Еньо,Дихонов заподскачал ще речеш,че са спечелили ШЛ.И това ако не е провокация?И после:що ни нападнаха?И,между впрочем,досега не сме видели видеоматериал,на който ясно,повтарям ясно,да се вижда,какво точно се е случило в ложите.

Spasov_bg
Мнения: 156
Регистриран на: 13 окт 2009 09:10
Skype: mayakoleva
Контакти:

Re: Наказание за Левски от два мача

Мнениеот Spasov_bg » 27 ное 2009 21:56

Целта е да ни накажат за мача с Перник ,миналата година лиценз им дадоха със зор ,сега ще играеме около Перник,и пак ще ги биеме.А и тежко им на полицията ,как ще охраняват мач примерно в Кюстендил.Ще има страшни ексцесий.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта