Ще се върне ли кризата в Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vesodoc
Мнения: 606
Регистриран на: 14 авг 2008 00:08
Контакти:

Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот vesodoc » 26 ное 2009 10:30

Пичове, предлагам да поразсъждаваме над нещо по-важно в сравнение с емоциите от вчера. За вчера - ясно. Поръчково съдийство. Левски - жертва.
Аз обаче се притеснявам сега да не се върнем обратно в дупката, от която тъкмо бяхме изпълзяли...
Момчетата се раздадоха наистина. Изядоха тревата. Така искаме да ги виждаме.
Най-нормалната психологическа реакция след такива порязвания е да спре да ти пука. Как ще се справи Гонзо със ситуацията, не ми е ясно.
Важно е обаче да се знае, че ако се стегнат и задържат формата си и през пролетния сезон, шансовете за краен успех и дори титла ще бъдат сериозни!
Стига да не изпаднем отново в психологическа криза.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот tprodanov » 26 ное 2009 10:33

Не. Напротив. Сега просто ги раздразниха. Началото на пролетния дял ще бъде култово!

Потребителски аватар
levski55
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2009 11:56
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот levski55 » 26 ное 2009 10:38

кризата в Левски приключи в мига в който беше изгонен топ некадърника пиратко неостанич .от тогава синята машина мачка всичко по пътя си/затова михайлов и хора от обкръжението на дпс назначават за съдий такива подлоги като вчерашната,защото друг начин да бъде спрян шампиона няма.ако до края на шампионата Левски икса съдий от чужбина аз съм сигурен че няма да загубим дори и точка.всички са далеч под нашата класа и това е очевадно.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34783
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот MuFc1878 » 26 ное 2009 10:39

След гола на Литекс наще подивяха,такъв дух и настървеност за игра не бях виждал от много отдавна.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

niki_j
Мнения: 138
Регистриран на: 24 мар 2008 17:04
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот niki_j » 26 ное 2009 10:44

Аз пък бих искал да погледнем от друга гл точка на безобразието вчера.
Не мислите ли, че "великият" Яне Янев не трябва да самосезира комисията по крупцията и да се разследва некадърното съдийство от снощи вечерта. Според мен е задължително, ако наистина ще се борим с корупцията в БГ футбола, както казава Янев. ;) :!:
ИзображениеИзображение


ivan4o83
Мнения: 20
Регистриран на: 19 ное 2009 18:34
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот ivan4o83 » 26 ное 2009 10:46

Та тя кризата не е спирала,вие се помислихте за много големи като бихте своге и мезрда,кои сте вие бе,само ревете,не стига че играете друг спорт,трябвахе още поне двама да изгонат,истината е че литекс са с класа над вас,успеь ж контролите през лятото

valio
Мнения: 133
Регистриран на: 28 сеп 2009 10:11
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот valio » 26 ное 2009 10:49

ivan4o83 написа:Та тя кризата не е спирала,вие се помислихте за много големи като бихте своге и мезрда,кои сте вие бе,само ревете,не стига че играете друг спорт,трябвахе още поне двама да изгонат,истината е че литекс са с класа над вас,успеь ж контролите през лятото


С класа над нас :) :) :) .Вчера за малко да ги бием пак с 9 човека

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот battlestar31 » 26 ное 2009 10:51

Каква криза бе вчера ако не беше тъпия рефер тея литекс падаха :!: :!: :!:

daffy
Мнения: 13
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:10
Контакти:

Re: Ще се върне ли кризата в Левски ?

Мнениеот daffy » 26 ное 2009 11:01

никаква криза няма! съдията е виновен!
все пак живко трябва да влиза с копита напред, а еньо да бие лакти на когото намери!
с това мислене очаквам някой нов европейски "колос" да ни покаже, че няма футболни джуджета...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 117 госта