Талантът Ели Зизов в Брага.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Талантът Ели Зизов в Брага.

Мнениеот _RoKi_ » 26 ное 2009 13:40

Еми ще отиде в Брага,в България перспективи няма,това е понече от ясно...

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Талантът Ели Зизов в Брага.

Мнениеот red__army » 26 ное 2009 14:05

donpacko написа:
red__army написа:кой отбор измежду Левски и Брага предлага по-добри перпективи според вас.....

Братле остави това кой предлага по добри перспективи станалото станало.НО ДОКОГА и ДВАТА НИ ГРАНДА ще вземат измислени играчи а не се обрнат към школите си,тогава ще се върне и истонското дерби и ще имаме силен национален отбор докато идват разни маймуни тука със съмнителни качества така ще е,после нашите играчи се проваляли е как няма да се провалят като не им се дава на всички реален шанс за изява,и ние феновете сме виновни искаме за два мача всичко да е мед и масло няма как да стане.Вчера много ме доедя като почнахте някои от вашите да пишат да се махал ЛЮБО а кой да дойде Стойчо ли дето се кълнеше миналата година че няма да остави отбора даже и при аматьорите а какво направи,двата ни гранда трябва да заложат на легендите си които стават за треньори и само на юноши.

....да де ама аз съм от онези червени, които не са много малко и които искат Любо да си отиде,и Стойчо да не го замести,Левски и ЦСКА се нуждаят от треньори от чужбина, но мн.добри така както правят Динамо Киев и Шахтьор,и тогава както казваш с юноши.....но добри,въпреки че в последните години аз не см видял да излезе нещо от там,и с трима чужденци но класни....не "плажни",Левски и ЦСКА ще играят всяка година в Лига Европа осминафинали.....с тези самоуки треньори не става......ЦСКА при Любо играе толкова грозно като Левски при Емил Велев....


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, metodito и 142 госта